Beylikdüzü Halı Yıkama Firmaları Fiyatları En İyi Halı Yıkama

Beylikdüzü halı yıkama firmaları içinde fiyatları ile tavsiye halı yıkama fabrikası, Beylikdüzü halkına en iyi ve kaliteli hizmeti veriyor.

Beylikdüzü Halı Yıkama Firmaları Fiyatları En İyi Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama hizmeti satın almak isteyen bireyler, bu hizmetin ne kadar kaliteli olduğu ve fiyatları ile yakından ilgileniyor. Beylikdüzü Halı Yıkama hizmetini sunan Çağlar Beylikdüzü Halı Yıkama firmamız kafanızdaki tüm soru işaretlerini yıkacak, tecrübeli ve güleryüzlü personelimiz ile size istediğiniz hizmeti sunacaktır. Çağlar Beylikdüzü Halı Yıkama olarak, 17 yıldır bölgede hizmet vermekte olup, tüm müşterilerin kesin tercihi olduk. Alternatifimiz ve hizmette sınırımız yoktur. Telefon: 0 212 422 32 32

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak, sadece Beylikdüzü ilçesi değil tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Özel araçlarımızla evinize kadar geliyor halılarınızı alıyor ve özenle yıkıyoruz. Bizler Çağlar Beylikdüzü Halı Yıkama olarak sektörde uzun süre tecrübeli, halı yıkama ve temizlik konusunda, kendini kanıtlamış güçlü alt yapısı sayesinde değerli müşterilerimizi memnun etmeyi başarmış bulunuyoruz. Bize teslim ettiğiniz halılarınızı özenle kendi halımız gibi yıkıyor modern makinelerimizle size beklediğinizden daha büyük hizmet sunuyoruz.

Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak, halılarınız temizlendikten sonra özel üretilen kaliteli halı sıkma makinelerimizle halılarınızı kurutuyor, ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz. Makinelerimiz halılarınızı özenle yıkıyor ve güçlü mikroorganizma savar filtreleriyle halılarınızda toz kir leke tamamiyle çıkıyor ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz.

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak halılarınız özenle yıkanmakta hizmet kalitemizden bir gün dahi olsa ödün vermeden karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinden elimizden geldiğinin çok daha fazlasını sunmak, müşterilerimizin bize bağlığını artıtıp koşulsuz memnuniyet sunmak, Müşterilerimizin halılarını bize güvenle emanet etmesi başlıca  hedefimizdir.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikamızda Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Halı yıkama, bildiğiniz üzere yaz ve kış dönemlerinde yılda toplam 2 defa yapılması gereken evin sağlığı ve titizliği için gerekli temizlik çalışmalarından biridir. Ancak halı yıkama işlemi doğru yapılmadığı zaman pek çok sorunla karşılaşiabilirsiniz. Halılarınız bakteri yayabilir ve eğer evde çocuklarınız varsa kolay hastalanabilirler. Bu durumda ucuz diye tercih etttiğiniz diğer Beylikdüzü Halı Yıkama firmaları size çok daha pahalıya patlayabilir. Beylikdüzü Halı Yıkama olarak biz halılarınızı özenle yıkıyor ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz. Pek çok halı yıkama firması halılarınız sadece kaba pisliğini alabilmekte geriye kalan mikrop saçan bölümlerini temizleyememektedir.

Halı yıkama için kullandığınız firma ucuz aletler ile bu işi kurduğundan kar odaklı çalıştıkları için halılarınız eskisinden daha pis ama temiz kokan bir hale getiriliyor. Halılarınız yıkandıktan sonra bu firmalar halılara parfüm sıkarak temiz kokmasını sağlamakta ve iyi bir hizmet sunamamaktadır. Ancak biz Beylikdüzü Halı Yıkama olarak asla böyle değiliz. Çağlar Beylikdüzü Halı Yıkama firmamızda yıkattığınız halılar yılda sadece bir kez yıkanmaya ihtiyaç duyar. Özenle emanet ettiğiniz halılar asla pis kokmaz asla pislenmez. Halıda bulunan artıklar temizlenir ve tertemiz bir şekilde halı size teslim edilir.

