deneme bonusu

BAŞBAKAN İŞARET VERDİ! AV. MEVLÜT UYSAL'IN İBB BAŞKANLIĞI KESİN! Başakşehir Belediye Başkanı Kimdir nereli

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal dün de aday tahminlerinde ilk sıradaydı. Başbakan Binali Yıldırım’ın dün ''Kadir Topbaş’ın yerine ilçe belediye başkanlarından biri gelir muhtemelen'' şeklindeki sözleri ile Mevlüt Uysal’ın İBB başkan adaylığı kesinlik kazandı.

BAŞBAKAN İŞARET VERDİ! AV. MEVLÜT UYSAL'IN İBB BAŞKANLIĞI KESİN! Başakşehir Belediye Başkanı Kimdir nereli

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda yaptığı teamül yoklaması sırasında kulislere aday olarak yansıyan Başakşehir Belediye Başkanı Av. Mevlüt Uysal dün de ‘aday tahminlerinde’ ilk sıradaydı. Başbakan Binali Yıldırım’ın dün “Kadir Topbaş’ın yerine ilçe belediye başkanlarından biri gelir muhtemelen” şeklindeki sözleri Mevlüt Uysal’ın adaylığına kesin gözüyle bakılmasında etkili oldu.

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal Kimdir?

Başakşehir Belediye Başkanı Av.  Mevlüt Uysal 51 yaşında. Antalya’nın Alanya ilçesinde doğan Uysal, ilk ve orta eğitimini burada tamamladıktan sonra 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Serbest avukat olarak iş hayatına atılan Uysal, bir taraftan da aktif siyasetle uğraştı. AK Parti’nin kurulması ile birlikte, Küçükçekmece İlçe Teşkilatı kurucu başkanı oldu. 2009 yılında Başakşehir ve Bahçeşehir’in birleşerek ilçe olması üzerine 29  

Mart 2009 Yerel Seçimleri’nde Başakşehir Belediye Başkanı seçildi. 2014 Yerel Seçimlerde ikinci kez başkanlık koltuğuna oturan Mevlüt Uysal, Hatice Uysal ile evli ve dört çocuk babası.

Başakşehir Belediye Başkanı Av. Mevlüt Uysal

YILDIRIM: BİR İLÇE BAŞKANI OLACAK

Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın istifasıyla ilgili olarak dün şunları söyledi: “İstifa tek taraflı bir iradedir. Ben sonuca bakarım. Bunun en güzel cevabı Kadir Bey’dedir. Kadir Bey’le istifa öncesinde ve sonrasında görüştüm. Gerekçesini bana söylemedi, sadece bilgi verdi. Yerine ilçe belediye başkanlarından biri gelir. Bununla ilgili pazar günü Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız geniş katılımlı bir istişare yaptı. Hafta sonunda süre doluyor. Perşembe günü belediye meclisi seçim yapacak, bir arkadaşımız görevi doldurmuş olacak.”

mevlüt uysal kimdir mevlüt uysal fetö mevlüt uysal kim mevlüt uysal nereli göksel gümüşdağ mevlüt uysal ibb ibb mevlüt uysal başakşehir belediye başkanı mevlüt uysal
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!