Kayabaşı'nın acı günü: Mustafa Tutum hayatını kaybetti

Kayabaşı Mahallesi sakinlerinden; Tutum Peyzaj'ın sahibi Mustafa Tutum (41), geçirdiği kalp krizi nedeniyle bir süredir Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavi görüyordu. Sabah saatlerinde durumu daha da ağırlaşan Mustafa Tutum, doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamadı.

Kayabaşı'nın acı günü: Mustafa Tutum hayatını kaybetti

Kayabaşı Mahallesi sakinlerinden; Tutum Peyzaj firmasının sahibi Mustafa Tutum (41), geçirdiği kalp krizi nedeniyle bir süredir Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavi görüyordu. Sabah saatlerinde durumu daha da ağırlaşan Mustafa Tutum, doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamadı.

Başakşehir Kayabaşı Mahallesi'nde yer alan Tutum Hafriyat firmasının sahibi Mustafa Tutum (41), bir süre önce araç kullandığı esnada kalp krizi geçirmişti. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi yoğun bakım servisine alınan Tutum, tedavi amaçlı olarak yaklaşık bir aydır uyutuluyordu. Bugün durumunun daha da kötüleşmesiyle birlikte doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamayarak 41 yaşında yaşama veda etti. Hayırsever ve cana yakın kişiliğiyle büyük küçük tüm Kayabaşı sakinleri tarafından sevilen Mustafa Tutum'un cenazesi Kayabaşı Camii'nde bugün kılınacak ikindi namazına müteakiben Kayabaşı Mezarlığı'na defnedilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Havalimanı Transferi Nedir?
Havalimanı Transferi Nedir?