deneme bonusu

Kayaşehir Halı Yıkama sezonu bitiriyor

Yoğun iş hayatı, zaman geçirdiğimiz eşyaların kirlenmesine yol açmaktadır. Kayaşehir Halı Yıkama olarak, bireylerin çalışma hayatındaki yoğunluk nedeniyle temizlik konusunda özenli olmadıklarını söyleyebiliriz.

Kayaşehir Halı Yıkama sezonu bitiriyor

Haliyle üzerine düşülmeden, özensiz bir şekilde yapılan temizlik sonucunda, yaşadığımız alan ve kullandığımız eşyalarda gün geçtikçe kirlenmeler meydana gelmektedir. Tabiî ki bu eşyaların başında, gün içinde ayağımızı yerden kesen halılar gelmektedir.

Eskiden nice uğraş vererek evimizin bir bölümünde sınırlı imkanlar dahilinde halı yıkama temizliğini gerçekleştirmeye çalışırdık. Temizlediğimiz bu halıların dış görüntüsü her ne kadar ilk aldığımız gün gibi olsa da, yüzeyin diplerinde barındırdığı kir ve bakteriler açısından hala dezenfekte olmuş sayılmazdı. Yani anlayacağınız halılarınızın dışı sizi, içi bizi yakmaktaydı. Artık gelişen halı yıkama teknoloji sayesinde son yıllarda halılarınızın derinlemesine temizlenmesi mümkün. Bu alanda hizmet veren Kayaşehir Halı Yıkama günlük yaşadığımız ortam ve eşyalarımızın temiz ve hijyenik kalması için birtakım profesyonel halı yıkama işlemleri yapmaktadır.

Halı Yıkama İşlemleri Nelerdir?

1- Toz Alma

Yıkama işlemine başlamadan önce halılarınız, son teknoloji ürünü olan toz alma makinesine (toz dolabı) konulur. Halılar toz alma makinesinden dibine çöken toz, kum, kıl gibi yabancı maddelerden arındırılmış olarak çıkarılır.

2- Yıkama

Toz dolabından geçirilen halılarınız, 100% bitkisel halı şampuanları ile sanayi tipi otomatik makinelerin çift yönlü fırça yardımıyla her iki tarafı da dönüşümlü olmak şartıyla yıkanır. Makinenin son aşamasında ise, halı üzerinde bulunan su ve şampuan kalıntıları durulanıp vakumlanır.

3- Santrifüj

Bant sistemli otomatik yıkama cihazından çıkan halılarınız, sıkma işlemi yapılabilmesi için santrifüj makinesine alınır. Bu aşamada makineye devir ayarlaması yapıldıktan sonra halı üzerindeki fazla su atılmaya çalışılır. Halılarınız santrifüj makinesine konulurken hiç korkunuz olmasın, çünkü halılarınız rulo şeklinde konulur ve sıkma esnasında hiçbir zarar görmez.

4- Havalandırma Askıları

Santrifüj cihazında sıkma işlemi gerçekleştirilen halılarınız, havalandırma askılarına asılır. Bir müddet bu askılarda havalandırılır. Sonrasında ise halılarınız, içinde sürekli sıcak hava üfleyen bir cihazın bulunduğu kurutma odası adı verilen odalara alınır. Burada 8 saat gibi kısa bir sürede halılarınızın kuruması sağlanır.

5- Paketleme

Halılarınız kurutma odasından çıkarıldıktan sonra hav alma makinesinde taranarak, pırıl pırıl bir görünüme kavuştuktan sonra adrese ve servis bölgesine göre sınıflandırılarak paketlenir. Ücretsiz hizmet veren servis araçlarımıza yüklenir.

Halılarını yıkatmak isteyenler;

Şirketimizin telefonlarından bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Daha sonrasında dilediğiniz zamana randevu talep edebilirsiniz.

Halı yıkama fiyatları;

Ticaret hayatında, hiç bir ürün tek ve biricik değildir. Sizlerin de bildiği üzere, piyasada birçok halı çeşidi mevcuttur. Halıların yapısı, dokusu, kalitesi ve markası gereği nasıl ki, satış fiyatları farklılık gösteriyorsa, yıkama fiyatları da değişiklik göstermektedir. Halı yıkama fiyatlarımız İpek halı, Isparta halısı, Çin halı gibi tüm halı çeşitlerine ve servis yapılacak bölgenin uzaklığına göre farlılık göstermektedir.

Kaliteyi Keşfetmek İçin Bize Ulaşın:

Halı yıkama konusunda, Kayaşehir başta olmak üzere tüm İstanbul’un tüm semtlerinde gözde firma haline geldik. Halı yıkama işleminde, halılarınızı güvenli ellere teslim etmek istiyorsanız telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Kendisine %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamızı tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Sunduğumuz Ekstra Hizmetler:

Halı yıkama konusunda kalite ve güvenden bugüne kadar asla ödün vermedik. Profesyonel ekibimiz, her gün bir önceki günden daha iyi çalışma anlayışıyla hizmet vermektedir. Tesisimiz, sadece halı yıkama hizmeti vermekle yetinmeyip sizlere alternatif hizmetler de sunmaktadır. Bu hizmetlerden bazıları;

-yerinde halı yıkama,

-tül ve stor perde yıkama,

-battaniye ve yorgan yıkama

-overlok yapımı

-yün yıkama vb.

