Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. Son Bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. son bölüm yayınlandı. Atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tüm hızıyla devam ediyor. Reyting hükümdarı EDHO dün akşam 57. yeni bölümüyle izleyenlerin evlerine konuk oldu. Salı akşamlarının vazgeçilmezi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. bölüm yine nefes kesti. Peki yeni bölümde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. Son Bölüm
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen ve yayınlanan her bölümüyle rekorları alt üst eden dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tüm hızıyla devam ediyor. Reyting hükümdarı EDHO dün akşam 57. yeni bölümüyle izleyenlerin evlerine konuk oldu. Salı akşamlarının vazgeçilmezi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. bölüm yine nefes kesti. Peki yeni bölümde neler oldu? İşte tüm ayrıntılar...
 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. son bölüm tamamı yayınlandı. Salı akşamlarının ekran yüzü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, kısa adıyla EDHO dün akşam yayınlanan bölümüyle nefes kesti. İzleyenler yayınlanacak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölüm ve fragmanı için nefeslerini tuttu. EDHO 58. son bölüm fragmanı yayınlandığında sizlerle olacak...
 
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 57. BÖLÜM DE NELER OLDU?
Çakırbeyli kadınları Suzi tehdidi altındadır. Meryem evin erkeklerini korumak adına harekete geçer fakat Esra'nın yüzüğünü fırlatmasıyla tüm çabalar boşa çıkacaktır. Suzi'nin İlyas'ı ziyaret etmek için nihayet bir engeli kalmamıştır.
 
Hızır, Fahri'ye sıkılan kurşunlardan aleyhine el kaldıran masa üyelerini sorumlu tutar. Yine de planlarını yalnızca kendisini düşünerek yapmaz. Nitekim Hızır kaybederse herkes kaybedecektir. Silahlarını örgüte satıp O'nu devre dışı bırakmak isteyen Ercüment'i öldürme niyetindedir. İlk hamlesi Servet'in açgözlülüğünden faydalanarak Mert'e tuzak kurmak olur. Hızır ne kadar tehlikeli bir oyunun içinde olduğunun farkındadır. CIA ile restleşmeye hazırdır ve yanındakileri korumak adına planlarını açık etmez. İlyas bu aşamada devre dışı bırakıldığı için oldukça rahatsızdır. Bir taşla iki kuş vurma niyetinde olan CIA, Suzi üzerinden oyun kurarak Davut ve Nevzat'ı bitirmeyi amaçlar.
Masa üyelerinin Hızır'a olan öfkesi geçmemiştir; özellikle de Tipi'nin. Kan davasına dönen hikayenin sonu herkesi şaşırtacaktır.
 
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 57. SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE
 
EŞKIYA YOLUNA RAKİPSİZ DEVAM EDİYOR!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, tüm kişilerde 10.28 izlenme oranı ve 22.50 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de yüzde 9.83 izlenme oranı ve 22.12 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.
 
Zirvedeki yerini sabitleyen, atv'nin reyting şampiyonu dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kendi gününde yine en çok izlenen yapım oldu.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm etiketi #edho, bölüm başladıktan kısa süre sonra, Twitter Türkiye Trending Topics listesinin de zirvesine oturdu!
 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.
 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a yeni katılan Avni karakteri kimdir?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümünde izleyici karşısına geçen bir isim dikkatler kaçmadı. İki bölümdür beklenen Avni karakteri son yayınlanan bölümde ekranlara dahil oldu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a katılan Avni karakteri kimdir?
 
 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a bu haftaki bölüm ile dahil olan Avni karakterini Turgay Kantürk canladıracak.
 
Turgay Kantürk kimdir?
Turgay Kantürk, (d. 1961, İstanbul), tiyatro yönetmeni, şair, yazar, oyuncu.
1990 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, Tiyatro Bölümü, Oyunculuk ana Sanat Dalı'ndan mezun olan Kantürk, öğrencilik yıllarında çalışmaya başladığı Dormen Tiyatrosu ile profesyonel çalışma hayatına başladı. Aynı sürteçte bazı filmlerde yönetmen yardımcılığı ve oyunculuk yaptı. Haldun Dormen, Kenan Işık ve Gencay Gürün'ü asiste eden sanatçı, ilk şiirlerini 1981 yılında Oluşum dergisinde yayımladı. İzleyen zamanlarda Gösteri, Argos, Şiir Atı, Yasak Meyve, Sanat Olayı, Varlık, Türk Dili, Yazko Edebiyat gibi dergilerde şiir ve yazıları çıktı. 1991 yılında ilk kitabı İlk Gibi Son yayımlandı.
 
1991 yılında ilk yönetmenlik deneyimini yaşayan Kantürk, Bakırköy Belediye Tiyatrosu'nda Kahvede Şenlik Varı yönetti. BKM, Bakırköy Belediye Tiyatrosu, İstanbul Devlet Tiyatrosu, Eskişehir Belediye Tiyatroları, Tiyatrokare gibi topluluklarda oyunculuk ve yönetmenlik yapmasının yanı sıra öykü de yazan yönetmen, bazı derglerin yayın yönetmenliğini yaptı. Sanatçı Bakırköy Belediye Tiyatroları'nda oyuncu ve yönetmen olarak görev yapmaktadır.
 
ETİKETLER: eşkıya dünyaya hükümdar olmaz son bölüm izle, eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 57. bölüm, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz son bölüm, eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 57, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz, atv, eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 57 bölüm izle, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 57, eşkıya 57, eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 57.bölüm, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Havalimanı Transferi Nedir?
Havalimanı Transferi Nedir?