Kompozit Kapak, Rögar Kapakları ve Drenaj Kanalları

Kompozit kapak ve Polimer rögar kapakları ile lider marka Dekar Metal'in ürettiği ve Türkiye'nin her yerine satılan kompozit rögar kapakları ve drenaj kanalları...

Kompozit Kapak, Rögar Kapakları ve Drenaj Kanalları

Kompozit kapak ve kompozit rögar kapakları sektörde adından söz ettiren Dekar Metal tarafından İstanbul'daki tesislerinde üretilip Türkiye'nin tüm illerine satışı gerçekleştirilen kompozit rögar kapakları ve drenaj kanalları müteahhitler ve yapı şirketleri tarafından tercih ediliyor.

Eski tip döküm rögar kapaklarının zamanla paslandığı, menteşe mekanizmalarının bozulmaya başladığı ve kapakların güvensiz hale geldiği söyleniyor. Eski tip döküm malzemeden üretilen rögar Kapakların etrafındaki contalar kısa sürede hasar görüp suyun içeri girmesine neden olduğu için artık kullanımı neredeyse yok denilecek kadar az seviyededir.

Korozyona dayanıklı hafif elyaf takviyeli plastik kompozit rögar kapağı üretimi konusunda alt yapı elemanlarında birçok ürün sunan Dekar Metal, su geçirmez ve güvenle çıkarılabilen kompozit rögar kapakları ile ekonomik ve kalıcı çözümler sunuyor. Aynı zamanda kompozit rögar kapaklarının minimum bakım gerektirdiği ve kullanım ömrü boyunca sorunsuz çalıştığı da bildirilmektedir.

Kompozit Kapak, Rögar Kapakları ve Drenaj Kanalları

Kentleşme çalışmaları dahilinde toprak altı su boruları, drenaj kanalları ve kanalizasyon su giderleri bakımı başlangıçta maliyetli gibi görünse de geleceğe dönük ve güçlü bir yatırımdır. Yer altındaki yapılanmada bütün yer altı kanalizasyon giderleri sağlamlaştırılırken, kent içlerinde yüzeye denk gelen kompozit rögar kapakları ile sağlanır.

Kompozit Drenaj Kanalı Nedir? Drenaj Kanalı Çeşitleri

Kent içi alt yapısında plansızlığa yol açan bir problem de drenaj kanalları üstündeki kontrolsüzlük ve yaptırımsızlıktır. Kompozit drenaj kanalları kent içi arazilerde biriken kirli suyun atılması ve korunaklı alanlara hasar vermemesi için yapılan kanal sistemidir.

Kompozit drenaj kanalı çeşitlerinden birisi plastik drenaj kanalları olarak bilinir. Son zamanlarda en çok tercih edilen çeşidi ise dayanıklı bir yapıya sahip olması nedeniyle kompozit drenaj kanallarıdır. Kompozit drenaj kanalı paslanmaz ve kolay taşınabilir ham maddeden üretilmiş olup; korozyona karşı dayanaklı bir kanaldır.

E600 yük sınıfına dahil olan kompozit kanallar çok yüksek basınçtaki tekerlek yüklerinin bile üstünden rahatça geçebileceği anlamına gelir.

Dekar Metal Ürün Grubu

Hazır Drenaj Kanalları;

 • Kompozit Hazır Drenaj Kanalları
 • Polimer Beton Hazır Drenaj Kanalları
 • Plastik Hazır Drenaj Kanalları

Rögar/Menhol Baca Kapakları;

 • Kompozit Rögar/Menhol Baca Kapakları
 • Polimer Beton Rögar/Menhol Baca Kapakları
 • Plastık Rögar Kapakları
 • Ctp Kompozit Özel Baca Ve Kanal Kapakları

Yağmur Suyu / Kanal Izgaraları

 • Kompozit Yağmur Suyu/Kanal Izgaraları
 • Sfero/Pik Döküm Yağmur Suyu/Kanal Izgaraları
 • Plastik Yağmur Suyu Ve Kanal Izgaraları
 • Ctp Kompozit Özel Yağmur Suyu/Kanal Izgaraları

Dekar Metal Telefon: 0 216 337 05 72

https://www.dekarmetal.com/

Plastik Rögar Kapağı Kompozit Rögar Kapağı Fiyatları Kompozit Rögar Kapağı Ümraniye Plastik Rögar Kapağı Fiyatları Kompozit Menhol Polimer Drenaj Kanalı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat yangını son durum Antalya son dakika haber
Manavgat yangını son durum Antalya son dakika haber
Mickey Mouse Ürünleri satışında Türkiye'nin lideri Juicyshopper
Mickey Mouse Ürünleri satışında Türkiye'nin lideri Juicyshopper