Kullandığımız halı yıkama makineleri 12 fırçalı makineler olup, tüm yıkama ve kurutma makinelerimiz sektörün en pahalı ve kaliteli  makineleri ile yapılmaktadır. Halılarınıza değer verdiğimizden en iyi makineleri kullanıyoruz. Beylikdüzü Halı Yıkama olarak, tüm halılarınıza % 100 temizlik garantisi veriyor, temiz olmadığını düşündüğünüzde % 100 para iadesi veriyoruz.

% 100 Güven

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak müşterilerimize istediği güveni veriyor asla güveninizi boşa çıakrmıyoruz. İsterseniz Beylikdüzü`nde bulunan Beylikdüzü Halı Yıkama firmamızı gezebilir ve halılarınızı nasıl özenle yıkadığımızı görebilirsiniz. Ayrıca ilk halı yıkama hizmeti memnunietiniz için ücretsiz olacaktır. Çağlar Beylikdüzü Halı Yıkama olarak, halılarınızı 2 gün içinde yıkıyor ve teslim ediyoruz. 2 gün içinde teslim garantisi sayesinde her türlü hizmeti sunuyoruz. Ayırca işim acil hizmeti alarak da halılarınızın bir gün içinde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak, yıkama öncesinde halılarınız toz alma işlemine tabi tutuluyor tozları alınıyor ve sonrasında yıkanıp kurutulup adresinize teslimi gerçekleşiyor. Halı yıkama işlemi sırasındaki toz alma işlemi halılarınızdaki yabancı maddelerin tek tek dökülmesini, saç kılı toz gibi yabancı maddelerin halınızdan kolay bir şekilde ayrışması sağlanmaktadır. Böylelikle halılarınız en iyi şekilde temizlenir ve mükemmel sonuca ulaşmanız sağlanır.

Tecrübeli Ellere Emanetsiniz

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak sektörde 17 yıllık tecrübe ile güvenle halılarınız teslim alıyor ve güvenle teslim ediyoruz. Beylikdüzü Halı Yıkama olarak, tam 17 yıldır piyasanın en kaliteli malzemesini kullanıyor en kaliteli firmalarla çalışıyor en kaliteli makinelerle çalışıyoruz. Müşterimize karşı sorumluluklarımızın bilincinde olup en yüksek titizlikle en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Güvenli Halı Kurutma Odaları

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak güvenli ve sağlıklı kurutma odalarımız ile size en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Pek çok halı yıkama firması halılar için ayrı bir oda ayırmıyor ve halıları nemli ortamda kurutmaya çalışıyor. Biz Çağlar Beylikdüzü Halı Yıkama olarak halılarınıza kendi halımız gibi bakıyor sağlıklı ve hijyenli halı yıkama odalarımızda halılarınız kurutuyor ve özenle halıları size teslim ediyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

-Beylikdüzü Halı Yıkama olarak işini en iyi yapan ender firmalardan biriyiz.

- Halılarınızı bizzat evinizden alıp evinize kadar teslim ediyoruz.

-Kullandığımız profesyonel makineler ve malzemeler ile en iyi hizmeti vermek için uğraşıyoruz.

- Bugüne kadar halı yıkama firmaları ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz.

- 7 gün 24 saat ulaşılabilme kolaylığı veriyoruz.

- İnsan sağlığına zararlı olan hiçbir ekipman kullanmıyoruz.

- Kar odaklı değiliz müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

- Tercih ediliyoruz. 17 yıldır bizden başkasını tercih eden müşterimiz olmadı %100 memnuniyet.

- Halınızın nasıl yıkandığını görebilirsiniz.

- Saygılıyız.

- Güveniliriz

Sıkça Sorulan Sorular

Halılarımız Ne Şartlar Altında Yıkanmakta

-Halılarınızı bize emanet ederek bize vermiş olduğunuz büyük memnuniyeti kapalı alanda otomatik makinelerimizle bitkisel ürünlerimizle yıkıyoruz.

Halımı Ne Zaman Alırım

- Beylikdüzü Halı Yıkama olarak halılarınız alındıktan sonraki gün adrese teslim edilir. Halılarınız saat 14.00`den sonra teslim alındıysa teslim tarihinden 2 gün sonra evinize gelir. İşim acil diyorsanız, 10.00`a kadar yaptığınız talepleri aynı gün teslim ediyoruz.

