deneme bonusu

Ozgecan Aslan mezarı başında anıldı

Bundan tam 2 yıl önce Mersin'de evine gitmek üzere bindiği minibüste vahşice katledilip yakılan 19 yaşındaki güzeller güzeli Özgecan Aslan, ölümünün ikinci yılında ailesi ve sevenleri tarafından mezarı başında anılırken, sosyal medyada da gün boyu en çok konuşulan konuların başında yer aldı.

Ozgecan Aslan mezarı başında anıldı
   Mersin'de bindiği minibüste vahşice katledilen ve kadına yönelik şiddetin simgesi olan Özgecan Aslan, ölümünün 2. yılında ailesi ve sevenleri tarafından mezarı başında anıldı.
Tarsus ilçesinde 11 Şubat 2015'te henüz 19 yaşındayken öldürülen Özgecan Aslan'ın babası Mehmet, annesi Songül, ablası Beste, kardeşi Barış ve sevenleri, heykeltıraş Mehmet Aksoy tarafından yapılan Mersin Şehir Mezarlığı'ndaki anıt mezarda genç kızı anmak için bir araya geldi.
"Melek" figürlü anıt mezara çiçek bırakarak dua eden Aslan ailesi, gözyaşı döktü.
 
   Özgecanlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Koçoğlu Dalgıç, genç kızın hayatını işleyecek sinema filmi çekmeye hazırlanan yapımcı ve yönetmen Ali Avcı ve çok sayıda vatandaş Aslan ailesine başsağlığı diledi ve dua etti.
 
   Anne Aslan, gazetecilere yaptığı açıklama, "Acımız çok büyük. Bu acı ölene kadar hiç bitmeyecek. Bütün dünyaya sesleniyorum. Lütfen anne ve babalar çok büyük eğitimlerden geçsinler. Böyle bir şiddete kimsenin çocuğu maruz kalmasın. Bu şiddet son bulsun, hiçbir ailenin yüreği yanmasın. Özgemin hiç bir suçu yoktu, çok masumdu. Allah kimsenin başına vermesin, çok zor bir acı." ifadesini kullandı.
 
ETİKETLER: özgecan aslan kimdir,özgecan aslan nasıl öldü,özgecan aslan sözleri,özgecan aslan ile ilgili yazılar,özgecan aslan cinayeti detayları,özgecan aslan ölümü,özgecan aslan olayı,özgecan aslan olayı nasıl oldu,özgecan aslan fotoğrafları,taylan kaya özgecan aslan,özgecan aslan cinayeti,özgecan arslan için sözler,özgecan aslan sözleri,ozgecan aslan,özgecan aslan katili,özgecan aslan cesedi,özgecan aslan nasıl öldü,özgecan aslan cinayeti,özgecan aslan ne zaman öldü,özgecan aslan yanmış hali,özgecan aslan ölüm tarihi,özgecan aslan tumblr,özgecan aslan ile ilgili sözler,özgecan aslan yanık cesedi,suphi altındöken,özgecan arslan,münevver karabulut,özgecan arslan için sözler,özgecan aslan anısına,özgecan aslan cinayeti nasıl oldu,özgecan aslan olayı nasıl oldu,özgecan aslan ölümü,özgecan aslan olayı,taylan kaya özgecan aslan,özgecan aslan fotoğrafları,özgecan aslan mezarı,özgecan aslan ile ilgili yazılar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!