deneme bonusu

Kayabaşı'nın İmar Sorunu Masaya Yatırıldı

Kayabaşı Selanikliler Derneği tarafından imar ve diğer sorunların ele alındığı toplantıya yoğun katılım sağlandı.

Kayabaşı'nın İmar Sorunu Masaya Yatırıldı

Kayabaşı Selanikliler Derneği tarafından imar ve diğer sorunların ele alındığı toplantıya Kayabaşı sakinleri yoğun ilgi gösterdi.

Kayabaşı sakinlerinin en büyük sorun olarak gördüğü imar sorunu ve diğer ihtiyaçlarının masaya yatırıldığı toplantı, Kayabaşı sakinlerinin yoğun ilgi ve katılımı ile gerçekleştirildi. Kayabaşı'nın imar sorunu ve diğer ihtiyaçlarının ele aldındığı toptlantı Kayabaşı Selanikliler Derneği tarafından dernek merkezinde gerçekleştirildi. Toplantıya Kayabaşı Selanikliler Dernek yönetimi, Kayabaşı Mahalle Muhtarı Doğan Azat, dernek üyeleri ve Kayabaşı sakinleri katıldı.

Toplantıya ev sahipliği yapan Kayabaşı Selanilikliler Derneği adına konuşan başkan Cavit Kurt, "imar konusu başta olmak üzere, Kayabaşı'nın genel sorunlarının ele alındığı toplantımıza katılımı ile iştirak eden tüm üyelerimize ve köylülerimize teşekkür ederim." dedi. Kayabaşı Mahallesi'nin imar konusunun masaya yatırıldığı toplantıda Kayabaşı Mahallesi'ni temsilen dokuz kişiden oluşan heyet, önümüzdeki günlerde Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile bir görüşme gerçekleştirecek. Heyet, gerçekleştireceği görüşmede köyümüzün en önemli sorunu olan imar konusunu dile getirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!