Fatma Turgut Twitter'ı salladı

Daha önce Model grubunun dağılmadığını hatta bir albüm daha çıkartacağını söyleyen Fatma Turgut, hayranlarına üzücü haberi verdi: Model bitti. Ancak grubun diğer üyelerinden açıklama geldi: Model bitmedi.

Fatma Turgut Twitter'ı salladı
   Model grubu dağıldı. 2005 yılında kurulan ve 2008'de isim değişikliğine giderek müzik yolculuğuna devam eden grubun dağıldığı haberini grubun solisti Fatma Turgut, sosyal medya hesaplarından duyurdu.
 
Kaan Tangöze'nin söylediği "Bekle dedi gitti" şarkı sözlerinden alıntı yapan Turgut takipçileri ile şu notu paylaştı: "Bekle" deyip gittiler, ben bekledim, onlar gelmedi. Ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi. MODEL bitti arkadaşlar.
 
Ancak Model grubunun resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada grubun dağılmadığı belirtildi. Okan ve Can'ın fotoğraflarının altına şu not düşüldü: Fatma gruptan ayrıldı. MODEL bitmedi. Ne yapacağız bilmiyoruz. Bakıcaz. 
 
Bekle" deyip gittiler, ben bekledim, onlar gelmedi. Ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi. MODEL bitti arkadaşlar.
— fatmaturgut (@fatmaturgut)
 
Fatma Turgut kasım ayında grubun dağıldığı iddialarını yalanlamıştı. Turgut "Can ve Okan'ın yapmak istediği başka bir müzik tarzı daha vardı. Türkiye için biraz zor bir müzik tarzı bu. Amerika'da çok fazla alıcısı olan bir müzik. Onu hayata geçirmek için bir süre Amerika'ya gittiler. Model henüz dağılmadı, öyle bir şey yok. Bir albüm daha kaydedeceğiz hatta Model ile. Ben burada devam ediyorum" demişti. 
 
BEKLE DEDİ GİTTİ 
İşte Turgut'un alıntı yaptığı Bekle dedi gitti şarkısının sözleri: 
 
Bekle dedi gitti
Ben beklemedim
O da gelmedi, ya
Ölüm gibi bir şey oldu ama ama ama kimse ölmedi
Aşk ateşi yanar, yanar söner mi
Gönül yarası bir gün geçer mi
Öyle sevdim, içim dışım enerji
Dur bakalım, döner belki
Bekle dedi gitti
Ben beklemedim
O da gelmedi, ya
Ölüm gibi bir şey oldu ama ama ama kimse ölmedi
Eğer başını alıp kaçıp giderse
Olur da bir gün beni terk ederse
Hangi dağda ölürüm bilmem, bilinmez
Gitsin bakalım, kolaysa öyle
Bekle dedi gitti
Ben beklemedim
O da gelmedi, ya
Ölüm gibi bir şey oldu ama ama ama kimse ölmedi
Ah bebeğim beni ne çok severdi
Ruh ikizim, canım derdi
Ne oldu şimdi, bu aşk böyle biter mi
Dur bakalım, döner belki
Bekle dedi gitti
Ben beklemedim
O da gelmedi, ya
Ölüm gibi bir şey oldu ama ama ama kimse ölmedi
 
Fatma Turgut Kimdir? Vikipedi / Biyografisi
2 Ocak 1984, Aydın’da dünyaya gelen rock müzik şarkıcısı Fatma Turgut, İlköğrenimini, Atatürk İlköğretim Okulu'nda, ortaöğretimini ise Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesinde tamamladı. 2003 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Müzik Ana Bilim Dalı Klasik Gitar Bölümü'ne girdi. 2010 yılında buradan mezun oldu. Bu süreç içerisinde gördüğü eğitim bünyesinde; çok sesli koro, şan, Türk Müziği Armonisi, Batı Müziği Armonisi gibi alanlarda çalışmalar yapma fırsatı buldu. Aynı zamanda çeşitli amatör rock gruplarıyla sahne çalışmalarını sürdürdü. 2005-2008 yılları arasında özel bir müzik dershanesinde klasik gitar ve koro öğretmenliği yaptı.
 
2007 yılında daha sonra Model adını alacak olan "A Due Carmen" isimli rock müzik grubuna katıldı. Model grubu ile birlikte Perili Sirk (2009), Diğer Masallar(2011) ve Levla'nın Hikayesi (2013) isimli üç adet albüm yayınladı. ÖzellikleSertab Erener ve Demir Demirkan ile birlikte çalışma fırsatı bulduğu "Diğer Masallar" albümünden yayınlanan "Buzdan Şato" ve "Değmesin Ellerimiz" şarkıları ülke çapında büyük ilgi gördü. Birçok şehirde çok fazla sayıda sahne alma fırsatı buldu. Bu yıllar içerisinde yine Model grubu ile birlikte birçok jingle ve reklam müziği seslendirdi. 2013 yılının Kasım ayında Levla'nın Hikayesi adlı albüm piyasaya sürüldü. Günümüze kadar birçok konser veren sanatçı, çalışmalarına Model ve You May Kiss the Bride grubuyla devam etmektedir.
 
Fatma Turgut Albümleri ve Şarkıları / Diskografi
Model ile birlikte
• Perili Sirk (2009)
• Diğer Masallar (2011)
• Levla'nın Hikayesi (2013)
• Bir Pazar Kahvaltısı feat. Emre Aydın (2014)
• Mey (2016)
 
model grubu,model grubu dağıldı mı,fatma turgut,can temiz,model dağıldı,model fatma,model twitter,model dağıldı mı,model fatma ayrıldı,model mey,best model of turkey 2016,model can temiz,fatma turgut model,model grubu dağıldı,grup model,model grup,model neden dağıldı,model band,kerem sedef
model grubu model grubu dağıldı mı fatma turgut can temiz model dağıldı model fatma model twitter model dağıldı mı model fatma ayrıldı model mey best model of turkey 2016 model can temiz fatma turgut model model grubu dağıldı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat yangını son durum Antalya son dakika haber
Manavgat yangını son durum Antalya son dakika haber
Mickey Mouse Ürünleri satışında Türkiye'nin lideri Juicyshopper
Mickey Mouse Ürünleri satışında Türkiye'nin lideri Juicyshopper