deneme bonusu

Halı yıkatmanın en iyi adresi Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir Halı Yıkama Fabrikası, 850 m2 tesisi ile Başakşehir ve Kayaşehir'de en iyi halı yıkama hizmeti sunuyor.

Halı yıkatmanın en iyi adresi Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir Halı Yıkama Fabrikası, 850 m2 kapalı alan, özel kurutma odası ve tam otomatik yıkama sistemleri ile donatılan Kayaşehir halı yıkama fabrikası ile Başakşehir ve Kayaşehir genelinde tüm etap ve bölgelerde ücretsiz servis hizmeti ile Kayaşehir ve Başakşehir sakinlerine en iyi Kayaşehir halı yıkama firması olarak hizmet vermektedir. Kayaşehir halı yıkama; fabrikasının kalitesi, tecrübesi ve güvencesi ile birinci sınıf halı yıkama hizmeti sunan Kayaşehir halı yıkama fabrikasının Başakşehir ilçesi genelinde Kayaşehir halı yıkama garantisi ile birinci sınıf temizlik hizmeti sunduğu mahalle ve bölgeler ise şu şekildedir:

Kayaşehir Halı Yıkama Servis Bölgeleri:

 • Kayaşehir Halı Yıkama
 • Başakşehir Halı Yıkama
 • Fenertepe Halı Yıkama
 • İkitelli Halı Yıkama
 • Park Mavera Halı Yıkama
 • Metrokent Halı Yıkama
 • Onurkent Halı Yıkama
 • Oyakkent Halı Yıkama
 • Altınşehir Halı Yıkama
 • Başak Halı Yıkama
 • Bahçeşehir Halı Yıkama
 • Bahçeşehir 1. Kısım Halı Yıkama
 • Bahçeşehir 2. Kısım Halı Yıkama
 • Güvercintepe Halı Yıkama
 • Kayabaşı Halı Yıkama
 • Şahintepe Halı Yıkama
 • Şamlar Halı Yıkama
 • Ziya Gökalp Halı Yıkama

Kayaşehir halı yıkama fabrikası, listede belirtilen mahalle ve bölgelerde haftanın yedi gün yirmi dört saati Kayaşehir halı yıkama firmasına ait ücretsiz servis desteği ile müşterilerine Kayaşehir halı yıkama ve temizlik konusunda kesintisiz hizmet sunmaktadır. Bahar mevsiminin yaklaştığı şu günlerde halı yıkama gereksinimlerinizde Kayaşehir halı yıkama ve Başakşehir halı yıkama firması çağrı merkezi ile size çok yakın mesafede! yüksek temizlik gücüne sahip profesyonel makinalarla derinlemesine halı yıkama ihtiyaçlarınızda Kayaşehir halı yıkama fabrikası size en iyi halı yıkama hizmetini sunmayı hedeflemektedir.

Kayaşehir halı yıkama; her model halının yıkama ve tanılaması konusunda istihdam sağladığı Kayaşehir halı yıkama tesisindeki profesyonel ekipleri, yüksek teknoloji halı yıkama makinaları ile hijyen koşulları dahilinde her türlü halı, yolluk, battaniye ve yorgan yıkama işlemlerinde her ürüne ayrı işlem uygulamaktadır. Kayaşehir halı yıkama fabrikasının halı temizliği ile alakalı olarak sunduğu temizlik hizmetleri şu şekildedir:

KAYAŞEHİR HALI YIKAMA HİZMETLERİ

Makina Halısı Yıkama
• El Dokuma Halıları Yıkama
• Milas El Dokuma Halısı Yıkama
• Bünyan El Halısı Yıkama
• Yağcıbedir Halılarının Yıkaması
• Hereke Halısı Yıkama
• Nepal Halısı Yıkama
• Isparta Halısı Yıkama
• İpek Halı Yıkama
• Çin Halıları Yıkama
• İran Halısı Yıkama
• Kula Halıları Yıkama
• Stor Perde Yıkama
• Yerinde Koltuk Yıkama
• Halı Kenarlarına Overlok&Tamir
• Yorgan ve Battaniye Yıkama
• Step Halı Yıkama

