deneme bonusu

Toki Kayaşehir evleri mahalle projesi açık artırma 12 Ekim'de! (2017)

TOKİ Kayaşehir Evleri İstanbul Kayaşehir'deki mahalle konseptli projesindeki 108 tripleks konut ile 10 iş yerini ''açık artırma yöntemi'' ile satışa çıkarıyor.

Toki Kayaşehir evleri mahalle projesi açık artırma 12 Ekim'de! (2017)

TOKİ Kayaşehir Evleri İstanbul Kayaşehir'deki mahalle konseptli projesinde yer alan 108 tripleks konut ile 10 iş yerini "açık artırma yöntemi" ile satışa sunuyor.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), İstanbul Kayaşehir'deki mahalle konseptli projesi içerisinde yer alan 108 tripleks konut ile 10 iş yerini "açık artırma yöntemi" ile satışa sunuyor.

Projede yer alan bin 892 konutun kura çekilişi için 39 bin başvuru alınmış, 4-5 Ekim’de yapılan kura sonucunda hak sahipleri belirlenmişti. Aynı projede yer alan 108 adet tripleks konut ile 10 iş yeri ise açık artırma yöntemi ile satışa sunuluyor. Açık arttırmaya sunulacak 108 tripleks konut için açılış fiyatı 658 bin lira, 10 iş yeri için ise 321 bin lira olup ödeme planına göre yüzde 25 peşin, 120 ay vade şeklinde ödeme yapılabilecek.

Açık Artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası tarafından yürütülecek olup başvurular Türkiye Halk Bankası'nın tüm şubeleri aracılığı ile kabul edilecek. Ayrıca, açık artırma (teklif alma) gününde de başvuru kabul edilecek.

Toki Kayaşehir Evleri açık artırma, yarın (12 Ekim) saat 13.30'da TOKİ'nin İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonu'nda yapılacak olup ihaleye katılım şartları ve proje detaylarına, Emlak Yönetim'in web adresinden erişilebiliyor. İsteyen katılımcılar, katılım teminatını yatırdıktan sonra aynı web sitesi üzerinden online teklif de verebilecek.

Toki Dükkan Satışı 2017 Toki Açık Artırma Satışları Toki Dükkan İhaleleri Toki Müzayede Toki Açık Artırma TOKİ Kayaşehir Evleri TOKİ Kayaşehir Açık Artırma TOKİ 2017 TOKİ 2018 TOKİ İstanbul Projeleri 2018
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!