Cuma Namazi İptal Mi?

Cuma namazi iptal mi şeklinde sorulara cevap arayan vatandaşlar, bugün camilerin açık mı kapalı mı olacağını merak ediyor.

Cuma Namazi İptal Mi?

Cuma namazi iptal mi şeklinde sorulara cevap arayan vatandaşlar, bugün kılınacak cuma namazı için Türkiye genelinde camilerin açık mı kapalı mı olacağını merak ediyor.

Tüm dünyayı etkileyen Corona Virüsü nedeniyle dün itibariyle okulların tatil edilmesi, maçların seyircisiz oynanması ve birçok etkinliğin ertelenmesi nedeniyle camilerin yarın açık olup olmayacağı da merak konusu oldu. Peki vatandaşlarımızın oldukça merak ettiği bugün camiler açık mı? 13 Mart Cuma namazı kılınacak mı, Corona Virüsü engeli var mı?

Ülkemizde Corona Virüsü nedeniyle alınan önlemler sonrası gözler bugün kılınacak Cuma namazı ile ilgili herhangi bir karar var mı sorusunun cevabına çevrildi. İşte konuyla ilgili son durum...

BUGÜN CUMA NAMAZI KILINACAK MI?

Çin’de başlayan koronavirüs salgını tüm dünyaya yayıldı. Avrupa temaslı bir kişi aracılığıyla virüs ülkemize de geldi. Bu nedenle pek çok kişi bugün Cuma namazının kılınıp kılınmayacağını sormaya başladı. Konu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

IRAK'TA SON DAKİKA AÇIKLAMASI

Irak'ta koronavirüs nedeniyle camilerde cuma namazları kılınmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, 43 Malatyalıyı konuşuyor
Türkiye, 43 Malatyalıyı konuşuyor
Online Diyet İstanbul En İyi Diyetisyen Tavsiyesi Önerisi Dilara Karaca
Online Diyet İstanbul En İyi Diyetisyen Tavsiyesi Önerisi Dilara Karaca