deneme bonusu

Kayaşehir Gençlik Merkezi Açıldı

Kayaşehir Gençlik Merkezi, Başakşehir’in gençlerine uzay üssü gibi bir mekân sunuyor. Teknoloji, eğlence, eğitim ve sosyalleşme imkânlarıyla gençlerin yeni adresi olacak. Başakşehir Belediyesi’nin gençlik yatırımları devam ediyor. Kayaşehir Gençlik Merkezi...

Kayaşehir Gençlik Merkezi Açıldı

Kayaşehir Gençlik Merkezi, Başakşehir'de açıldı. Başakşehir Belediyesi, gençlere yönelik yaptığı yatırımlarla Türkiye’nin dikkatini çekiyor. İlçede daha önce Güvercintepe Sezai Karakoç Gençlik Merkezi’ni hizmete sunan belediye, şimdi de Kayaşehir Millet Bahçesi’nde yeni bir gençlik merkezi açtı. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, yeni merkezin gençlerin istek ve ihtiyaçlarına göre, uzay üssü görünümünde tasarlandığını söyledi.

Uzay üssü gibi Kayaşehir Gençlik Merkezi

Kayaşehir Millet Bahçesi’nde gerçekleşen açılışta konuşan Başkan Kartoğlu, “Başakşehir’de gençlerimize ikinci bir gençlik merkezi kazandırıyoruz. Kayaşehir, şehrimizin yeni merkezi olacak. Burada gençlerimize teknolojinin tüm olanaklarını sağlıyoruz. Uzay üssü gibi dizayn ettiğimiz yeni gençlik merkezimizde, iki kütüphanemiz var. Biri dijital. Ayrıca oyun kapsülü dediğimiz, gençlerimizin esporda kendilerini geliştirebilecekleri bir bilgisayar oyun alanımız da mevcut.” dedi.

Başakşehir Kayaşehir Gençlik Merkezi İle Gençler eğlenecek ve öğrenecekBaşkan Kartoğlu, Kayaşehir Gençlik Merkezi’nin, Başakşehir’in gençlerinin yeni buluşma noktası olacağını belirtti. “Gençlerimiz, merkezde hem eğlenecek, hem de öğrenecek. Hem fiziksel, hem de zihinsel olarak rahatlayacaklar. Bu özel mekânda, gençlerimizin yeteneklerini ortaya çıkaracak ve yeni yetkinlikler edinmelerine katkı sağlayacağız.” şeklinde konuştu.

Kayaşehir haber ve son dakika gelişmeleri anlık olarak Twitter'da!

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!