Başakşehir'de Ayşe Dağ Aile Sağlığı Merkezi Artık Hizmetinizde!

Başakşehir, Çam ve Sakura Şehir Hastanesi ile sağlığın merkezi olmaya devam ediyor. Şimdi de tamamlanan Ayşe Dağ Aile Sağlığı Merkezi hizmete açıldı. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, "Sağlığa yapılan yatırım, geleceğimize yapılan yatırımdır" sözleriyle bu önemli adımın toplum sağlığına katkısını vurguladı.

Başakşehir'de Ayşe Dağ Aile Sağlığı Merkezi Artık Hizmetinizde!

Başakşehir Belediyesi, ilçedeki sağlık hizmetlerini genişletmeye devam ediyor. Başakşehir Mahallesi'nde inşa edilen ve kısa sürede tamamlanan Ayşe Dağ Aile Sağlığı Merkezi'nin açılışı Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ve Başakşehir sakinlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Birinci basamak sağlık hizmetleri

Başkan Kartoğlu, Başakşehir'de sağlık yatırımlarına devam ettiklerini belirterek, "Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi ile sağlığın merkezi haline gelen ilçemize bir sağlık yatırımı daha kazandırdık. Acil müdahale odası, aşı ve bebek izleme, gebe izleme ve aile planlama ile muayene odalarıyla komşularımız hastaneye gitmeden birinci basamak sağlık hizmetlerinden kolaylıkla yararlanabilecekler." dedi.

Sağlıkta marka şehir

Başkan Kartoğlu, yeni yatırımlarla Başakşehir'in sağlık altyapısını güçlendirdiklerini dile getirerek, "Başakşehir'in tarih boyunca sağlığın merkezi olma geleneğini, Türkiye Yüzyılı'nda da kararlılıkla sürdürüyoruz. Üretim mekanizmamızı her zaman canlı tutuyoruz. Yenilikleri şehrimize kazandırarak sağlık altyapımızı daha erişilebilir ve konforlu hale getiriyoruz." şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Havalimanı Transferi Nedir?
Havalimanı Transferi Nedir?