KAYAŞEHİR HALI YIKAMA HAKKINDA

Kayaşehir'de en iyi halı yıkama fabrikası olarak gösterilen ve Kayaşehir sakinleri tarafından da Kayaşehir halı yıkama olarak sıklıkla tavsiye edilen Kayaşehir halı yıkama firması, temizlik sektöründeki 15 yılı aşan deneyim ve birikimi ile Başakşehir'de halı yıkama ve TOKİ'nin Türkiye genelindeki en büyük projesi olan Kayaşehir'de Kayaşehir halı yıkama ismi ile temizlik hizmeti vermektedir. Kayaşehir halı yıkama, Başakşehir'in tüm mahalle, bölge ve etaplarına sağladığı yaygın servis ağı ile Kayabaşı Mahallesi'nde Kayaşehir halı yıkama adı ile yer alan 850 m2 alandaki kapalı halı yıkama fabrikası, express halı kurutma odası ile kesintisiz ve en önemlisi de %100 müşteri memnuniyet garantisi ile yıkama hizmeti sunmaktadır. Kayaşehir halı yıkama firması, tesisindeki tam otomatik halı yıkama makinaları ile %100 hijyenik şartlara bağlı kalarak yıkama işlemi uyguladığı Kayaşehir halı yıkama fabrikasında her türlü halıların temizliğinde en uygun halı yıkama fiyatları ile profesyonel hizmet vermektedir.

Kayaşehir Halı Yıkama fabrikası, tamamen hijyen kuralları doğrultusunda yıkama işlemi uygulayarak, anti-bakteriyel işlemlerle temizlediği halıları cinslerine ve üretici firmanın yıkama tavsiyelerini de göz önünde bulundurarak Kayaşehir halı yıkama fabrikasına gelen her halıyı ayrı ayrı sınıflandırarak modeline uygun yıkama işlemi uygulamaktadır. Kayaşehir halı yıkama firmasının halı temizliğindeki işlem sırası ve halı yıkama aşamaları şu şekildedir:

1- TOZ ALMA
Halılar, Kayaşehir halı yıkama fabrikasına geldikten sonra cinslerine göre ayrılır ve yıkama işlemi öncesi son teknolojiye sahip toz alma makinaları ile tozlarından arındırılmaktadır. Temizlik amacı ile Kayaşehir halı yıkama tesisine gelen halılarda yıkamanın ilk aşaması olan bu işlem, halıların içerisine yerleşen toz, kum, saç kılları ve tüylerin tamamen dışarı atılmasına olanak sağlar.

2- DEZENFEKTE
Halılarınız Kayaşehir halı yıkama tesisinde toz alma makinasında uygulanan işlemin ardından özel dezenfekte ilaçları ile içerisindeki mikroplardan %100 oranında arındırılmaktadır. Kayaşehir halı yıkama firması tarafından özenle seçilerek uygulanan ve tamamen bitkisel olan bu ilaçlar TSE belgeli ve Sağlık Bakanlığı'nın izni ile üretilen ürünler olduğu için sağlığınıza ve halınıza herhangi bir zarar teşkil etmemektedir.

3- LEKE TESPİTİ VE ÇIKARMA
Dezenfekte edilen halılara Kayaşehir halı yıkama fabrikasında uygulanan temizlik öncesi üzerindeki çıkması güç olan, yeni ya da yerleşmiş lekelere özel ilaçlarla uzman personel tarafından lokal leke çıkarma işlemi uygulanmaktadır.

4- OTOMATİK HALI YIKAMA İŞLEMİ
Nihayi yıkama işlemi için halılarınız bu aşamada Kayaşehir halı yıkama fabrikasının son sistem bantlı halı yıkama makinalarında ayrı ayrı yıkanmaktadır. Tesisteki makinalar otomatik makinalar olup, her halıyı cinsine göre ve herhangi bir zarar vermeden hassas bir şekilde yıkama yapılmaktadır. Halı yıkama makinasının içerisindeki deterjan haznesi halılara belirli oranda tamamen bitkisel ürünlerden elde edilen deterjanları püskürtme yöntemi ile şebekeden elde edilen bol su ile yıkamaktadır. Her halının yıkama ve durulama işlemi için yaklaşık olarak 200-500 litre su kullanılmaktadır. Halılar bol su kullanılarak durulandığı için yıkama sonrasında halının üzerinde ya da derininde herhangi bir kimyasal kalıntı kalması da söz konusu değildir.

