deneme bonusu

Künye

BATI Digital Yayıncılık Medya Hizmetleri

Adres:

Şahintepe, Kayabaşı Sk., 34306 Başakşehir/İstanbul

Tel: (0212) 777 2555

 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Mehmet DEMIRBEY

mehmet@kayabasimahallesi.com

 

EDİTÖRLER

Elif Öncüler

elif@kayabasimahallesi.com

 

GECE EDİTÖRÜ

Murat Seymenci

murat@kayabasimahallesi.com

 

SİSTEM YAZILIM 

Gazi SOFT

 

Reklam

Pelin Özakil

p.ozakil@kayabasimahallesi.com

 

ÖNERİ, İHBAR VE ŞİKAYETLERİNİZ İÇİN;

info@kayabasimahallesi.com

 

 

Haber Politikamız
Kayabasimahallesi.com, yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlere konu olan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız bir şekilde okuyucularına bildirmektedir. kayabasimahallesi.com’da yayınlanan içerikler, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır.
 
Yasal Bildirimler İçin
Kayabasimahallesi.com alan adlı sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendine ilke olarak benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ve meslek birlikleri, info@kayabasimahallesi.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU vasıtasıyla bize ulaşabilirler. Mail kutumuza ulaşan ya da veritabanımıza kaydedilen şikayet ve talepler Avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.
 
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kayabasimahallesi.com. However, sometimes the kayabasimahallesi.Com uses third parties to process your information. kayabasimahallesi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kayabasimahallesi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kayabasimahallesi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kayabasimahallesi.com and its services. When you use kayabasimahallesi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the kayabasimahallesi.com cookies section of our full Privacy Policy.
 
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. kayabasimahallesi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. Sitede yayımlanan köşe yazısı ve makalelerden yazarları sorumludur; kayabasimahallesi.com sorumlu tutulamaz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başarısız: Ana makine yükü aşıldı hatası kesin çözümü
Başarısız: Ana makine yükü aşıldı hatası kesin çözümü
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik