deneme bonusu

TÜSİAD Yönetim Kurulu Yeni Başkanı Erol Bilecik Kimdir?

TÜSİAD yönetim kurulu, erol bilecik kimdir, tusiad, haberler, tüsiad nedir, tüsiad başkanları, tüsiad yeni başkanı, erol bilecik kim, erol bilecik vikipedi, erol bilecik ekşi, indeks bilgisayar, index grubu, haber, erol bilecik kimdir, index grup

TÜSİAD Yönetim Kurulu Yeni Başkanı Erol Bilecik Kimdir?
TÜSİAD'da Cansen Başaran Symes'in yerine başkanlığa Erol Bilecik geldi. Koltuğu devralan Erol Bilecik kimdir?
 
TÜSİAD'da başkanlık koltuğunu Erol Bilecik devraldı. Bilecik Cansen Başaran Symes'tan sonra başkanlık görevini yürütecek.
 
TÜSİAD'ın 47. Genel Kurulu'nda 146 oyun 144'ünü alan Bilecik başkan olarak ilk konuşmasında "Önümüzdeki dönemin zorlu olması bizi endişelendirmiyor. Sorunların çözümündeki her olumlu adımı destekleyeceğiz. 15 Temmuz özgür bireyler yetiştirmenin önemini gösterdi" mesajı verdi.
 
''TÜRKİYE GÜZEL GÜNLER GEÇİRECEK''
Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkan adayı Erol Bilecik, "Bundan sonraki bütün dönemlerde Türkiye'nin daha refah, daha aydınlık, daha geleceğe dönük olarak gerçekten güzel günler geçireceğine dair en ufak bir şüphem yok." dedi.
Bir gazetecinin, TÜSİAD başkanlığının "ateşten bir gömlek giymek" gibi zor bir görev olduğunun konuşulduğunu belirtmesi üzerine Bilecik, "Bunları zaten değerlendireceğiz arkadaşlar ama hiçbir görev zor değildir." ifadesini kullandı.
 
Peki Erol Bilecik Kimdir?
Erol Bilecik, 1962 Antakya doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini yine Antakya'da tamamladı. 1987'de İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun olarak Türkiye'nin ilk bilgisayar mühendisleri arasında yer alıyor.
 
1987'de Alman teknoloji şirketi Nixdorf Computer'de sistem analisti olarak çalışmaya başladı. 2 yıl sonra 3 arkadaşıyla birlikte Index Bilgisayar'ı kurdu. Bilecik, bugün 600 personele ve 8 binden fazla iş ortağına Index Grubu'nun sahibi.
 
Bilgisayar sektörünün en köklü toplum kuruluşlarından TÜBİSAD Başkanlığı ve İTÜ Mezunlar Konseyi Yönetim Kurulu Başkanlıkları yapan Bilecik, Türkiye Bilişim Vakfı (TBV), 1907 Fenerbahçe Derneği ve Girişimcilik Vakfı'nda (GİRVAK) Yönetim kurulu üyesi.
 
Index Grubu'nun CEO'su Erol Bilecik, Kasım ayında yaptığı açıklamada, “Her zaman demokrasiden yana olmalıyız. Türkiye'nin ilerlemesi için de bilişim çok önemli. Genç nüfusu yalnızca teknoloji kullanan değil üreten hale getirmeliyiz. Bunun için de liderliğe ve hıza ihtiyacımız var. Cesur kararlar alınmalı" demişti.
 
Erol Bilecik başkanlığındaki TÜSİAD Yönetim Kurulu belli oldu. Yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor.
 
Erol BİLECİK, Yönetim Kurulu Başkanı
 
Ali Y. KOÇ, Başkan Yardımcısı 
PARKUR (Parlamento ve Kamu Kurumlarıyla İlişkiler) Lideri
 
Simone KASLOWSKİ, Başkan Yardımcısı 
Küresel İlişkiler ve AB Yuvarlak Masası Lideri
 
Murat ÖZYEĞİN, Başkan Yardımcısı / Sayman Üye
Girişimcilik ve Gençlik Yuvarlak Masası Lideri
 
