deneme bonusu

Merkez Kayaşehir AVM'de bomba alarmı

İstanbul Başakşehir Merkez Kayaşehir Alışveriş Merkezinin önünde, çakmak gazı tüplerine sarılı el yapımı bomba bulundu. Polis, bombayı etkisiz hale getirdikten sonra incelemek için emniyete götürdü.

Merkez Kayaşehir AVM'de bomba alarmı
Vatandaşlar sabah saatlerinde Kayaşehir'de bulunan Merkez Kayaşehir Alışveriş Merkezi önünde 2 çakmak gazı tüpüne sarılı bir düzenek gördü. Bunun üzerine durum vatandaşlar tarafından polise bildirildi. Olay yerine gelen polis ekipleri alışveriş merkezinin önündeki caddeyi güvenlik şeridiyle trafiğe kapattı. 
 
PARÇA TESİRLİ BOMBA
 
Bomba uzmanı ekipler inceledikleri cismin el yapımı, basınç etkili ve parça tesirli bomba olduğunu tespit etti. Olay yerindeki araştırmalarını tamamlayan polis, bombayı etkisiz hale getirdikten sonra üzerine sarılı olan çakmak gazı tüpleriyle birlikte detaylı olarak incelemek üzere emniyete götürdü. İncelemelerin tamamlanmasının ardından kapanan yol polis tarafından trafiğe açıldı.
 
DÜNKÜ SALDIRI SON ANDA ÖNLENMİŞTİ
 
Dün İstanbul'da bir AVM'ye yönelik bombalı saldırı hazırlığında olduğu iddia edilen PKK/YDG-H üyesi 2 terörist son anda yakalanmıştı. Üzerlerindeki bombalarla birlikte yakalanan 2 şüpheli sorgulanmak üzere emniyet müdürlüğüne götürülmüştü. Gaziosmanpaşa'da, terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması YDG-H üyesi oldukları iddia edilen iki kişi, çantalarındaki bombayla yakalanmış, parça tesirli ve el yapımı bomba, uzman ekiplerce imha edilmişti. 
İstanbul Başakşehir Kayaşehir Merkez Kayaşehir Kayaşehir'de Bomba Alarmı Kayabaşı'nda Bomba Alarmı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!