deneme bonusu

Magazin haberlerinin şom ağızlısının acı günü!

Magazin dünyasının şom ağızlısı olarak adlandırılan Onur Akay'ın Babası hayatını kaybetti. Akay'ın cenazesi yarın İzmir'de toprağa verilecek.

Magazin haberlerinin şom ağızlısının acı günü!

Magazin ve sanat dünyasında duyurduğu ölüm ve hastalık haberleriyle ünlenen ses sanatçısı Onur Akay, bu sefer kendini derinden sarsan bir haberi duyurdu. Akay, Twitter'daki hesabı üzerinden babası Vedat Akay'ın vefat ettiği haberini paylaştı.

BABASININ KALBİNİ ÇALIŞTIRMAK İÇİN BİR SAAT UĞRAŞTI

Onur Akay, gece 01:00'da kalbi duran babasına ambulans gelene kadar kalp masajı yaptı. Eve gelen 112 sağlık ekibi ise, Akay'ın babasının kalbini çalıştırmak için 1 saat boyunca müdahale etti. Daha sonra en yakın hastaneye kaldırılan Vedat Akay, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

"CANIM BABAMI KAYBETTİK"

Sosyal medya hesaplarından hayatını kaybeden ve hasta olan ünlü isimlerin haberini duyurduğu için 'Felaket tellalı' ve 'Şom ağızlı' gibi sözlerle ünlenen ses sanatçısı Onur Akay'ın 73 yaşındaki ressam babası vefat etti. Bu sefer kendi babasının ölüm haberini duyuran Akay, "Canım babam Vedat Akay'ı kaybettik, acımız çok büyük. Cenazesi yarın Karşıyaka Mezarlığı'nda öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası, Karşıyaka Mezarlığı'nda defnedilecek. Mekânı cennet olsun inşallah." dedi.

Biz de Kayabaşı Mahallesi Magazin servisi olarak merhuma Allah'tan rahmet, sevgili Onur Akay'a da baş sağlığı diliyoruz... 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!