deneme bonusu

Kayabaşı eski muhtarı Ali Bakır vefat etti

1995-1999 yılları arasında Kayabaşı Mahalle Muhtarlığı görevini yürüten ve halen Cumhuriyet Halk Partisi Başakşehir Belediye Meclis Üyesi olan Ali Bakır, dört yıldır sürdürdüğü kanser mücadelesine yenik düşerek hayatını kaybetti.

Kayabaşı eski muhtarı Ali Bakır vefat etti

1988 yılında yerleştiği Başakşehir'e bağlı Şahintepe Mahallesi'nin de kurucularından olan Ali Bakır, 1995-1999 yılları arasında Kayabaşı Mahalle Muhtarı olarak seçilmişti. Aynı zamanda CHP Başakşehir Meclis Üyesi de olan Bakır, yaklaşık dört yıldır sürdürdüğü kanserle olan mücadelesine yenik düşerek bu sabah saatlerinde hayatını kaybetti. Şahintepe Velibaba Cemevi'nden uğurlanan Bakır'ın cenazesi, memleketi Tokat'ta toprağa verilecek.

Ali Bakır Kimdir?

1960 yılında Tokat Zile’de çiftçilikle uğraşan Hasan/Fidan Bakır çiftinin ikinci çocukları olarak dünyaya gelen Ali Bakır, ilköğrenimini memleketi olan Tokat'ta tamamladı. 1988 yılında göç ettiği Başakşehir Şahintepe Mahallesi'nin o dönemde Kayabaşı'na bağlı olması nedeniyle 1995 yerel seçimlerinde muhtar seçilerek, 1999 yılına kadar Kayabaşı Mahallesi muhtarı olarak görevini yürüttü. 2009 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden Başakşehir Belediye Meclis üyesi olarak seçilen ve CHP Başakşehir ilçe Başkanı Av. Deniz Bakır'ın babası olan Ali Bakır, evli ve üç çocuk babasıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!