Ebru Polat, aldığı 100 Bin Dolarlık Teklifle instagram ve Twitter'ı salladı!

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, bir iş adamının tek gece için 100 bin dolar teklif ettiği yemek teklifini reddetti. Polat, bu kararını iş adamıyla görüntülü konuşma gerçekleştirdikten sonra verdi.

Ebru Polat, aldığı 100 Bin Dolarlık Teklifle instagram ve Twitter'ı salladı!
Ebru Polat instagram hesabı üzerinden bir iş adamından tek gecelik yemek teklifi geçtiğimiz aylarda son dakika magazin haberleri gündemine oturmuştu. İlk bakışta ahlaksız bir teklif olarak algılansa da Ebru Polat, "Aldığım en güzel teklif, konu hayır kurumu olunca her şey güzelleşir. Üslup, edep, yol yordam budur." diyerek düşüncelerini ifade etmişti. Bu açıklaması, magazin basınını meraklı bir bekleyiş içerisine sokmuştu.
 
KARŞILIĞINDA YARDIM KURULUŞUNA 100 BİN DOLAR BAĞIŞ
Sosyal medyadan Ebru Polat'a gönderilen gizemli mesajda şu ifadeler yer alıyordu:
"Merhaba. Ben öyle sosyal hesapları olan bir adam değilim. Pek de bilmem, lafı dolandırmayı da sevmem. Birlikte bir akşam yemeği için sizin seçeceğiniz, istediğiniz herhangi bir yardım kuruluşuna 100 bin dolar bağış yapmak isterim."
 
'ÖMÜR BOYU HAYATIMDA OL' İSTEĞİ VAZGEÇİRDİ
Bu mesaj üzerine çok düşündüğünü belirten Ebru Polat, en sonunda kararını şu kelimelerle açıkladı:
"Beyefendi çok düzgün biriydi. Birkaç kez görüntülü telefonla konuştum, çok heyecanlandı. Bana çok fazla hayranlığı var, çok takık. Ekibime 'Ebru ömür boyu hayatımda olsun istiyorum' demiş. Bunu duyunca endişelendim, o yemeğe çıkmaktan vazgeçtim."

Ebru Polat Kimdir? Vikipedi
Filiz Ebru Sarıkaya ya da bilinen adıyla Ebru Polat, 30 Haziran 1983 İzmir doğumlu pop müzik sanatçısıdır.
 
Hayatı
 
Ebru Polat, 30 Haziran 1983 yılında İzmir'de doğdu. Genç yaşlarda bale eğitimi aldı.[2] Müzikle ilkokul korosunda tanışan Polat, eğitim hayatını müzikten farklı bir alana çevirerek hukuk okumaya karar verdi. 2005 tarihinde Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimini başarıyla tamamladı. Bir süre avukat olarak görev yaptı. Eğitim kariyerine devam etmek için psikoloji bölümünde master yapacağı sırada kararını değiştirerek okulunu ve işini ardında bırakıp yönünü müziğe çevirdi.
 
Müzik kariyeri
Avukatlığı bırakıp kariyerini müzik üzerine kurmaya karar verdikten sonra Londra’ya giden Polat, bu şehirde bulunan sanat akademisi Royal Akademi’de müzik eğitimi aldı. Türkiye’ye döndükten sonra 2009 yılında ilk EP albümü olan "Çok Geç"’i piyasaya sürdü. Albümün ismiyle aynı olan "Çok Geç" şarkısının sözü ve müziği Sezen Aksu'ya ait. Bu şarkı dışında Sezen Aksu'nun "Seni Yerler" şarkısını da tekrar yorumladı. 2010 yılında "Kalp Ayazı" albümünü yayımladı. Albümün içerisinde Serdar Ortaç, Fettah Can, Murat Güneş, Sezen Aksu'nun şarkıları yer aldı. Ayrıca albümde Polat'ın sözü ve müziği kendine ait olan "Delikanlı Kız" şarkısı da yer aldı.
 
2011'de "Dinle 2011" albümünü yayımladı. Albümde Sezen Aksu'nun "Haydi Git" şarkısına yorumladı. Onun dışında albümde "Mutlu Ol Yeter" ve "Artık Sevmeyeceğim" şarkılarının cover'larına yer verdi. Sonrasında aynı yıl içerisinde "Olanlar Oldu" single'ı müzikseverlere sundu. 2012'de "Kaçın Kurasıyım" EP'sini yayımladı. Sözlerini Aysel Gürel'in müziğini Mehmet Erbil Savaş'ın yaptığı "Hani Dünya Tatlısı" şarkısını tekrardan yorumladı. 2013 yılında "Günaha Davet" ve "Hediyem Olsun" single'larını piyasaya sürdü. 2015'te ise "Çilli Bom" şarkısını tekrardan yorumlayarak müzikseverlere sundu. 7 Nisan'da 9 şarkının yer aldığı "9 Hit" albümünü yayımladı. Albümde Serdar Ortaç, Altan Çetin, Onurr, Alper Narman, Murat Güneş, Gökhan Tümkaya, Hüseyin Cebişci ve Efe Demiryoğuran gibi isimlerin şarkıları yer aldı.
 
Ebru Polat Albümleri ve Şarkıları
Çok Geç (2009) Seyhan Müzik
Kalp Ayazı (2010) Seyhan Müzik
Dinle 2011 (2011) Dokuz Sekiz Müzik
Olanlar Oldu (2011) Dokuz Sekiz Müzik
Kaçın Kurasıyım (2012) Musicom Müzik
Günaha Davet (2013) Musicom Müzik
Hediyem Olsun (2014) Musicom Müzik
Çilli Bom (2015) Musicom Müzik
9 Hit (2015) Seyhan Müzik
Dokun Bana (2016) Seyhan Müzik
 
ETİKETLER: Ebru Polat, Ebru Polat Çilli Bom, Ebru Polat Babamın Emanetiyim, Ebru Polat Şerefsiz, Ebru Polat Makyajsız, Ebru Polat Kimdir, Ebru Polat Şarkıları, Ebru Polat Dokun Bana, Ebru Polat Boyu, Ebru Polat İnstagram, Ebru Polat Estetiksiz Hali, Ebru Polat Sevgilisi, Ebru Polat Twitter, Ebru Polat İnanamıyorum, Ebru Yaşar
Ebru Polat kimdir Ebru Polat instagram
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Havalimanı Transferi Nedir?
Havalimanı Transferi Nedir?