İstanbullu öğrenciler, tatil kelimesinin sözlükteki anlamı Vasip amcalarını mumla arıyor

Kar yağışının etkili olduğu İstanbul'da öğrenciler, okulların tatil edilmesi için sosyal medyadan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'yı mesaj yağmuruna tuttu. Gülümseten yorumlar yapan öğrencilerden biri, ''Vasip amcamız olsaydı tatil yapardı. Ali amca senin ondan neyin eksik?'' mesajını paylaştı.

İstanbullu öğrenciler, tatil kelimesinin sözlükteki anlamı Vasip amcalarını mumla arıyor

Kar yağışının etkili olduğu İstanbul'da öğrenciler, okulların tatil edilmesi için sosyal medyadan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'yı mesaj yağmuruna tuttu. Gülümseten yorumlar yapan öğrencilerden biri, "Vasip amcamız olsaydı tatil yapardı. Ali amca senin ondan neyin eksik?" mesajını paylaştı.

İstanbul'da başlayan kar yağışının ardından öğrenciler Vali Ali Yerlikaya'nın sosyal medya hesaplarını mesaj yağmuruna tuttu.

Vali Yerlikaya'nın Instagram ve Twitter hesaplarında öğrenciler, yarın kar tatili yapılması için yorumlar yaptı.

Öğrencilerin yaptığı mizahi yorumlar ise güldürdü. Vali Yerlikaya'nın sosyal medya hesaplarında, 'Valim bir arkadaş soğuktan hasta olmuş, salgın çıkmadan tatil lütfen', 'Bir duruşu var sanırsın yarın okul tatil', 'Canım valim bu gece yoğun geçecek olan kardan dolayı tatil yapacağınız umut ediyoruz amin sizi çok seviyoruz', 'Vasip amcamız olsaydı tatil yapardı. Ali amca senin ondan neyin eksik?', 'Tamam güldük eğlendik şimdi tatil yap' gibi çok sayıda yorum yer aldı.

İstanbul Valiliğinden ise okulların tatil edilmesi konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.

yerlikaya ali34 ali yerlikaya tatil okullar tatil mi kar tatili istanbul istanbul valiliği okullar tatil mi istanbul okullar tatil mi son dakika okullar tatil mi kar tatili istanbul valisi okullar tatil mi istanbulda okullar
Bu Habere Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halıya Damlayan Mum Lekesi Nasıl Çıkar?
Halıya Damlayan Mum Lekesi Nasıl Çıkar?
Meteoroloji uyardı: İstanbul Dikkat! İşte İstanbul Hava Durumu Yağmur Yağacak Mı?
Meteoroloji uyardı: İstanbul Dikkat! İşte İstanbul Hava Durumu Yağmur Yağacak Mı?