İrfan Değirmenci HAYIR dedi kovuldu! İşte o konuşması ve videosu

16 Nisan'da yapılacak Referandumda 'hayır' oyu kullanacağını Twitter'da açıklayan İrfan Değirmenci Kanal D'den resmen kovuldu!..

İrfan Değirmenci HAYIR dedi kovuldu! İşte o konuşması ve videosu

16 Nisan 2017 Tarihinde yapılacak olan yeni anayasa maddelerinin oylanacağı Referandumda 'Hayır' oyu kullanacağını Twitter hesabı üzerinden açıklayan Kanal D haber sunucusu İrfan Değirmenci'nin işine son verildi. Kanal D tarafından web sitesi üzerinden yapılan yazılı açıklamada "Doğan Yayın Grubu olarak "tarafsızlık" en temel ilkemizdir" sözlerine yer verildi. "Arkadaşımız İrfan Değirmenci, sosyal medyada, 10 Şubat tarihinde yazdığı mesajlarla, açıkça kamuoyu gündeminde tartışılan bir konuda taraf olmuştur. Bu nedenle kendisiyle iş akdimizi sonlandırıyoruz" ifadesi kullanıldı.

'TARAFSIZLIK EN TEMEL İLKEMİZDİR'

 
Kanal D web sitesinden yapılan yazılı açıklama şu şekilde:
 
"Doğan Yayın  
 
Grubu olarak "tarafsızlık" en temel ilkemizdir. Yayın İlkeleri'mizi, uluslararası yayıncılık anlayışını dikkatle inceleyerek ve kendi tecrübelerimizi değerlendirerek oluşturduk. Yayınlarımızı yıllardır bu İlkeler ışığında sürdürüyoruz ve bundan sonra da aynı hassasiyetle sürdürmeye kararlıyız. Bağımsız bir yayın kuruluşu olarak varoluşumuzun en büyük dayanağı budur.
 
Arkadaşlarımızdan en öncelikli beklentimiz, kamuoyunda tartışılan konularda taraf tutar şekilde davranmaktan kaçınmaları.
 
Bu ilkemiz, ekrandaki yayınlarımız kadar, çalışanlarımızın sosyal medya paylaşımlarını da kapsıyor. Sosyal medya konusundaki hassasiyetimizi defalarca dile getirdik, bütün arkadaşlarımızla paylaştık.
 
Arkadaşımız İrfan Değirmenci, sosyal medyada, 10 Şubat tarihinde yazdığı mesajlarla, açıkça kamuoyu gündeminde tartışılan bir konuda taraf olmuştur.
 
Bu nedenle kendisiyle iş akdimizi sonlandırıyoruz.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur."
 
İŞTE İRFAN DEĞİRMENCİ'NİN KOVULMASINA NEDEN OLAN KONUŞMASI VE VİDEOSU
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Your browser does not support the video tag.

 

 

TWİTTER'DAN AÇIKLADI

 

1-Bilim insanını, sanatçıyı, yazarı, çizeri, öğrenciyi, işçiyi, çiftçiyi, madenciyi, gazeteciyi, itaat etmeyen herkesi düşman bilene #Hayır

— irfan değirmenci (@degirmencirfan) 10 Şubat 2017

 

 

 

Değirmenci, referandumla ilgili görüşlerini Twitter'da yayınladığı mesajlarla açıklamış ve 'hayır' oyu vereceğini belirtmişti.

 

 

 

ŞEVKET ÇORUH: BENİ DE KOVUN

 

 

 

 

 

 

Kanal D'de yayınlanan "Arka Sokaklar" adlı dizide oynayan Şevket Çoruh, İrfan Değirmenci'nin işine son verilmesine tepki göstererek, Twitter hesabından "Ben de hayır diyorum, beni de kovun" açıklaması yaptı.

 

 

 

ETİKETLER: berna laçin, irfan değirmenci neden kovuldu, ismail küçükkaya, fatih portakal twitter, irfan değirmenci hayır video, irfan değirmenci neden yok, doğan medya, irfan değirmenci kimdir, irfan değirmenci instagram, irfan değirmenci kovuldu, irfan değirmenci hayır, irfan değirmenci twitter, şevket çoruh, kanal d irfan değirmenci, irfan değirmenci kovuldu mu, fatih portakal, fatih çekirge, irfan değirmenci eşi, ahmet taner kışlalı, ahmet hakan, irfan değirmenci ekşi, irfan değirmenci nereli, murat güloğlu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

irfan değirmenci neden kovuldu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Havalimanı Transferi Nedir?
Havalimanı Transferi Nedir?