5- YÜKSEK DEVİRDE HALI SIKMA - SANTRİFÜJ
Kayaşehir halı yıkama fabrikasının Kayabaşı'ndaki tesisinde tam otomatik makinalarda ayrı ayrı yıkanan ve durulanan halılar daha sonra yüksek devire sahip sıkma makinalarında yaklaşık olarak 10 dakika süre ile sıkılarak, barındırdığı suyun %95'lik kısmından arındırılır. Sıkma işleminin ardından makinadan %5 nemli bir şekilde çıkan halılar artık tam kuruma işlemi için kuruma odasına alınmaktadır.

6- HALININ KURUMA İŞLEMİ
Kayaşehir halı yıkama fabrikasındaki deneyimli ustalar tarafından hijyen kurallarına bağlı olarak yapılan başarılı bir yıkama sonrasında sıkma makinasından çıkarılan halılar, Kayaşehir halı yıkama fabrikasında yer alan özel kurutma odalarına alınarak doğal işlemle kurutulur.

7- HALI PAKETLEME İŞLEMİ
Kayaşehir halı yıkama firması tarafından özel olarak tasarlanan ve hayata geçirilen özel kurutma odasında yaklaşık olarak 12 saat bekletilerek %100 oranında nemden arındırılarak kurutulan halılar, Kayaşehir halı yıkama fabrikasının deneyimli kalite kontrol elemanları tarafından yüksek aydınlığa sahip halojen ışık altında temizlik kontrolü yapılan halılara sevkiyat onayı alınır. Sevkiyata uygun olan halılar paketleme bölümünde paketlenir ve teslim işlemi için sizinle irtibata geçilir. Teslimat konusunda sizin belirteceğiniz saatte Kayaşehir halı yıkama fabrikasının servis aracı halınızı teslim ederek yıkama işlemini sonlandırır.

Kayaşehir Halı Yıkama: Stor/Zebra Perde Yıkama

Evlerimizin güzelliğini yansıtan ve olmazsa olmaz eşyaların başında şüphesiz ki halılar ve koltuklar gelmektedir. Stor perdeler ve zebra perdeler zaman geçtikçe evdeki tozlardan ve özellikle mutfaktaki perdeler yemek ve ocak izlerinden etkilenerek solma yapar ve buna bağlı olarak da kısa sürede kirlenirler. Kayaşehir halı yıkama olarak; Başakşehir ve Kayaşehir'de stor perde yıkama ve zebra perde yıkama uygulamalarımızla siz değerli Kayaşehir sakinlerine ve Başakşehirli müşterilerimize Kayaşehir halı yıkama güvencesi ile haftanın yedi gün yirmi dört saati hizmet sunmaktayız.

Kayaşehir Stor Perde Yıkama
Zebra ya da stor perdelere çok dokunmaya gerek duyulmasa da üzerindeki kir ve toz zamanla rahatsız edici miktara ulaşır, daha önemlisi günlük gıda tüketimi yaptığınız alanda toz ve kir tutucu bir objeye dönüşür. Bunun için endişe etmenize gerek yok! Kayaşehir halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama, evde koltuk yıkama hizmetimizin dışında stor perde yıkama ve zebra perde yıkama ihtiyaçlarınızda da Kayaşehir ve Başakşehir genelinde temizlik hizmeti sağlıyoruz.

Kayaşehir Zebra Perde Yıkama
Bahar mevsiminin kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde, ev hanımları da temizlik le alakalı plan ve firma seçimi yapma telaşı başladı. Kışın kirlenen zebra ve stor perdeleriniz artık Kayaşehir halı yıkama firmasına, yani perde yıkama servisimize emanet.

