deneme bonusu

Ünlü Oyuncu Recep Terzi'den Ahmet Hamdi Çamlı'ya Sert Eleştiri

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün akşam sosyal medya hesabından istifa ettiğini duyurmuştu. Soylu'nun bu duyurusunun ardından attığı twitlerle sosyal medya adeta sallayan ünlü ve başarılı oyuncu Recep Terzi, Ak Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı'yı sert sözlerle eleştirdi.

Ünlü Oyuncu Recep Terzi'den Ahmet Hamdi Çamlı'ya Sert Eleştiri

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün akşam sosyal medya hesabından istifa ettiğini duyurmuştu. Soylu'nun bu duyurusunun ardından attığı twitlerle sosyal medya adeta sallayan ünlü ve başarılı oyuncu Recep Terzi, Ak Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı'yı sert sözlerle eleştirdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün akşam sosyal medya hesabından istifa ettiğini duyurdu.

Soylu'nun kısa açıklamasının ardından sosyal medyada, AKP'liler ve AKP'ye yakın isimler tarafından istifanın kabul edilmemesi için paylaşımlar yapıldı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Erdoğan'ın, Soylu'nun istifasını kabul etmediği açıklandı.

Soylu'nun istifasının kabul edilmemesinin ardından AKP cenahında yeni bir tartışma başladı.

"İMKAN VE YETKİLERİ KİMİN VERDİĞİNİ ASLA UNUTMAMALI"

Tartışmanın fitilini AKP Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam ateşledi. Çam, sosyal medya hesabından Soylu'yu eleştirerek şunları kaydetti:

 
"Sn. Süleyman Soylu’yu tabanımız sevmişti. Ancak, başarının nereden geldiğini, imkan ve yetkileri kimin verdiğini, liderimiz Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın gücünü nasıl paylaştığını asla unutmamalı.

Şayet liderinden destursuz ayrılır ise, bu muhabbeti yitirir;

Kardeşane hatırlatmak istedim!"

Çam'ın paylaşımına tepkiler geldi. AKP Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı ise şu mesajıyla Lütfiye Selva Çam'a destek çıktı:

"Bir kısım maaşlı troller Kadın Kolları başkanımızın üzerine gittiğini görüyorum. Hatırlattıkları davamızın ana ilkeleridir!

Bu dava lafı kolay ağzından çıkaranlarla buralara gelmedi, mesele ters esen rüzgarda istikamet almaktı, hedefine doğru esen rüzgarda yelken kolay dolar."

“ONLARA TROLL DİYORSANIZ SANIRIM MAAŞI KİMİN VERDİĞİNİ DE AÇIKLAMANIZ GEREKECEK”

Tartışmanın karşı tarafında ise Çam’ın mesajına tepki gösterenler yer aldı.

Türkiye gazetesi yazarı Süleyman Özışık, Çam’a ve ona destek veren AKP Milletvekili Çamlı’ya tepkisini şu satırlarla gösterdi:

“Tebrik ederim Sayın Vekil. Canan Kaftancıoğlu ağzıyla konuşmak bu olsa gerek. AK Parti ve Erdoğan için burada konuşanlar 15 Temmuz'da sokağa çıkanlarla aynı kişiler. Onlara troll diyorsanız sanırım maaşı kimin verdiğini de açıklamanız gerekecek.”

Özışık, Lütfiye Selva Çam'a ise "Ahmet Davutoğlu'nun seri ihanetleri için tek mesaj atmayanlar Süleyman Soylu'yu ne çabuk gömmeye çalışıyor." ifadeleriyle tepki gösterdi.

“BURADAKİLERİN TEK HESABI VAR İKİ HESAP KULLANMIYOR VE KİM OLDUKLARI BELLİ”

AKP'ye yakınlığıyla bilinen Sevda Türküsev de, Süleyman Özışık'a destek oldu:

"Evet; Sayın Vekilim Süleyman Özışık'a katılıyorum. Burada ki

Recep Tayyip Erdoğan ve bu davanın sevdalılarını böyle itham edemezsiniz. Kaldı ki buradakilerin tek hesabı var, iki hesap kullanmıyor ve kim oldukları belli."

“HİZİPÇİLİK YAPMAYIN BİRİLERİNİ PARLATMAK İÇİN DİĞERLERİNİ HARCAMAYA KALKMAYIN”

AKP'ye yakınlığıyla bilinen yorumcu Fatih Tezcan ise, Lütfiye Selva Çam'ın, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a teşekkür ettiği tweeti hatırlattı ve hizip vurgusu yaptı. Tezcan şu ifadeleri kullandı:

"Kişisel hesaplarınız ve gizli ajandalarınız için Millet’in duygularıyla oynamayın, hizipçilik yapmayın. Birilerini parlatmak için diğerlerini harcamaya kalkmayın.

Sözde yerli milli özde sabit gelirli trollerle algı operasyonları kasmayın. Kardeşane hatırlatmak istedim!"

“AK PARTİ SEÇMENİNE TROLL DİYEMEZSİN HADSİZ HERİF”

AKP'ye yakın oyuncu Recep Terzi Çamlı'ya "Ne bedel ödedin? Bu dava sürecinde, işsiz mi kaldın, aç mı açıkta mı kaldın, hakarete mi uğradın, itibarsızlaştırıldın mı, Söyle dava için ödediğin bedelleri söyle! Sen bana ve Ak Parti seçmenine troll diyemezsin hadsiz herif, etme beni takip canımı da sıkma terbiyesiz" diye çok sert tepki gösterdi.

Terzi, tepkisini şöyle sürdürdü:

"Ak Parti Milletin partisidir lideride Recep Tayyip Erdoğandır! Ne damadı berat albayrağın nede oğlu Bilal Erdoğanındır.

Kimse Recep Tayyip Erdoğanın gölgesinde bizi tehdit etmesin.

Rızkımızı veren Allah dır.

Süleyman Soylu gibi dava adamlarını da Allah için sonuna kadar savunurum."

Terzi, ayrıca şunları kaydetti:

“Ak Parti seçmenine tabanına dava insanına troll diyen ve bu taban üzerinden Milletin adamı, Recep Tayyip Erdoğan'ın sadık yol arkadaşı Süleyman Soylu'yu kıskanıp fitne çıkarmaya çalışan Ahmet Hamdi Çamlı ve Lütfiye Selva Çam gibilerini Ak Parti de görmek istemiyoruz…

Ben ölümüne mücadele edeceğim sırf Recep Tayyip Erdoğanı savunuyorum diye Ak Parti zamanında İBB den işten atılayım CHP liler ve İmamoğlu gibi şahıslardan tehdit hakaret yetmedi dava yiyeyim işsiz kalayım, Ak Parti Milletvekili de bana troll desin Silerim sizin savundunuz davayı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!