Reina Katliamcısı Katili Saldirgani Nasil Yakalandi

Reina teröristinin yakalanma anı objektiflere böyle yansıdı. Yılbaşı gecesi Reina’da 39 kişiyi katleden terörist, polisin 16 günlük takibi sonucu Esenyurt’ta lüks bir sitede yakalandı. biri Kırgız asıllı erkek ve üçü kadın olmak üzere 5 kişi yakalandı. Operasyon sonrasında vatandaşlar teröristi linç etmek istediler. İşte Reina teröristinin yakalanma anı.

Reina Katliamcısı Katili Saldirgani Nasil Yakalandi
Son dakika haberleri: Reina teröristi İstanbul'un Esenyurt ilçesinde yakalandı. Reina'da 39 kişiyi öldüren ve kayıplara karışan Abdülgadir Masharipov, yakalandı. Bizler de sizler için Reina teröristinin yakalanma anını araştırdık. İşte son dakika haberleri ve Abdülgadir Masharipov'un yakalanma anı….
 
İstanbul Ortaköy'de yılbaşı gecesi bir gece kulübüne düzenlenen saldırının faili olduğu iddiasıyla aranan Abdülgadir Masharipov'un yakalandığı bildirildi.
 
Edinilen bilgiye göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Ekipleri, Ortaköy saldırganının Esenyurt'ta bir adreste saklandığını belirledi. Söz konusu adrese düzenlenen operasyonda şüpheli Abdülgadir Masharipov ile 1'i Kırgız asıllı erkek ve Mısır, Senegal ve Somali uyruklu 3 kadının gözaltına alındı.
 
Başka bir teröristin evindeydi
Masharipov'un yakalandığı evin Ebu Muhammed kod adlı ve DEAŞ üyesi olan başka bir teröristin olduğu belirtildi. Reina saldırısını gerçekleştiren Masharipov'un olayın gerçekleştiği ilkgünden bu yana aynı evde saklandığı öğrenildi.
 
Reina katliamcısı hangi sitede yakalandı, adı?
Reina katliamcısı terörist, İstanbul Esenyurt'ta Haramidere'den Bahçeşehir istikametine doğru gelirken yolun sol tarafında kalan Özyurtlar sitesinde yakalandı.
 
Şüpheliler Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü Yerleşkesi'ne götürüldü. Kadınlar sağlık kontrolünden geçirdikten sonra İstanbul emniyetine götürüldü.
Üç kadın şüphelinin sağlık kontrolünde geçirileceği hastanede önlem alındı. Hasta giriş çıkışına izin verilmedi.
 
İran üzerinden giriş yapmış
39 kişiyi katleden terörist Abdülgadir Masharipov Rusya, Çince Özbekçe ve Arapça bildiği ve Türkiye'ye İran üzerinden giriş yaptığı edinilen bilgiler arasında.
 
Emniyetteki işlemleri devam ediyor
Yoğun güvenlik önlemleri altında yapılan operasyonda Ebu Muhammed El Horasani kod isimli terörist ve Kırgızistan uyruklu bir erkek ile Senegal uyruuklu Dina A. (27), Somali uyruklu Aysha M. (27) ve Mısır uyruklu Tene Trare (26) adlı 3 kadın yakalanarak gözaltına alındı. Sağlık kontrollünden geçirilen Reina saldırganında aralarında bulunduğu 5 kişi Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Gözaltına alınan Ebu Muhammed El Horasani kod isimli şüpheli ve diğer 4 kişinin emniyetteki işlemleri devam ediyor.
 
Reina saldırganının sitedeki binadan çıkarıldığı an videosu
Reina katliamını yapan terörist Abdulkadir Masharipov’un kıskıvrak yakalandığı operasyonda bina ve çevresinde sıradışı hareketlilik yaşandı
 
Operasyonun dışarıya yansıyan görüntüsü, aralarında teröristin de bulunduğu 3’ü kadın 5 kişinin binadan teker teker çıkardıkları anlardı. Iraklı şüpheli polislerin arasında bir otomobile bindirilirken, sokağın bir başka bölümünde Reina saldırganı polislerin arasında bir başka otomobile bindiriliyordu.
 
Aralarında çelik yelek giyenlerin de olduğu operasyon timleri Masharipov’u başını yere eğerek otomobile bindirdi. Türkiye’de başlayıp dünyanın gündemine oturan operasyona yakından tanık olan mahalledeki bazı kişiler de bu anları cep telefonlarına kaydediyordu.
 
ÖNCE BAŞAKŞEHİR'DE EV KİRALAMIŞ
Terörist İstanbul’a geldiğinde önce Başakşehir’de bir ev kiralıyor. Daha sonra bir iki ev değiştirerek kendini gizliyor ve olay günü de Zeytinburnu’ndan geliyor. Polisimiz gerçekten çok ciddi ve özverili bir operasyon yaptı. 162 adrese operasyon düzenlendi. 50 şahıs gözaltına alındı. Reina saldırganı ile birlikte 1'i Irak asıllı erkek, 3'ü kadın 4 kişi de gözaltına alındı. Evde yakalanan Senegal, Mısır ve Somali uyruklu 3 kadın dikkat çekti. Teröristlerin yer değiştirmede dikkat çekmemek için siyahi kadınları kullandığı iddia ediliyor.
 
 
Reina, Reina saldırganı, Reina Katili Yakalandı, Reina Saldırganı Yakalandı Mı, Reina katili, Reina katliamcısı yakalandı, Reina saldırganı, Reina saldırganı yakalanma anı, Reina saldırısı, Reina saldırganı yakalandı, Esenyurt, Reina Saldirgani Yakalandi Mi, Reina saldırganı yakalandı, Abdulkadir Masharipov, reina daki amerikalı,reina katili hangi sitede yakalandı,reina katliamcısı yakalandı video,reina katili nerede yakalandı,reina katliamcısı nerede yakalandı,reina da ölenler,reina kaleci,reina saldırganı son hali,reina katilinin yakalanma anı,reina katili nasil yakalandi,reina saldirgani yakalanma anı,terörist yakalandı,reina club,reina katili son hali,abdulkadir masharipov,reina saldırısında ölenler,reina haberleri,reina katili yakalanma anı,abdülkadir masharipov,mehmet koçarslan,reina katliamcısı son dakika,reina son dakika,reina katliamcısı nereli,reina saldırganı nereli,reina katili yakalandı video
reina katliamcısı reina katliyamcısı reina katili hangi sitede yakalandi reina katliamcısı hangi sitede yakalandı son dakika reina katili yakalandı reina saldirgani yakalanma anı reina saldırganı nerede yakalandı esenyurt
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İbrahim Sadri, şiirleri ile Başakşehir'i büyüledi
İbrahim Sadri, şiirleri ile Başakşehir'i büyüledi
Kayaşehir Çiçekçi: NAZ ÇİÇEKÇİLİK
Kayaşehir Çiçekçi: NAZ ÇİÇEKÇİLİK