 Ne Kadar Tecrübelisiniz

Çağlar Beylikdüzü Halı Yıkama olarak 17 yıllık sektör tecrübemiz bulunmaktadır. En kaliteli makine ve malzemelerle en kaliteli firmalarla çalışyoruz. Bize sorunsuz güvenebilirsiniz.

Halılarım Çok Pahalı Zarar Görür Mü ?

- Halılarınızın maddi değeri fark etmeksizin hiçbir halınız Çağlar Beylikdüzü Halı Yıkama`da zarar görmez. Çağlar Halı Yıkama olarak halılarınıza sizden daha çok değer veriyor özenle yıkıyoruz.

Mesai Saatleriniz Nedir ?

Çağlar Halı yıkama olarak yılın 365 günü saat sabah 8`den akşam 23`e kadar açığız ve hizmet veriyoruz.

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak 17 yıllık sektör tecrübemiz ile güvenle hizmet vermekteyiz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak bizim asli görevimizdir. Halılarınız Beylikdüzü Halı Yıkama olarak güvenle teslim alınıp güvenle teslim edilir. Sadece Beylikdüzü içi değil ayrıca Beylikdüzü civarında bulunan ilçelere gelebiliyoruz. Kaliteli ve geniş araçlarımızla özenle halılarınızı alıp özenle teslim ediyoruz.

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak, saat 08-23 arası açığız ve sizinle bu saatler içerisinde görüşebilir ve halı yıkama taleplerinizi alabiliriz. Saat 14.00`e kadar gelen talepler 2 gün sonra teslim edilmektedir. Saat 10.00`a kadar gelen talepler ertesi gün teslim edilmektedir. Bayram veya resmi  tatillerde de açığız ve  işim acil talebi oluşturduğunuz takdirde, halılarınız aynı gün teslim edilmektedir. Halılarınızı aynı gün teslim alabilmek için saat 10.00`a kadar talep geçmelisiniz.

Beylikdüzü Halı Yıkama Servis Güzergahımız:

  • Adnan Kahveci Mahallesi Halı Yıkama
  • Barış Mahallesi Halı Yıkama
  • Büyükşehir Mahallesi Halı Yıkama
  • Cumhuriyet Mahallesi Halı Yıkama
  • Dereağzı Mahallesi Halı Yıkama
  • Gürpınar Mahallesi Halı Yıkama
  • Kavaklı Mahallesi Halı Yıkama
  • Marmara Mahallesi Halı Yıkama
  • Sahil Mahallesi Halı Yıkama
  • Yakuplu Mahallesi Halı Yıkama

Bizden Memnun Müşterilerimizin Yorumları

Selami Bey

Merhaba, Beylikdüzü Halı Yıkama için onlarca firmayla çalıştım. Halılarım çok kıymetli olduğu için çalıştığım firmaları özenle seçiyorum. Ancak hiçbir firma halılarımı Çağlar Halı Yıkama kadar iyi yıkamadı. Çağlar Halı Yıkama`dan gelen halılarım özenle yıkanmış kurutulmuş ve iyi bakılmıştı. Daha önce o kadar firmayla çalıştım ki inanın halılarım lekeli,yırtınmış pis bir halde geliyordu. Çağlar Halı Yıkamadan çok memnunum herkesin çalışmasını tavsiye ederim. Önce sipariş oluşturuyorsunuz ardından siparişleriniz onaylanıyor ve sizi telefonla arıyorlar. Birkaç saat içerisinde adresinize gelip halıları teslim alıyorlar. Beylikdüzü Halı Yıkama firmaları arasında emin olun bu kadar iyi bu kadar titiz çalışan firma görmedim herkin çalışmasını tavsiye ederim.