Halı Cinsine Uygun Yıkama:

Halı yıkamada en çok dikkat edilecek konu, halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerinin tercih edilmesidir. Bu tercih sayesinde halınızı, uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Halı Yıkama Deterjanları:

Halılarınızın yıkaması sırasında tercih edilen deterjanların halınızı yıpratmaması açısından kaliteli olması ve sağlığınıza olumlu etkisi etmesi çok önemlidir. Yıkama merkezimizde, bakanlık onaylı halılarda yumuşaklık, parlaklık ve maksimum hijyen sağlayan ürünler kullanılır. Firmamızda her çeşit halınızın yıkanması söz konusudur. Halı yıkama işlemlerini, işinde tamamen profesyonel ekibimiz gerçekleştirmektedir.

Overlok Hizmeti

Halıların kullanım sürelerine paralel olarak, halı uçlarında bulunan saçaklar da zamanla deforme uğrayabilir. Halı kenarlarının temizliği sırasında, kullandığınız bez veya fırça gibi aparatları halı saçaklarına dik değil, paralel doğrultuda uygulamalısınız. Firmamız halıların yıkanmasından, bakım ve onarımına kadar tüm imkanları kullanmaktadır. Halıların püskülleri (saçakları) ve sökülen yerlerin onarımı için kusursuz hizmet vermekteyiz. Uzman ekibimiz, halı onarımı ve overlok yapımında tecrübesini konuşturmaktadır.

Servis Süreci:

Kayaşehir Halı Yıkama servisi elemanlarımız tarafından halılarınız kapınızdan teslim alınır. Eş zamanlı olarak müşterimizin verdiği telefon numarasına, tutar ve teslim tarihi gibi bilgileri içeren otomatik bilgi mesajı gönderilir. Yıkama işlemi tamamlanan halılarınız, teslimat gününe uygun olarak ambalajlanmış bir şekilde kapıda ödeme imkanıyla evinize teslim edilir. Tüm bu süreç dahilindeki servislerimiz herhangi bir ücrete tabi değildir.

İrtibat Kurma İmkanı:

Halılarınızın yıkanmasından, fiyat bilgisine, temizlik aşamalarından, teslim tarihi detaylarına kadar cevabını merak ettiğiniz tüm sorular için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kendini Güncelleyen Firma

Kayaşehir Halı Yıkama olarak kendini sürekli yenileyen, güncel teknolojileri takip etmeden halı yıkama hizmeti veren firmaların aksine, yılların vermiş olduğu deneyim ile güncel teknolojiyi takip eden bir firmayız. Uzman kadromuz sayesinde halılarınızın yapısından dokusuna kadar ilk günkü bütünlüğünü korumayı prensip edinmiş bir işletmeyiz.

Hizmet Anlayışımız

Kuruluşumuzdan bu yana, yılların verdiği deneyim ile sizlere kendimizden bir kalite ve güven sunuyoruz. Daima yüksek kalitede üretim yapmayı hedefleyen, sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak ortak yaşam alanlarına güven, kalite ve değer katan konforu sağlamayı kendine ilke ve amaç edinen firmamız için; müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak öncelikli görevlerimizden biridir.

Unutmayın ki, “kaliteli ürün ve hizmet” tesadüflerin değil, yılların verdiği tecrübe sayesinde sistemli ve disiplinli çalışmaların sonucudur.

FARK “BİZDE!”

  • Halı Yıkama Hizmetinin En İyisi ve Güvenlisi BİZDE!
  • Başka Yerde Bulamayacağınız Hesaplı Fiyat Seçenekleri BİZDE!
  • Söz Verdiğimiz Randevuya Riayet Etmek BİZDE!
  • Her Aşamada Profesyonel Hizmet BİZDE!
  • Hızlı ve Ücretsiz Servis Hizmeti BİZDE!
  • Müşteri memnuniyetini Sağlama Çabası BİZDE!

Halı Örtüsü

Halılar başta olmak üzere, kirlere karşı dayanıklı bir tekstil ürününün varlığından bahsetmek henüz mümkün değil maalesef. Halılarının kirlendiğini fark edince üzerine çeşitli örtülerle kapatma dehasını gösteren “Türk kadınlarımız” sayesinde halı örtüsü dediğimiz bir kavram girdi hayatımıza. Tomarla para sayarak aldığımız halılarımızın kirlenmesini önlemek için halı örtüleriyle koruma altına almaya çalıştığınız halılarınızla bu şekilde mücadele etmek yerine, bizi arayın halılarınızı yeni almış gibi yıkayıp teslim edelim. Firmamız, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı kurulmuş olup bizleri sırf para kazanmak için bu işi yapan firmalarla karıştırmayınız.

Her Türlü Bildirime Açığız

Halı yıkama ihtiyaçlarında bize duyulan güveni hiçbir zaman boşa çıkarmamak adına açtığımız halı yıkama servisimizde, insan sağlığını düşünerek, siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için halı yıkama sektöründe zirveye oturduk. Kayaşehir halı yıkama firmamızla ilgili her türlü şikayet ve isteklerinizi hiç çekinmeden bizlere bildirebilirsiniz.

Kayaşehir Halı Yıkama Kayaşehir Halı Yıkama Fabrikası Kayaşehir Halı Yıkama Fabrikaları Kayaşehir Halı Yıkama Yerleri Kayaşehir'de Halı Yıkama Kayaşehirde Halı Yıkama Halı yıkama Kayaşehir Halı yıkama fiyat
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!