deneme bonusu

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları 2023

Hayır lokması döktürme fiyatları haberimizde 2023 lokma döktürme fiyatları ve cami çıkışı lokma tatlısı dökme ve dağıtma konusunu araştırdık.

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları 2023

İstanbul'da Hayır Lokması Fiyat, Lokma Döktürme Fiyatları 2023

Hayır lokması fiyat konusunda İstanbul'da dikkat çeken Şahin Lokma, geleneksel lokma lezzetini vatandaşların ayağına kadar getiriyor. Üstelik rakiplerine de açık ara geriye çektiği lokma tatlısı fiyatları ile hayırlara vesile olmak isteyenlere kolaylık sağlıyor. Bununla birlikte hayır lokması konusunda profesyonel kadrosuyla İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında hayır lokması dağıtan Şahin Lokma, geniş araç filosuyla ile hayır için lokma döktürmek isteyenlere yardımcı oluyor.

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları 2023 Hayır Lokması Fiyat (Lokma Döktürme Fiyatları 2023)

İstanbul ve birçok yerde lokma tatlısının ayrı bir yeri vardır. Aynı zamanda tatlı denildiğinde ilk akla gelen lezzet olan lokma tatlısı, geçmiş yıllarda camekânlar içinde sokak aralarında satılırdı. Aynı zamanda kokusu sokağın başından hissedilir, herkes bu lezzeti çok severdi. Günümüzde lokma tatlısını bu şekilde camekan içinde satan lokmacılar hala mevcut. Fakat İstanbul lokma tatlısı için özel mağazalarda sunum yapan merkezlerin de kalitesi bir o kadar öne çıkıyor. Bu alanda daha temiz ve titiz bir lokma tatlısı hazırlanması lezzet tutkunlarının dikkatinden kaçmıyor. Düğün yemeklerinde, mevlit yemeklerinde misafirlere ikram edilen bu lezzet, tabak içlerine konularak komşulara dağıtılıyor.

Şahin Lokma'dan İstanbul’da En Lezzetli Lokma Tatlısı

İstanbul’da lokma tatlısı döktürüp, cami çıkışı ya da sokakta lokma tatlısı ikram etmek için kaliteli bir lokmacı arıyorsanız, Hayır lokması fiyat avantajıyla firma web sitesini inceleyebilirsiniz. Hayır Lokması firmasının mobil seyyar araçlarında en güzel ve lezzetli lokmalar, en temiz şekilde hazırlanıyor. Üstelik şerbetinin akışkanlığı ağızlarda eşsiz bir tat bırakıyor. Siz de İstanbul’da hayır lokması döktürmek ve gerçek lezzete ulaşmak istiyorsanız, Şahin Lokma’yı tercih edebilirsiniz. Firmanın sitesinde lokma tatlısı ve diğer ikramlıklar da yer alıyor. Özel günlerinizde hayır lokması döktürmek, cami çıkışında dağıtmak istiyorsanız firmadan uygun fiyatları ile hizmet alabilirsiniz. Dillere pelesenk olan bu lezzeti tüm misafirlerinize tattırabilirsiniz. Ayrıca hayır lokması fiyat ve tüm detaylara çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

2023 LOKMA DÖKTÜRME FİYAT LİSTESİ

500 Kişilik Lokma Fiyatı

1.400 TL

550 Kişilik Lokma Fiyatı

1.450 TL

600 Kişilik Lokma Fiyatı

1.500 TL

650 Kişilik Lokma Fiyatı

1.550 TL

700 Kişilik Lokma Fiyatı

1.600 TL

750 Kişilik Lokma Fiyatı

1.650 TL

800 Kişilik Lokma Fiyatı

1.700 TL

850 Kişilik Lokma Fiyatı

1.750 TL

900 Kişilik Lokma Fiyatı

1.800 TL

950 Kişilik Lokma Fiyatı

1.850 TL

1.000 Kişilik Lokma Fiyatı

1.900 TL

1.250 Kişilik Lokma Fiyatı

2.200 TL

1.500 Kişilik Lokma Fiyatı

2.350 TL

1.750 Kişilik Lokma Fiyatı

2.600 TL

2.000 Kişilik Lokma Fiyatı

3.000 TL

2.250 Kişilik Lokma Fiyatı

3.250 TL

2.500 Kişilik Lokma Fiyatı

3.600 TL

2.750 Kişilik Lokma Fiyatı

3.800 TL

3.000 Kişilik Lokma Fiyatı

4.200 TL

Hatırlatmak isteriz ki firmalar hayır lokması döktürme taleplerinde genelde minimum 300 kişilik servis yapmaktadır.

Lokma tatlısı konusunda profesyonel ustaların hünerli ellerinden çıkan bu eşsiz lezzeti tadınca, müdavimi olacağınızı söyleyebiliriz. Aynı zamanda Şahin Lokma farkı ile İstanbul’da hayır lokması ve lokma tatlısı çeşitlerini sitede bulabilirsiniz. Üstelik evde lokma tatlısı dökmek ve dağıtmak için uğraşmanıza hiç gerek yok. Aynı zamanda düğün, anma günlerinde, mevlit ve özel günler için hayır lokması firmasını tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte uygun fiyatları ile hayır lokması döktürme ve misafirlerinize ikram etmek istiyorsanız Şahin Lokma çağrı merkezini arayabilirsiniz. Bununla birlikte istediğiniz bölgede hayır lokması fiyat indirimiyle dökme dağıtma konusunda lokma siparişi verebilirsiniz. Aynı zamanda firmayı Instagram’da da takip edebilirsiniz. Ayrıca firmaya https://www.hayirlokmasi.site internet sitesinden erişebilirsiniz.

Kayabaşı Mahallesi

Hayırlokması Hayirlokmasi Lokma Döktürmek İstiyorum Hayır Lokmacisi Lokma Dağıtımı Fiyatları Lokma Hayrı Fiyatları Lokma Döktürmek Hayır Lokma Lokma Dağıtma Arabası
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!