deneme bonusu

Ruling, Süreyya Olcayto'ymuş O Da Fakeymiş! Adı İse Salim Çamurdan'mış!

Twitter'de Ruling kullanıcı adı ile bilinen ve fake içerikleri ifşa ederek ünlenen Twitter fenomeninin dolandırıcı olduğu ileri sürüldü.

Ruling, Süreyya Olcayto'ymuş O Da Fakeymiş! Adı İse Salim Çamurdan'mış!

Twitter'da 'Ruling' adı ve @atavrattrol hesabı ile bilinen kullanıcının Süreyya Olcayto ve Salim Çamurdan hesaplarını da yöneten kişi olduğu ileri sürüldü.

İddiaya göre sahte içerikleri ortaya çıkarması ile tanınan Ruling kendisine ait diğer hesaplarla yardım ve bağış adı altında dolandırıcılık yapıyordu.

 

Ve yine sosyal medyadaki iddialara göre Ruling dolandırıcılık suçlamasından kurtulmak için kendine ait hesapları ifşa etmeye başladı. 

Ancak mail adresinden ulaşılan vois bilgileri @atavrattrol.com hesabının Salih Çamurdan adına kayıtlı olduğunu gösteriyordu.

Yine attığı doğrulama şifrelerinin de aynı telefona gitmesi dikkat çekiyordu. 

 

Sosyal medyada birçok kullanıcı iddiaya ilişkin paylaşımlarda bulundu.

GAZETECİ GÖKHAN ÖZBEK'İ DE MAĞDUR ETTİĞİ İLERİ SÜRÜLDÜ

Ruling'in yönetiminde olduğu ileri sürülen Süreyya Olcayto isimli hesabın gazeteci Gökhan Özbek’in sahip olduğu 23 derece tv ismini de kullandığı ve Özbek’i de mağdur ettiği iddia edildi...

Bu iddialara ilişkin Ruling sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak iddiaları reddedip "Bazı şerefsizler Süreyya Olcayto denen hesabın yani gerçek ismi Salim Ç. Olan bu dolandırıcının aslında ben olduğumu iddia edip toplu linç başlatmışlar yarın Süreyya Olcayto hesabını yöneten Salim Ç. Hakkında suç duyurusunda bulunup bunu da buradan paylaşacağım bilginize" ifadesini kullandı. Sürreyya Olcayto hesabının Salim Çamurdan'a ait olduğu bilgisini paylaşan Ruling'in mesajında yüzü kapatılmış bir de erkek fotoğrafı kullanıldığı dikkat çekti. 

İşte Rolling ve diğer kullandığı ileri sürülen iki Twitter hesabına ilişkin sosyal medyada yapılan bazı paylaşımlar...

Ruling Twitter Ruling Ne Demek Ruling Ekşi Ekşi Süreyya Olcayto Whois Fatih Gümüş Mert Yayla Godaddy Atavrattroll
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!