deneme bonusu

Eski SAT komandosu Ali Türkşen'den Meral Akşener’e yeşil ışık! Kimdir? Vikipedi Eşi

Eski SAT komandosu emekli Albay Ali Türkşen, Twitter’dan yeni parti kuran Meral Akşener’in kendisine teklif yaptığını duyurdu.

Eski SAT komandosu Ali Türkşen'den Meral Akşener’e yeşil ışık! Kimdir? Vikipedi Eşi

Ali Türkşen'in bir takipçisinin 'Sizin hatrınıza bile oy vermem Akşener'e' tweetine verdiği cevap Türkşen'in Akşener'in partisine katılacağı şeklinde yorumlanmasına neden oldu. Türkşen, daha sonra yaptığı ikinci açıklamayla Akşener'den partisine katılma teklifi geldiğini ve teklifi kabul ettiğini açıkladı.

Twitter üzerinden kendisin takip eden bir kullanıcının "Albay, umarım Akşener sizi partiye davet etmez çünkü zati şahanelerinin FETÖ'yü öven videosunu izledim. Hatrınıza bile oy veremem Akşener'e" paylaşımını yapması üzerine Ali Türkşen, "Siz bilirsiniz. Bir eksik kalacağız, yapacak bir şey yok" ve "Ve geç kaldınız. Çoktan etti bile" ifadesini kullandı.

​​Ali Türkşen'in bu paylaşımı, Meral Akşener'den teklif geldiğini ve teklifi kabul ettiği şeklinde yorumlandı.

​Kısa süre öncede bir röportajında "Davet geldiği takdirde kurulacak yeni partide aktif rol almayı düşünür müsünüz?" sorusuna yanıt veren Ali Türkşen, "Türkiye'nin hayrına olacak her türlü faaliyetin içinde yer almak benim için bir vatan borcudur. Böyle bir teklif geldiğinde şekli ve niteliğine göre bir karar verebilirim" demişti.

Emekli Deniz Kurmay Albay Ali Türkşen Kimdir?

Deniz Kurmay Albay Ali Türkşen, Ocak 1996’da Kardak Adası’na çıkan SAT Timi’nin komutanıydı. Balyoz davasından 16 yıl hapis cezasına çarptırıldı, Hasdal Askeri Cezaevi’nde 3.5 yıl hapis yattı. ‘Hak ihlali’ ve ‘yeniden yargılama’ gerekçesiyle serbest bırakılan Türkşen, “17 Aralık olmasaydı bizler de paşa paşa yatmaya devam edecektik” dedi. TSK'nın süreci yönetemediğini ve 'cemaat üyelerinin' amiral yapıldığını belirten Türkşen "Fethullah'ın amiraline selam verecek değilim" sözlerini kullandı.

EtiketlerAli Türkşen Kimdir, Albay Ali Türkşen, Ekşi, Ali Türkşen Twitter, Meral Akşener, Ali Türkşen Vikipedi, Ali Türkşen Biyografi, Ali Türkşen Sat Komandoları, Ali Türkşen Nereli, Ali Türkşen Yazıları, Ali Türkşen Eşi, Ali Türkşen Kardak, Sevim Türkşen

Ali Türkşen Kimdir Albay Ali Türkşen Ekşi Ali Türkşen Twitter Meral Akşener Ali Türkşen Kimdir Albay Ali Türkşen Ekşi Ali Türkşen Twitter Meral Akşener Ali Türkşen Vikipedi Ali Türkşen Biyografi Ali Türkşen Sat Komandoları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!