Erdoğan, TOKİ'nin yaptığı Kayaşehir Millet Bahçesi'ni açacak

Kayaşehir Millet Bahçesi açılıyor! TOKİ'nin, Kayaşehir Millet Bahçesi adı ile 1,5 milyon metrekare alanda yaptığı İstanbul Kayaşehir Millet Bahçesi'nin ilk etabı bitti. İşte Kayaşehir Millet Bahçesi ve Kayaşehir Millet Bahçesi ile ilgili detaylar..

Erdoğan, TOKİ'nin yaptığı Kayaşehir Millet Bahçesi'ni açacak

Kayaşehir Millet Bahçesi açılıyor... Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca (TOKİ) Kayaşehir Millet Bahçesi adı verilerek İstanbul Kayaşehir'de yaklaşık 1,5 milyon metrekare alanda inşa edilen Kayaşehir Millet Bahçesi'nin ilk etabı, 17 Kasım Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açılacak.

Kayaşehir Millet Bahçesi ile ilgili TOKİ'den yapılan açıklamaya göre, İstanbul Kayaşehir'de Kayaşehir Millet Bahçesi adı ile yer alan Kayaşehir Millet Bahçesi dört etap halinde inşasına başlanan Kayaşehir Millet Bahçesi parkının 350 bin metrekarelik ilk etabı tamamlandı.

Kayaşehir Millet Bahçesi; 17 Kasım Cumartesi açılacak Kayaşehir Millet Bahçesi birinci etabı içerisinde, vatandaşların ihtiyaç duyduğu sosyal alanların yanı sıra toplam 2 bin 800 metrekare büyüklüğünde üç biyolojik gölet bulunuyor. Kayaşehir merkezinden Fenertepe'ye doğru uzanacak Kayaşehir Millet Bahçesi parkında, koru alanları, parklar, bisiklet ve yürüyüş parkurları, dinlenme ve piknik alanları da yer alıyor. İşte Kayaşehir Millet Bahçesi ve detayları...

Kayaşehir Millet Bahçesi ilk etabında toplam 224 bin 600 metrekare yeşil alan, 10 bin 411 ağaç, 150 bin çalı, 175 bin metrekare çim ve 100 bin yer örtücü bitki bulunuyor. Kayaşehir Millet Bahçesi detaylar;

Kayaşehir Millet Bahçesi: Restoran ve kafelerin de yer aldığı Kayaşehir Millet Bahçesi ilk etabında, 11 asma köprü, seyir terası ve 306 araç kapasiteli otopark yapıldı. Kayaşehir Millet Bahçesi projesinde ayrıca çocuklar için doğa temalı toplam 10 bin metrekarelik 35 oyun alanına da yer verildi.

Kayaşehir Millet Bahçesi: Ayrıca, Kayaşehir Millet Bahçesi'nin birinci etabında, 10 kilometrelik yürüyüş ve yaklaşık 3 kilometrelik bisiklet yolu ile 4 bin metrekarelik piknik alanı bulunuyor.

Kayaşehir Millet Bahçesi, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılması planlanan törenle 17 Kasım'da açılacak. Kayaşehir Millet Bahçesi.

Kayaşehir Millet Bahçesi Nerede?

İşte Kayaşehir Millet Bahçesi adres: Kayabaşı Mahallesi, Kayaşehir Bulvarı, 34494 Başakşehir/İstanbul.

Kayaşehir Millet Bahçesi ile ilgilitüm bilgilere info@kayabasimahallesi.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kayaşehir Millet Bahçesi ile diğer ayrıntılara Kayaşehir Millet Bahçesi, Kayabaşı, Mahallesi, Kayaşehir Muhtarlığı'ndan da ulaşabilirsiniz.

Kayaşehir Millet Bahçesi Millet Bahçesi Toki Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Başakşehir Millet Bahçesi İstanbul Millet Bahçesi Ne Demek Millet Bahçesi Nedir Millet Bahçesi Ekşi Millet Bahçesi Nerede Millet Bahçesi Projesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Havalimanı Transferi Nedir?
Havalimanı Transferi Nedir?