deneme bonusu

En Uygun Yeni Yıl Kredisi Yapı Kredi Yılbaşı Kredisi 2017

Yapı Kredi, Kredi Hesaplama, En Uygun Kredi, Yapi Kredi, Yapı Kredi İnternet Bankacılığı, Finansbank, Kredi Başvurusu, Denizbank, Yapi Kredi İnternet, Hangi Kredi, Kredi Hesapla, Uygun Kredi, Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri, Akbank Kredi, Yapı Kredi Bankası, Garanti Kredi Hesaplama, Denizbank Kredi, Kobi Kredi, Odeabank Kredi Başvuru, Esnafa Kredi, Tarım Kredi, Kosgeb Kredi, Kosgeb Kredi Şartları, Kredi Notu Öğrenme, Kredi Garanti Fonu...

En Uygun Yeni Yıl Kredisi Yapı Kredi Yılbaşı Kredisi 2017
En Uygun Yeni Yıl Kredisi; Yapı Kredi Yılbaşı Kredisi
Yapı Kredi'nin Yılbaşına Özel olarak sunmuş olduğu Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası yılbaşı kredisi için tüm müşterilerini bekliyor… Yeni yıla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak girin diye, %0,99'dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi Yapı Kredi'de. Siz de ihtiyaçlarınızı ertelemek istemiyorsanız, 2 Ocak 2017’ye kadar geçerli Yılbaşı Kredisi için hemen başvuruda bulunabilirsiniz.
Eğer siz de Yapı Kredi Bankası’nın müşterisi iseniz Yapı Kredi internet ya da mobil şubesi üzerinden anında krediye başvurabilirsiniz.
Bireysel İnternet / Mobil Şube'ye üye olmak istiyorsanız ya da şifrenizi unuttuysanız Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen yeni bir şifre alabilirsiniz.
SMS
SMS ile başvurmak için "BIREYSEL (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi” yazıp 4411'e gönderebilirsiniz. (Örnek: BIREYSEL 12345678910 3500)
Şube
Size en yakın Yapı Kredi Şubesi'ni ziyaret edebilirsiniz.
 
Telefon Bankacılığı ile de başvurabilirsiniz
444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı kanalı ile başvuruda bulunabilirsiniz.
ATM
Size en yakın Yapı Kredi ATM'sinden başvurabilirsiniz.
 
Yapı Kredi Örnek Ödeme Tablosu
Kredi Tutarı Vade Aylık Akdi
Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif
Faiz Oranı
(Sigorta Hariç) Yıllık Efektif
Faiz Oranı
(Sigorta Hariç) Aylık Taksit
Tutarı Toplam Geri
Ödeme Tutarı
3.000 TL 12 ay %0,99 15 TL %1,3645 %16,3742 269,72 TL 3.236,64 TL
%0,99 faiz oranı 3.000 TL’ye ve 12 ay vadeye kadar şubeden kullanılan eşit taksitli bireysel ihtiyaç kredileri için geçerli olup, tutar, vade ve kullanım kanallarına göre faiz oranları farklılaşabilecektir.
Bireysel ihtiyaç kredisi toplam geri ödeme tutarı ile aylık ve yıllık efektif faiz oranlarına kredi tahsis ücreti, katkı payı, vergiler ve fonlar dahil edilmiş olup; yaşa, kredi tutarına ve kredi vadesine göre değişen grup hayat sigortası ücreti dahil edilmemiştir. Taksit tutarlarına, vergi ve fon dahil edilmiştir.
Başvuru İçin Gerekli Belgeler (Müşteri ve Varsa Kefil İçin)
• Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
• Gelir Belgesi
o Son 2 aya ait güncel maaş bordrosunun biri veya antetli kağıda yazılmış şirket yetkilileri tarafından imzalanmış maaş yazısı, şirket imza sirküleri ve yetki belgesi
o Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
o Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
o Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi
• Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi (Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmemektedir.)
Daha Fazla Bilgiye Ulaşmak İçin...
Yapı Kredi Bireysel krediler ile ilgili sorularınız ve daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan yararlanabilir, müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.
 
Siz de ekonomik yöndeki baskılarınızı ortadan kaldırmak ve maddi yükünüzü hafifletmek için krediye başvurmak istiyorsanız, Yılbaşı için Yapı Kredi tarafından sunulan Yılbaşı kredisi için hemen müracaat edebilirsiniz. 2016 yılının vermiş olduğu yorgunluğu biraz olsun geçiştirmek için bu kampanya tam size göre. Huzurlu bir yıla adım atmadan önce Yapı Kredi bankasını kredi kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmanızı tavsiye ediyoruz.
 
