deneme bonusu

Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama, Şok Fiyatları İle Benzersiz Temizlik Sunuyor

Kayaşehir halı yıkama olarak hizmet veren Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama, Kayaşehir'de bütçe dostu fiyatları ile ekonomik çözümler sunuyor.

Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama, Şok Fiyatları İle Benzersiz Temizlik Sunuyor

Kayaşehir Halı Yıkama, Ucuzluk ve Hijyeni Bir Arada Sunuyor...

Kayaşehir Halı Yıkama ücretsiz servis desteği ile Kayaşehir ve Başakşehir'de hizmet veren Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama, benzersiz hizmet anlayışı ve ekonomik fiyatları ile ev ekonomisine de önemli ölçüde katkı sağlıyor.

Kayaşehir halı yıkama fabrikası olarak hizmet veren Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama, hizmet verdiği Kayaşehir'de bütçe dostu halı yıkama fiyatları ile benzersiz temizlik sunuyor. Profesyonel halı yıkama uygulamaları ve müşterilerinin bütçelerine önemli ölçüde katkı sağlamayı hedefleyerek faaliyete geçen Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama, kısa sürede adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Kayabaşı köy meydanında yer alan günlük 1500 m² halı yıkama kapasitesine sahip Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama, başta Kayaşehir olmak üzere, Güvercintepe, Şahintepe, Bahçeşehir ve Başakşehir genelinde benzersiz temizlik hizmeti sunuyor.

Kayaşehir Halı Yıkama Fabrikasına Yoğun İlgi

Öte yandan yaklaşan yaz mevsimi ile birlikte halı, yorgan ve stor perde yıkama taleplerinde büyük ölçüde artış yaşandığını belirten Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama fabrikası yetkilisi Ali Ekber Ağar, "2018 sonbaharında faaliyete geçtik. Halı yıkama uygulamalarımızı ilk başta elde yaparken, müşteri portföyümüzün büyük çoğunluğunu oluşturan değerli Kayaşehir sakinlerinin bize göstermiş olduğu olağanüstü ilgisi sayesinde fabrikasyon halı yıkama uygulamasına geçtik. Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama fabrikası olarak; gerek kaliteli işçilik gerek güler yüzlü hizmet anlayışımız gerekse Kayaşehir'de sunduğumuz ekonomik halı yıkama fiyatları sayesinde halkımız bize beklediğimizden de fazla ilgi gösterdi. Hem yaz mevsimi hem de yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle Kayaşehir'den çok yoğun talep almaktayız. Kayaşehirli komşularımızın bu yoğun talebine mümkün olan en kısa sürede yanıt vermek adına fabrikamızda çift vardiya çalışmaktayız." dedi.

Son Sistem Halı Yıkama Makinelerinde Derinlemesine Temizlik

Kayabaşı Mahallesi köy içinde yer alan yıkama tesisinde son sistem halı yıkama makinesi, hav alma makinesi ve hızlı teslimat yapılmasına olanak sağlayan 30 m² halı kurutma kapasitesine sahip kurutma odası ile hizmet veren Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama, yaşanan yoğunluğa rağmen titiz, detaylı, ekonomik ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile kısa sürede ürünleri adrese teslim ediyor. Halı, kilim, yolluk, stor/zebra perde ve yorgan/battaniye yıkama gibi temizlik ihtiyaçlarınızda Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama fabrikasının telefon numaraları şu şekildedir: 0 533 034 53 32 - 0 533 034 53 33

Kayaşehir Hijyen Halı Yıkama firmasının Kayaşehir Halı Yıkama servis bölglerileri hakkında detaylı bilgi almak için; kayasehirhijyenhaliyikama.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!