deneme bonusu

Recep İvedik 5 Fragman Ne Zaman Çıkacak

Recep İvedik 5 filminin fragmanı Youtube’da müdavimleri ile buluştu. Recep İvedik serisinin son filminin çekimlerini bitiren ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Recep İvedik 5 filminin fragmanını Youtube, Twitter ve instagram hesapları üzerinden takipçileri ile paylaştı. Recep İvedik filmlerinin her serisinde bambaşka maceralarla izleyenlere kahkaha fırtınası yaşatan Recep İvedik, bu sefer mahalle sakinlerinden İsmet'in yarım kalan işini tamamlamak için işe koyuluyor. İsmet'in ölmeden önce kabul ettiği işi tamamlamak için Makedonya'ya kadar giden Recep, kendisini bir anda milli takım içerisinde bulmuştur.

Recep İvedik 5 Fragman Ne Zaman Çıkacak
Recep İvedik serisi beşinci filmiyle hız kesmeden yoluna devam ediyor. Mahalle halkından İsmet'in vefatının peşinden ailesine taziyeye giden Recep ve arkadaşları, kederli ailesinin bir isteği olup olmadığını sormuştur. Evin kadınının kocasının yarım kalan işinin tamamlanması isteği,Recep İvedik 5 filminin ana temasını oluşturacaktır. İsmet'in otobüsüyle ulusal takım kafilesini Makedonya'ya götüren Recep ve arkadaşları, birbirinden eğlenceli vakalar yaşayacaktır. İşte Recep İvedik 5 filminin fragmanı ve filmin genel mevzusu Son olarak 2014 senesinde vizyona giren 'Recep İvedik 4' ile yaklaşık 7,5 milyon gişe rakamına ulaşıp, Türk beyaz perde tarihinin en çok izlenen filmine imza atan Şahan Gökbakar, serinin yeni vizyona giren filmi ‘Recep İvedik 5’ ile 16 Şubat’ta fanatikleriyla buluşuyor. 
 
Çamaşırhane Film yapımcılığında vizyona girecek olan Recep İvedik 5’in yönetmenliğini yine Togan Gökbakar üstlenirken, renkli ve çok mevzuşulacak senaryosunu ise Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar birlikte kaleme aldı. İstanbul, Antalya ve Üsküp’te çekilen filmimizde başrol oyuncusu Şahan Gökbakar’a, Orkan Varan ve Deniz Ceylan birlikte rol alıyor.
Recep İvedik 5’in fragmanı filmin birbirinden eğlenceli ilk görüntüleriyle birlikte sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Merakla beklenen filmin konusu ise şöyle:
Recep İvedik mahalle sakinlerinden İsmet’in ailesine taziye ziyaretinde bulunduğu sırada eşinin düştüğü zor duruma üzülerek dostunun geride bıraktığı son görevini yerine getirmek üzere yola çıkar. Bu yolcuğun kısa süreceğini hayal eden Recep, genç sporculardan oluşan milli ekipı yurtdışındaki bir spor organizasyonuna götürmüş olduğunü fark ettiğinde artık geri dönüşü olmayan bir serüven başlamıştır.
 
Spor organizasyonuna katılacak ekibin talihsiz olayı sonucu işler karışırken, Recep denetimü eline alır. Kazanmaktan başka bir çaresi olmadığına inanan Recep; olayları kendi yöntemleriyle çözmek isteyince ise ortaya eğlenceli olaylarla bezenmiş eşi olmayan bir güldürü çıkar.
 
Fragmanda Recep İvedik, sporun her alanında boy göstererek iddiasını ortaya koyuyor. Bambaşka bir yönüyle izleyeceğimiz Recep İvedik; yeni filmimizde gülle, güreş, halter, uzun atlama ve eskrim benzer biçimde alanlarda değme sporculara taş çıkartacak performanslar sergiliyor.
 
Şahan Gökbakar’ın hem başrolünü üstlendiği aynı zamanda senaryosunu kardeşi Togan Gökbakar’la beraber yazdığı “Recep İvedik 5”ten ilk görüntüler ortaya çıktı. Serinin takipçilerinin merakla beklediği filmde Recep İvedik bu kez bambaşka bir yönünü gözler önüne seriyor.
 
 
Spora merak saran Recep İvedik, farklı alanlarda boy göstererek iddiasını ortaya koyuyor, gülle, güreş, halter, uzun atlama ve eskrim gibi alanlarda değme sporculara taş çıkaracak performanslar sergiliyor. Togan Gökbakar’ın yönettiği film, 16 Şubat’ta vizyona girecek.
 
 
Recep İvedik 5 fragmanı izle

 

recep ivedik 5 fragman,recep ivedik 5 izle,recep ivedik 5 ne zaman çıkacak,recep ivedik 5 full izle,recep ivedik 5 fragmanı,recep ivedik 5 ne zaman vizyona girecek,recep ivedik 5 ne zaman sinemalarda,recep ivedik 5 indir,recep ivedik 5 ne zaman,recep ivedik 5 fragman izle,recep,ivedik 4 izle,recep ivedik 5 fragman youtube,recep ivedik 5 vizyon tarihi,recep ivedik 5 fragman izle izlesene,recep ivedik 5 azerbaycan,recep ivedik 5 full izle tek parça,şahan gökbakar,gta 5 recep ivedik,recep ivedik 5 fragman indir,hızlı ve öfkeli 8,recep ivedik 4 full izle,recep ivedik 5 ekşi,recep ivedik 5 yaş sınırı,inci sözlük

recep ivedik 4 indir şahan gökbakar recep recep ivedik 5 fragmanı izle recep ivedik 4 fragman izle recep ivedik 5 fragman ne zaman çıkacak recep ivedik 4 youtube recep ivedik 4 recep ivedik 5 fragman youtube
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!