Arzu Hanım

Merhabalar, Beylikdüzü Halı Yıkama firmaları arasında Çağlar Halı Yıkamayı seçip telefon numarasını alıp bir arama yaptım. Arama yaptıktan sonra iki saat içerisinde gelip halılarımı teslim alacaklarını söylediler. Çok şaşırdım doğrusu çünkü diğer firmalarla çalışırken halının teslim alınması teslim edilmesi neredeyse bir hafta sürüyordu. Halılarım değerli olduğu için firmaya gidip bizzat nasıl çalıştıklarını görmek istedim. Araçlarına binip firmanın yolunu tuttuk. Büyük bir firmaydı. İçeri girdik halı yıkama makineleri gerçekten çok başarılı çok kalitelydi. Elde yıkamıyorlardı. Halılarımın yıkanışını gözümle gördüm. Sipariş vermemle halılarımı teslim almam 4 saat sürdü. Gerçekten kar odaklı çalışmadıkları için halılar anında teslim alınıp anında teslim ediliyor. Halı talebine göre personel bulunduruyorlar. Tam 8 personel bu işten ekmek yiyor. Kendilerine hem halılarımı zamanında teslim ettikleri hem de iyi bir istihdam sağladıkları için ayrıca teşekkür ederim.

Sena Hanım

Merhaba arkadaşlar, Beylikdüzü içerisinde pek çok halı yıkama firması var. Hangisini tercih edeceğiniz tamamen size bağlı. Ben Beylikdüzü Halı Yıkama firmaları arasında Çağlar Halı Yıkama`yı tercih ettim. İşlerinde son derece başarıl ve hızlı çalışıyorlar. Evde bulunan 5 adet halıı gönerip yıkanmasını istedim. 5 halı için 60 TL ücret talep ettiler. Daha önceki firmalar 5 halım için benden 100 TL almıştı gerçekten hakkımı helal etmiyorum böyle rezillik olmaz. Çağlar Halı Yıkama benden sadece 60 TL almakla kalmadı ayrıca halıları çok güzel temizlediler. Parfüm basmamışlar sadece temiz görünüyor ve güzel kokuyordu. Halılarda en ufak leke toz vs görmedim. Bugüne kadar Beylikdüzü Halı Yıkama firmalarıyla o kadar çok çalıştım o kadar çok halı verdim ki inanın Çağlar Halı Yıkama gibisi yok. Kendilerine sonsuz saygılarımı ve teşekkürlerimi sunar işlerinde bol kazançlar dilerim.

Kutlu Bey

Selamlar herkese, Beylikdüzü Halı Yıkama firmalarını tercih ederken gerçekten çok dikkat etmeniz gerekiyor. Halılarınızın ne şartlarla yıkandığından emin olamıyorsunuz. Eğer pahalıyı bir halıya sahipseniz daha da dikaktli olmalısınız. Çünkü bazı firmalar yetersiz eleman çalıştırarak işleri aceleye getirip halılara zarar veriyorlar. Açıkçası Çağlar Halı Yıkama`dan çok memnun kaldım. Hızlı teslim etselerde elde yıkamadıkları makinede yıkadıkları için halım ufacık bir hasar görmemiş. Çağlar Halı Yıkama`ya gittiğimde makineleri 3 ayda bir değiştirdiklerini söylediler.Üstelik kullandıkları makineler en pahalı en kaliteli makineler olmasına rağmen. Gerçekten işlerini çok iyi yapıyorlar. Çağlar Halı Yıkama ile uzun süre çalışmayı düşünüyor. Kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

İrem Hanım

Merhabalar herkese, Bir  çalışan olarak halı yıkama benim içi çok zahmetli ve uğraştırıcı oluyor. Bu nedenle halılarımı halı yıkama firmalarına teslim ediyorum. Çağlar Halı Yıkama bu işin ustası diyebilirim. Beylikdüzü Halı Yıkama firmalarndan Çağlar Halı Yıkama ile 4 yıldır çalışıyorum ve halılarımı asla başka bir firmaya emanet etmem. Bugün verdiğim işi alır yarın getiriler. Üstelik fiyatları da uygun her bayanın çağlar halı yıkama ile çalışmasını tavsiye ederim İyi Günler…

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası Telefon:

0 212 422 32 32

0 212 689 99 99

0 536 598 20 24

Avcılar halı yıkama Esenyurt halı yıkama Büyükçekmece halı yıkama Avcılar koltuk yıkama Esenyurt koltuk yıkama Büyükçekmece koltuk yıkama Yakuplu halı yıkama Yakuplu koltuk yıkama
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeşehir Halı Yıkama Kışa Hazır
Bahçeşehir Halı Yıkama Kışa Hazır
Ricky Martin, Demet Özdemir İnstagram hesabını takip etti, Twitter yıkıldı!
Ricky Martin, Demet Özdemir İnstagram hesabını takip etti, Twitter yıkıldı!