deneme bonusu

Kayabaşı Mahallesi Muhtar Adayları 2019 Kayaşehir

Kayabaşı Mahallesi muhtar adayları (Kayaşehir) 31 Mart 2019 yerel seçimlerine bir gün kala çalışmalarını aralıksız sürdürüyor...

Kayabaşı Mahallesi Muhtar Adayları 2019 Kayaşehir

Kayabaşı Mahallesi muhtar adayları 31 Mart 2019 yerel seçimlerine bir gün kala seçim çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz gün Saklıbahçe'de bir araya gelen Kayabaşı muhtar adayları Pazar günü yapılacak seçim hakkında istişarede bulundu.

31 Mart'ta yapılacak muhtarlık seçimlerinin yaklaşması ile Kayabaşı muhtar adayları da seçim çalışmalarını hızlandırdı. Seçime bir gün kalmasına rağmen Kayabaşı Mahallesi muhtar adayları da seçim çalışmalarını büyük bir heyecanla sürdürmeye devam ediyor. Kayabaşı muhtar adayları arasından yer alan ve halen Kayabaşı Mahallesi muhtarı olan Doğan Azat da çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz gün Saklıbahçe'de verilen yemekte buluşan Kayabaşı muhtar adayları birbirilerine başarı temennisinde bulundu.

Yemek sonrasında açıklama yapan muhtarların ortak temennisi, "Kazanan mahallemiz olsun, kazanan halkımız olsun." sözleri oldu

İşte Kayabaşı Muhtar Adayları 2019:

  • Doğan Azat
  • Cengiz Aker
  • Sadık Kanik
  • Korkmaz Atbaş
  • Davut Azman
  • Önder Balbaz

Doğan Azat Kimdir?
1966 İstanbul Kayabaşı doğumlu olan Doğan Azat, Kayabaşı İlköğretim Okulu'nu bitirdikten sonra, Kayabaşı Mahallesi'nde uzun yıllar esnaflık yaptı. Daha sonra 1999 yerel seçimlerinde Kayabaşı Mahalle muhtarlığına seçilen Dogan Azat, evli olup halen Kayabaşı Mahalle Muhtarı olarak görev yapmaktadır.

Kayabaşı mahallesi Kayabaşı muhtar adayları 2019 Doğan Azat kimdir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!