deneme bonusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kanal İstanbul'u hemen yapıp bitirmemiz lazım

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP genel merkezinde, 'AK Parti 18. Dönem Siyaset Akademisi'nin açılışında yaptığı konuşmada 'Süratle inşallah şimdi Kanal İstanbul'un ihalesini hemen yapıp işi bitirmemiz lazım' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kanal İstanbul'u hemen yapıp bitirmemiz lazım

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 yıl önce olmayan şeylerin bugün var olduğunu hatırlatarak, şu anda Türk Hava Yolları (THY) uçak filosundaki uçak sayısının 300'ün üzerine çıktığını, en fazla destinasyona uçan ülkenin Türkiye olduğunu vurguladı.
 
Yeni geniş gövdeli uçakların geleceğini ve "non stop" 16 saat uçacaklarını vurgulayan Erdoğan, Yavuz Sultan Selim, Osman Gazi, Avrasya, Marmaray ile Asya'yı Avrupa'ya bağlayan AK Parti iktidarlarının yeni atılımlarla çok farklı adımlar atacağını da söyledi.
 
"KANAL İSTANBUL ÇOK SES GETİRECEK"
 
Kanal İstanbul'la dünyada yeni bir ufku açacaklarının altını çizen Erdoğan, "Kanal İstanbul, çok ses getirecek. Sıradan bir olay değil o proje ama geciktik. Süratle inşallah şimdi Kanal İstanbul'un ihalesini hemen yapıp işi bitirmemiz lazım." dedi.

kanal istanbul projesi son dakika kanal istanbul güzergahı 2018 kanal istanbul arsa kanal istanbul ne zaman kanal istanbul haberleri kanal istanbul nedir arnavutköy kanal istanbul son durum haberler kanal istanbul nereden geç
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!