deneme bonusu

Kayabasimahallesi.com, yeniden yayında !

Kayabaşı Mahallesi web sitesi yeniden yayında.

Kayabasimahallesi.com, yeniden yayında !
Yayın hayatına başladığı 1 ocak 2005 tarihinden itibaren yüz binlerce kişiye ulaşan ve öncelikle Kayabaşı Mahallesi’nden olmak üzere tüm ilçemize dair haber ve gelişmeleri tüm detayları ile takipçilerine duyuran Kayabasimahallesi.com web sitemiz, yenilenen arayüzü ile hem masaüstü versiyonu hem de mobil versiyonu sayesinde tüm akıllı telefonlara ve tabletlere uyumlu hale getirildi.
 
Akılı telefon kullanan ziyaretçilerimiz, www.kayabasimahallesi.com adresinden sitemizi ziyaret ettiklerinde karşılarına otomatik olarak sitemizin akıllı telefonlarla ve tabletlerle uyumlu mobil versiyonu çıkacaktır.
 
Anasayfadaki haberlerle yetinmeyen ziyaretçilerimiz, üstte yer alan menüden  bir başlık seçerek diğer bölümlerdeki haberleri de takip edebilecek ve istedikleri habere yorum yapıp paylaş butonları ile haber, video ve resimleri, sosyal medyada rahatlıkla paylaşabilme imkanına sahip olacaktır.
 
Siz de arşivinizde bulunan eski resim, video ve Kayabaşı'na ait tüm dökümanları info@kayabasimahallesi.com mail adresimizden bize ulaştırın, sitemizde yayınlayalım...
Başakşehir Başakşehir Kayaşehir İstanbul Kayaşehir Kayabaşı Kayaşehir Emlak Kayaşehir Kiralık Kayaşehir Satılık Kayaşehir Satılık Daire Kayaşehir Satılık Daireler Kayaşehir Toki Kayabaşı Mahallesi Kiptaş Kayabaşı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!