deneme bonusu

Perde Modelleri İle Perdelens Avrupa Devi Oldu

Perde modelleri ile Dünyayı kasıp kavuran COVID-19 salgınına rağmen Perdelens, Avrupa'da satış rekorları kırıyor...

Perde Modelleri İle Perdelens Avrupa Devi Oldu

Perde Modelleri İle Perdelens Avrupa'nın Devi Oldu

Perde modelleri ile her zevke hitap eden Perdelens, küresel pandemiyi fırsata çevirdi. Dünyayı kasıp kavuran COVID-19 salgını yüzünden evlerde dekorasyonlar değişiyor. Bakterilerle mücadele eden akıllı perdeler pencereleri süslüyor.

Koronavirüs salgınında evleri koruma altına almak isteyenler, dekorasyonda köklü değişikliklere gidiyor. Ev hayatının vazgeçilmez eşyalarında dayanıklılık ve antibakteriyel özellikler ön plana çıkarken, hijyen faktörünü göz önünde tutan ürünler ihracat rekoru kırıyor.

Perde Modelleri İle Yeniliğin öncüsü Perdelens’ten Türkiye’de bir ilk; Lensperde

Türk perde sektörünün öncü markası Perdelens'in Pazarlama Direktörü Rıza Er, pandemi sürecinde AR-GE'si yapılan ürünlerin dış pazarlarda rekabet gücünü artırdığını söyledi. Er, yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi;

"Zorunlu olmadıkça evden çıkmadığımız bu günlerde, ev temizliği çok daha fazla önem kazanmaktadır. Ev hanımları ev temizliğinde olduğu gibi perde temizliğinde de Koronavirüs’e karşı çok daha fazla dikkatli olmalı, tül ve diğer perde çeşitlerinin mümkün olduğunca hijyene uygun temizleyicilerle temizlenmesi gerekmektedir.

Perde modelleri denince akla ilk gelen marka Perdelens olarak, üretimini yaptığımız tül ve diğer perde çeşitlerinin yanında Türkiye'de ilk olarak tül, fon ve güneşliğin aynı anda tek mekanizmada buluştuğu, yüzün üzerinde renk ve desen seçeneğine sahip estetik görünümü ile ev hanımları tarafından çok beğenilen ve dünyanın birçok ülkesinde büyük ilgi gören Lens Perde modelimizi piyasaya sürdük.

Türkiye'de olduğu gibi başta Avrupa olmak üzere, dünyanın birçok ülkesinde ev hanımları tarafından yoğun talep gören perde çeşitleri arasında ilk sırada yer alan Lens Perde modelimiz sökme, takma ve yıkama konusundaki rahatlığı ile bu salgın döneminde ev hanımlarının işlerini kolaylaştırıp, perde temizliğine ayırdığı süreyi minimuma indiriyor.’’

Ev dekorasyon modasında yeni perde modelleri etkisi

"Ev dekorasyonunda perde seçimi önemli rol oynuyor. Pandemi sürecinde günümüzün neredeyse tamamını evimizde geçiriyoruz. Evde kaldığımız süre boyunca en ufak ayrıntılara da ister istemez odaklanabiliyoruz. Perde modelleri konusunda yapılacak iyi bir seçim de buna dahil olmakla birlikte çok daha seçici olduğumuz bugünlerde ev hanımlarının perde seçimlerine yardımcı olabilmek adına mimari destek hizmeti de vermekteyiz.

Pandemi nedeniyle görüntülü olarak uzaktan ölçü alma ve perde seçimi konusunda canlı video konferansla müşterilerimizin perde seçimlerini kolaylaştırırken, evin ambiyansına uygun perde modelini de mimarlarımızla birlikte dakikalar içinde seçiyoruz.

Evin dekorasyonuna ve müşterimizin zevkine hitap eden perde seçiminin ardından hazırlanan perdeler, paketleme öncesi Koronavirüs'e karşı baştan aşağı dezenfekte edilip kargo çıkışı gerçekleştirilmektedir."

Perdelens olarak salgın döneminde dahi 25 ülkeye ihracat geçekleştirdik

Covid-19 salgınına rağmen ihracat rakamlarını 2021 yılı için 5 milyon Euro olarak revize ettiklerini belirten Perdelens Pazarlama Direktörü Rıza Er, şu bilgileri verdi:

"Sektörde 10 yıllık bir geçmişimiz var, ancak üretim kalitemiz ile dünya markaları ile yarışıyoruz. Perdelens olarak kurulduğumuz ilk andan beri Türk Malı kalitesini tüm dünyaya tanıtmayı hedeflemiştik.

Covid-19 salgınının Dünyada etkisini en fazla hissettirdiği bu günlerde yurt içi ve uluslararası piyasalarda talebin daralmasına rağmen, biz firma olarak üretim kapasitemizi azami seviyede tutarak, ihracatta hayalini kurduğumuz en önemli hedeflerimizi gerçekleştirdik.

Perde Modelleri İle Perdelens Avrupa'nın Devi Oldu

An itibariyle 25 ülkede satılan Perdelens ürünleri ile yaşam alanlarına güzellik katıyoruz. 'Perde sanatının öncüsü' sloganı ile çıktığımız yolda tek hedefimiz her zaman yeni teknolojiler ve yeni ürünler geliştirerek Türkiye'yi, dünyaya perde üreten bir üs haline getirmek."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!