Yapı Kredi Yılbaşı kredisi 2017 ile tüm kredi kampanyalarında yüzde 1,29 faiz oranı karşılığında kredi kullanabiliyorsunuz. En yüksek ne kadar tutarda kredi alabileceğinizin belirtilmediği kampanyada kredi siciliniz ve aylık gelirinize göre kredi kullanabilirsiniz. Bu tutar ise başvuru yaptıktan sonra sizin durumunuza göre netlik kazanacaktır.
Örneğin aylık geliri ve kredi notu düşük olan kişiler hemen hemen hiçbir bankadan yüksek tutarlı kredi alamaz. Bu kişilerin yapması gereken tek şey kredi notunu iyi seviyeye getirmektir. Bankaların neredeyse tamamı kredi kullanan kişilerin kredi notunu dikkate alır. Kredi notu iyi olmayan kişilere ya hiç kredi verilmez ya da çok düşük limitli kredi verilir. Kredi notunuzu ve ne kadar kredi alabileceğinizi ise müşterisi olduğunuz en yakın bankaya giderek kolayca öğrenebilirsiniz.
 
Yapı Kredi Yılbaşı kredi kampanyası minimum 48 ay vade seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. 5 bin TL limitli kredi talep eden bir kişinin ödemesi gereken aylık tutar 148, 38 TL olarak belirlenmiştir. Bu kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyen kişilerin 25 TL masraf ödemesi gerekiyor. Aynı kampanya dahilinde 15 bin TL kredi talep eden bir kişinin aylık ödeyeceği tutar 445,15 lira olarak belirlenmiştir. Bu kredi de ödemeniz gereken masraf ise 75 TL’dir. Son olarak 50 bin TL kredi kullanıldığında ayda 1,446 TL kredi taksiti ödeneceğini ve bu kredinin masrafının 250 TL olacağını unutmayın.
 
Yapı Kredi Yılbaşı Kredi Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için size en yakın Yapı Kredi şubelerinden birine uğrayabilir ve müşteri hizmetleriyle yapacağınız görüşmenin ardından daha sağlıklı bir sonuca ulaşabilirsiniz.
 
Günümüzde internetin ve teknolojinin gelişmesine paralel olarak internet bankacılığını kullanarak Yapı Kredi Yeni Yıl Kredi Kampanyalarını kolayca öğrenebilirsiniz. Zamanının çoğunu iş yerinde geçiren ve bankaya uğramak için fırsat bulamayan kişiler genellikle bu yöntemi tercih ettiğini unutmayın. Sizde iş yerinde, evde veya dışarıdaki bir mekandan kredi kampanyalarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Üstüne üstlük kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
 
Artan masraflarınızı karşılama noktasında sıkıntı çekiyorsanız 2016 yılı bitmeden bankaların cazip tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Unutmayın ki müşterisi olduğunuz banka her zaman daha uygun faiz seçeneği sunar. Fakat kredi başvurusu yapmadan önce diğer tüm bankaların tekliflerini değerlendirerek daha iyi bir sonuca varabilirsiniz.
2017 konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredinizi Yapı Kredi Bankası’ndan karşılayarak mutlu ve huzulu bir yaşam sürebilirsiniz.
 
Yapı Kredi, Kredi Hesaplama, En Uygun Kredi, Yapi Kredi, Yapı Kredi İnternet Bankacılığı, Finansbank, Kredi Başvurusu, Denizbank, Yapi Kredi İnternet, Hangi Kredi, Kredi Hesapla, Uygun Kredi, Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri, Akbank Kredi, Yapı Kredi Bankası, Garanti Kredi Hesaplama, Denizbank Kredi, Kobi Kredi, Odeabank Kredi Başvuru, Esnafa Kredi, Tarım Kredi, Kosgeb Kredi, Kosgeb Kredi Şartları, Kredi Notu Öğrenme, Kredi Garanti Fonu
yapı kredi kredi hesaplama en uygun kredi yapi kredi yapı kredi internet bankacılığı finansbank kredi başvurusu denizbank yapi kredi internet hangi kredi kredi hesapla uygun kredi yapı kredi müşteri hizmetleri akbank kredi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!