Serra AKÇAOĞLU, Üye
Ekonomi Politikaları Yuvarlak Masası Lideri
 
Metin AKMAN, Üye
Sürdürülebilir Kalkınma Yuvarlak Masası Lideri
 
Batu AKSOY, Üye
Bölgesel Kalkınma Yuvarlak Masası Lideri
 
Esin GÜRAL ARGAT, Üye
Dijital Ekonomi Yuvarlak Masası Lideri
 
Bahadır BALKIR, Üye
Sanayide Dönüşüm Yuvarlak Masası Lideri
 
Barış ORAN, Üye
Yatırım Ortamı Yuvarlak Masası Lideri
 
Mehmet TARA, Üye
Sosyal Kalkınma Yuvarlak Masası Lideri
 
İdil YİĞİTBAŞI, Üye
Hizmetlerde Dönüşüm Yuvarlak Masası Lideri
 
Bahadır KALEAĞASI, Üye
Genel Sekreter
 
YÖNETİM KURULU BAŞKANI EROL BİLECİK'İN ANLATIMI İLE İNDEX GRUBU
 
Index Grup’un Değerli Yatırımcıları, Pay Sahipleri, Kıymetli İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız,
1989 yılında üç bilgisayar mühendisi ve bir makine mühendisi olarak dört kişilik bir ekiple çıktığımız yolda hedefimiz; büyük bir girişimcilik ruhuyla İstanbul’dan başlayarak tüm Türkiye’ye katkı sağlayacak bir ekosisteme, sosyo-ekonomik dönüşüme destek olmaktı. Türkiye genelindeki bilgisayar firmalarına, ihtiyaç duydukları tüm ürünleri, iyi organize olmuş bir bilgisayar dağıtıcısı kimliği altında sağlamak, kazanımlarımızı sosyal sorumluluk projelerimiz sayesinde eğitim alanında Anadolu’ya kaydırmak, kurulduğumuz ilk günden bu yana ana hedefimizdi. 25 yıldır grup iştiraklerimizle birlikte ödün vermeden sürdürmeye çalıştığımız temel ilke ve değerlerimiz, kurumsallaşma sürecimiz; her geçen gün evrimleşen bakış açımız ile geçmişte olduğu gibi gelecekte de devam edecektir.
 
 
Kurulduğumuz ilk günden itibaren, Teknoloji dünyasında faaliyet alanlarımızı geniş tutarak ve büyüme hedeflerimizi adım adım gerçekleştirerek bugünlere geldik. Yola çıkarken edindiğimiz lider dünya markalarının Türkiye’deki ana tedarik merkezi olma misyonumuz sayesinde çeyrek asırlık tarihimiz ile şirketimiz; çıraklık, kalfalık ve ustalığı öğrenme yıllarımızla paralel bir şekilde her yıl daha da güçlenen sağlam bir gövdeye büründü. Türk bilişim sektörüne dair referans niteliğinde en kapsamlı araştırmalardan biri olan “Türkiye İlk 500 Bilişim Şirketleri” sıralamasında İndeks Bilgisayar ve iştirak şirketleri olarak 2001 yılından itibaren Bilişim Teknolojileri kulvarında lider olarak yer almanın haklı gururunu yaşadık; yaşamaya devam etmekte de kararlıyız.
 
İş yapış şeklimiz ve kurum kültürümüz itibariyle, yeni bir işe başlarken "büyük düşün, küçük başla" ilkemizden hiç vazgeçmedik. Güvenilirlik, sonuç odaklılık, yetkinlik ve yenilikçilik gibi kavramlar, tutarlılık, dürüstlük, sürdürülebilirlik, verimlilik ve ölçülebilirlik gibi değerlerle birleştiğinde kurumsal yapımızın temelleri da kısa sürede oluştu ve bizi bilişim sektöründe liderliğe taşıdı. Hiçbir zaman yerimizde saymadık, yeni fırsatlarla, yeni oluşumlarla her yıl daha da güçlenerek, Bilgi Teknolojilerinin Arkasında Biz Varız mottomuz ile geleceğe doğru yol aldık.
 
Tüm bu süreçte Index Grup olarak işlerinizi büyütme aşamasında sizlere katma değerli servislerimizle destek olmaktan, yeni yatırım ve teknolojilerin ışığında size sonsuz ufuklar açmaktan ötürü son derece mutlu ve gururluyuz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de, yeni ekonomik düzenin gerektirdiği bilgi ve teknolojilerin sunulması, bilişim alanındaki gelişmişliğin Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırılması için edindiğimiz deneyimleri aktarmaya, her zaman vurguladığımız gibi Bilgi Teknolojilerinin Arkasında olmaya devam edeceğiz.
 
Bir kez daha, bizleri yıllardır hep daha iyiye ve ileriye taşıyan profesyonel ve tecrübeli çalışanlarımıza, değerli yaptırımcılarımıza, ortaklarımıza ve her biri alanında uzman değerli iş ortaklarımıza teşekkür etmeyi borç biliyorum.
 
ETİKETLER: tüsiad yönetim kurulu,erol bilecik kimdir,tusiad,haberler,tüsiad nedir,tüsiad başkanları,tüsiad yeni başkanı,erol bilecik kim,erol bilecik vikipedi,erol bilecik ekşi,indeks bilgisayar,index grubu,haber,erol bilecik kimdir,index grup
tüsiad yönetim kurulu erol bilecik kimdir tusiad haberler tüsiad nedir tüsiad başkanları tüsiad yeni başkanı erol bilecik kim erol bilecik vikipedi erol bilecik ekşi indeks bilgisayar index grubu haber erol bilecik kimdir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!