Kayaşehir halı yıkama fabrikamızın deneyimli elemanları, stor ya da zebra perdelerinizi yerinden sökerek Kayaşehir halı yıkama tesisimize getiriyor. Kayaşehir halı yıkama firmamızdaki otomatik makinelerde gerekli temizlik ürünleri kullanılarak yıkama ve leke çıkarma işlemi uygulayan ustalarımız, stor perde ve zebra perde yıkama işlemlerini kısa sürede gerçekleştirerek tekrar evinize gelip size herhangi bir zahmet vermeden stor ve zebra perdelerinizi yerine takıyor. Siz de Kayaşehir halı yıkama farkı ile stor perde yıkama hizmetlerimizi test etmek istiyorsanız, Kayaşehir halı yıkama fabrikası Kayaşehir stor perde yıkama servisi çağrı üzerinden sizden gelecek telefonları beklemektedir.

Kayaşehir halı yıkama firması hakkında tüm bilgilere rahatıkla ulaşabileceğiniz ve Kayaşehir halı yıkama hizmetleri ile alakalı detaylı bilgileri bulacağınız Kayaşehir Halı Yıkama sitesini ziyaret edebilir, Kayaşehir halı yıkama ayrıcalıkları ile hemen tanışabilirsiniz.

Kayaşehir Halı Yıkama: Koltuk Yıkama Servisi

Kayaşehir Halı Yıkama firmasının bir diğer hizmeti olan evde koltuk yıkama hizmeti ile koltuk takımlarınızı yerinde yıkama uygulaması ile 45 dakika gibi kısa bir sürede yıkamaktayız. Kayaşehir halı yıkama bünyesinde hizmet veren koltuk yıkama servisi elemanlarımız kanepe ve koltuk takımlarınızı yerinde koltuk yıkama işlemi ile temizlerken sırasıyla şu işlemleri uygulamaktadır:

Kayaşehir Koltuk Yıkama Aşamaları

1. Kumaş Islatma Aşaması

Bu aşamada tamamen bitkisel ürünler kullanılarak elde edilen deterjan karışımını koyduğumuz püskürtme makinemizle kanepe ve koltukların kumaşını bütünüyle ıslatıyoruz. Kumaşa uygulanan ıslatma işlemi sonrasında yaklaşık olarak 5 dakika kadar süreyle suyun emilmesi için beklemekteyiz. Bu sayede kumaşa işleyen lekeler ve kirler tamamen yumuşamaktadır. Koltuk, yatak ve kanepe yıkama işlemi için bu yöntemi tercih etmemizin nedeni ise yıkamanın üzerinden uzun bir süre geçse dahi koltukların kumaşındaki canlı görüntü ve anti-bakteriyel özelliğinin oluşacak bakterilerle başa çıkması içindir. Bir diğer önemli ayrıntı ise koltuk yıkama işleminde kullanmış olduğumuz ürünler organik temizlik ürünleri olduğu için, çocuklara, alerjik astım hastalarına ve evcil hayvanlara herhangi bir zarar vermemektedir.

2. Yüzey Fırçalama Aşaması

Yüzey fırçalama aşaması koltuk yıkama işleminde en önemli aşamadır. Zira kanepe, yatak ve koltuk takımlarının kumaşında en ufak bir leke ve kir kalmayana kadar yüksek devirli jet motoru ile fırçalanır. Bu sayede yatak, kanepe ve koltuklarınız üzerine yerleşen leke ve kirler kumaştan tamamen arındırılır.

3. Vakumlama Aşaması

Son olarak uygulamış olduğumuz vakum işlemi ise yıkamanın en son aşamasıdır. Vakumlama ile koltukların süngerinde ve kumaşındaki su iyi çekilmez ise küf, koku ve dışarıya kusma yapabilmektedir.

Vakumla aşamasında koltuk ve yatak kumaşının yaklaşık 5 CM kadar derinine işleyen kirli su, koltuk yıkama makinemizin haznesine çekilmektedir. Vakumlama işleminin ardından ortalama 2 saatin ardından yatak, koltuk ve kanepelerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kayaşehir halı yıkama güvencesi ile Kayaşehir, Başakşehir ve Bahçeşehir'de sunulan Kayaşehir koltuk yıkama fiyatları için Kayaşehir halı yıkama fabrikasının çağrı merkezi telefonlarından bilgi alabilirsiniz.

kayaşehir halı yıkama fabrikaları merkez kayaşehir halı yıkama kayaşehir avm halı yıkama başakşehir kayaşehir halı yıkama başakşehir halı yıkama halı yıkama başakşehir kayaşehirde halı yıkama başakşehirde halı yıkama
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!