deneme bonusu

Abdurrahim Albayrak'tan Kayabaşı'na sürpriz ziyaret

Ünlü iş adamı ve Galatasaray Spor Kulübü eski yöneticilerinden Abdurrahim ALBAYRAK, Kayabaşı mahallesine bir ziyarette bulundu.

Abdurrahim Albayrak'tan Kayabaşı'na sürpriz ziyaret

Ünlü iş adamı ve Galatasaray Spor Kulübü eski yöneticilerinden Abdurrahim ALBAYRAK, Kayabaşı mahallesine bir ziyarette bulundu. 1970 ve 1980’li yıllar da gençlik döneminin büyük bir bölümünü Kayabaşı mahallesinde yaşayan ve Kayabaşı’nda birçok arkadaşı bulunan Abdurrahim ALBAYRAK, yaptığı bu ziyaretle Kayabaşı sakinlerini hem memnun etti, hem de duygulandırdı. Kayabaşı Selanikliler Derneği’nde yaklaşık olarak iki saat kalan ALBAYRAK, eski dostları ile hasret giderip, eski anılarından bahsetti.

Kayabaşı Selanikliler Derneği Basın sorumlusunun sorularına içtenlikle cevap veren ALBAYRAK, yaptığı bu ziyaretin eski dostlarla buluşup hasret gidermek olduğunu belirtti. Dünya devleri arasında yer alan ve Türkiye’nin en büyük takımlarından olan Galatasaray’ın eski bir yöneticisi olarak, köyümüzde futbola eğilimli gençlerimizi değerlendirme ve profesyonel futbola kazandırma konusunda neler söylemek istersiniz soruna ALBAYRAK, şöyle cevap verdi; “öncelikle futbola meğilli olan çocuklarımızın değerlendirilmesi konusunda belediyelere önemli bir görev düşüyor. Çocuklarımız belediyenin spor okullarına kayıt yaptırmaları ve futbol konusunda kendilerini geliştirmeleri gerekmektedir. Zira biz de üzerimize düşeni her zaman yapmaya hazırız.” Şeklinde konuştu.

Abdurrahim ALBAYRAK, Kayabaşı Selanikliler Derneği’nde içilen çayların ve çekilen hatıra fotoğraflarının ardından Kayabaşı’ndan ayrıldı.

 

Kaynak: Kayabaşı Selanikliler Derneği

Abdurrahim Albayrak Kayabaşı Selanikliler Derneği Abdurrahim Albayrak Kayabaşı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!