deneme bonusu

Meteoroloji İstanbul için kar uyarısı yaptı

istanbul hava durumu, meteoroloji istanbul, istanbul hava durumu 5 günlük, istanbul kar, hava durumu istanbul saatlik, accuweather istanbul, hava, durumu istanbul 10 günlük, istanbul hava, mgm istanbul, istanbul weather, istanbul hava durumu ntv son dakika haberleri

Meteoroloji İstanbul için kar uyarısı yaptı
İstanbul, bugün öğleden sonra yoğun kar yağışı ve soğuk havanın etkisi altına girecek. Yağış üç gün belirli aralıklarla sürecek.
İstanbul'un bugün öğle saatlerinden itibaren kar yağışlı havanın etkisi altına girmesi bekleniyor. Meteoroloji İstanbul Bölge Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, bugün yağmur şeklinde gerçekleşecek yağışlar, öğle saatlerinde Çatalca-Silivri hattından itibaren kar yağışına dönüşecek. Akşam saatlerinden itibaren ise kar yağışı tüm kenti etkisi altına alacak. Gündüz saatlerinde hava sıcaklığı en az 3, en fazla 5 derece olarak hissedilecek.
 
Bugün ayrıca, kuzey-kuzeydoğu yönünden saatteki hızı 30-60 kilometreye ulaşan kuvvetli rüzgar esecek.
 
İstanbul'da kar yağışı perşembe, cuma ve cumartesi günleri aralıklı olarak devam edecek. Hava sıcaklıkları perşembe günü en düşük 1 en yüksek 3, cuma günü en düşük eksi 2, en yüksek 2, cumartesi günü en düşük eksi 3, en yüksek 3 derece olması bekleniyor.
 
Bu arada, beklenen kar yağışının, bu ayın ilk haftasında İstanbul'u etkisi altına alan yoğun kar yağışı gibi olması öngörülmüyor.
 
Kar yağışının yüksek kesimlerde 15 santimetre, alçak ve sahil kesimlerde 3-5 santimetre arasında olacağı tahmin ediliyor. 
 
Hava sıcaklıklarının sıfırın altına düşmesi nedeniyle gece ile sabah saatlerinde buzlanma ve don beklenen İstanbul'da, kar yağışı pazar günü etkisini yitirecek.
istanbul hava durumu,meteoroloji istanbul,istanbul hava durumu 5 günlük,istanbul kar,hava durumu istanbul 10 günlük,istanbul hava durumu ntv,mgm istanbul
istanbul hava durumu meteoroloji istanbul istanbul hava durumu 5 günlük istanbul kar hava durumu istanbul 10 günlük istanbul hava durumu ntv mgm istanbul
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!