deneme bonusu

Şirinlerin giydikleri şapka ne şapkası olarak bilinir

Murat Yıldırım'ın sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster' 651. bölümünde 'Şirinler'in giydikleri şapka ne şapkası olarak bilinir?' sorusu ile sosyal medyayı salladı. İşte cevabı...

Şirinlerin giydikleri şapka ne şapkası olarak bilinir
'Kim Milyoner Olmak İster' programının 651. bölümünde bayrağı Selçuk Yöntem'den devralarak sunucu koltuğuna oturan Murat Yıldırım, yarışmayı sunduğu ilk programda izleyiciden tam not aldı.
 
Programa ilerleyen dakikalarda yarışmacı olarak katılan Esma Eser adlı yarışmacıya çıkan sorular arasında cevabı en çok merak edilen soru ise 80'li ve 90'lı yıllara damgasını vuran Şirinler adlı çizgi film kahramanları ile alakalı soru oldu.
 
Esma Eser'e yöneltilen 'Şirinler'in giydikleri şapka ne şapkası olarak bilinir?' sorusu sosyal medyada da merak konusu oldu.
 
 
Yarışmacı, bu soru karşısında cevap vermeyerek, yarışmadan çekilmeyi tercih etti. 125 bin TL'lik soruda yarışmadan çekilen Esma Eser, "Çekilmeseydiniz ne cevap verecektiniz?" diyen Murat Yıldırım'a A şıkkı diyerek doğru cevabı verdi.
 
 
ETİKETLER: murat yıldırım kim milyoner, atv kim milyoner olmak ister, 6 şubat kim milyoner olmak ister, kim milyoner olmak ister sunucusu, kim milyoner olmak ister murat yıldırım, kim milyoner olmak ister son bölüm, kim milyoner olmak ister izle, murat yıldırım, kim milyoner olmak ister soruları, kim milyoner olmak ister 6 şubat izle, atv, kim milyoner olmak ister son bölüm izle, şirinlerin giydiği şapka, şirinler çizgi film, şirinler şapkası
Şirinler'in giydikleri şapka ne şapkası olarak bilinir şirinlerin giydiği şapka şirinler çizgi film şirinler şapkası
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!