Bağcılar Halı Yıkama Esenler Halı Yıkama 02125690939

Bağcılar Halı Yıkama ve Esenler Halı Yıkama servisi ile en iyi halı yıkama hizmeti sunan Hamidiye Halı Yıkama, müşterilerinin sağlığını korumayı hedefliyor...

Bağcılar Halı Yıkama Esenler Halı Yıkama 02125690939

Bağcılar Halı Yıkama fabrikası ve Esenler halı yıkama fabrikası, Bağcılar'da halı yıkama ihtiyaçlarında ev hanımlarınca tercih ve tavsiye edilen en iyi halı yıkama fabrikasıdır. Bağcılar halı yıkama, Ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığının ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bu doğrultuda dünyaca ünlü halı yıkama şampuanlarını kullanıyor. Firma, bu yüzden halı yıkama da dahil sunduğu tüm temizlik hizmetlerinde insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen, yeşil logolu, doğa dostu halı yıkama şampuanları ve temizlik ürünlerini tercih etmektedir. Bağcılar halı yıkama ve Esenler halı yıkama olarak Esenler ve Bağcılar'da halı yıkama hizmetini en uygun fiyatları ile sunan firma, siz değerli müşterileri için sağlıklı bir ortam yaratmak için halı, kilim ve yollukların yıkama işlemi konusunda halı yıkama sektörde uzman personellerle çalışmaktadır.

Esenler Halı Yıkama Bağcılar Halı Yıkama Temizlik Aşamaları: Ön inceleme
Bağcılar Halı Yıkama fabrikası, halı yıkama sürecinin ilk aşamasında profesyonel ekibi ile halının üzerinde yer tutan leke ya da koku gibi bölgeleri tespit etmek için halıyı titizlikle inceleyerek yıkama öncesi leke problemlerini çözmeyi hedeflemektedir. Personelimiz, halının kullanım ömrü, lekenin cinsi ve halının yıkanma işlemi esnasında dokusuna ve üretim malzemesine en uygun olan temizlik ürünlerini tespit ederek, halı yıkama uygulamasını başlatmaktadır.

Esenler Halı Yıkama: Kalite Kontrol

Bağcılar halı yıkama ve Esenler halı yıkama fabrikasının son sistem halı yıkama makinalarında ustalarımızın gözetiminde yıkaması tamamlanan halılarınız % 100 nemsiz ortamda özel kuruma odalarında kurutulduktan sonra ilk günkü haline kavuşabilmesi için özenli ve son derece dikkatli bir şekilde kontrol edilmektedir. Bağcılar halı yıkama fabrikasının halı yıkama işlemindeki son adımı ise, özel organik halı yıkama için üretilen çevre dostu ürünlerden elde edilen parfümleme ve ücretsiz servis hizmeti ile kapınıza kadar teslim edilmesidir.

Esenler Halı Yıkama: Halı ve Sağlık

Evlerde halı ya da kilim kullanılmasının astım hastalarına zararlı olduğu ile alakalı herhangi bir bilimsel bir kanıta rastlanılmamaktadır. Halı olmayan bir evin astım hastalarına yarar sağladığını gösteren ve buna bağlı yapılmış hiçbir bilimsel çalışma da bulunmamaktadır.

Son zamanlarda halı, maytlar ve halının astımla olan bağlantısı hakkında ürkütücü hikayeler duyuyoruz. Bu halı karşıtı propaganda Avrupa'nın çoğu ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de insanları sağlık gerekçesiyle ahşap zeminleri tercih etmeye yöneltmektedir. Ancak, İngiltere'de bir internet sitesinde çıkan haberde bu halı karşıtı planlı kampanyanın İsveçli bir laminat parke üreticisi tarafından finanse edildiği bildirildi. Kısacası, "halıyı kaldırıp atın" kampanyası düşünüldüğü gibi bağımsız ve tarafsız olmaktan çok uzak.

The Carpet Foundation (Halı Vakfı), İngiltere Halı Üreticileri Mesleki Birliği, European Carpet Association (Avrupa Halı Birliği), GuT, Alman Çevre Dostu Halılar Birliği, The Wool Research Organization of New Zealand (Yeni Zelanda Yün Araştırma Kurumu) ve ABD'deki Carpet & Rug Institute (Halı Enstitüsü) ile işbirliği yaparak astım ve zemin kaplamaları ile ilgili bilimsel çalışmaların detaylı bir değerlendirmesini gerçekleştirdi. Yapılan değerlendirmede halının büyük bir sağlık tehdidi olduğunu öne sürmenin hiçbir bilimsel dayanağının olmadığı kanıtlandı. Yapılan çalışmadan elde edilen bulgular ise şöyle:

1. Astım çok karmaşık bir hastalık ve uzmanlar hastalıkla ilgili tek bir neden üzerinde fikir birliği sağlamış değiller. Tozdaki alerji yapıcı maddeler astım nedenlerinden yalnızca bir tanesi.

2. İngiltere'deki evlerde tozdaki maytların yaşayıp büyüdüğü en önemli yer yataklar.

3. İngiliz evlerindeki halıların durumu büyük mayt kolonilerinin yaşamasına elverişli değil çünkü İngiltere'de sıcaklık ve nemlilik çok düşük.

4. Canlı maytlar astım hastaları için bir tehdit oluşturmaz ancak dışkı taneleri solunduğunda hassas bireylerde astımı tetikleyebilecek alerji yapıcılar içerir.

5. Halının filtre özeliği alerji yapıcıları halının tüylerinde tutar ve tekrar havaya karışmalarını büyük ölçüde önler. Sert zeminler yüzeydeki alerji yapıcıların havanın hareketi sayesinde tekrar havaya karışmasını sağlar.

6. Nemlilik ve sıcaklık kontrolüyle birlikte içeriye temiz havanın girmesi toz keneleri popülasyonunu önemli ölçüde azaltırken, halıdaki alerji yapıcıları düzenli vakumlama ile giderebilirsiniz.

7. Halının iç mekandan kaldırılmasının astım hastalarına faydalı olduğu yönündeki iddiayı destekleyecek bilimsel bir kanıt bulunmamaktadır. Halısız bir ortamın astım hastalarına faydasının olduğunu kanıtlayan yapılmış hiçbir bilimsel çalışma yok. İsveç'te yaşanan histeri şeklindeki sağlık krizi 1975 ile 1990 yılları arasında halı kullanımında %77'lik bir azalmaya neden oldu. Ancak bu yıllarda alerjik hastalıklarda %300 artış oldu.

8. Tüm materyaller uçucu organik bileşik gazlar çıkarır ancak halıların mobilyalar ve iç mekan eşyalarından daha düşük seviyelerde gaz yaydığı ve tüketiciler için bir tehdit oluşturmadığı kanıtlanmıştır.

9. Yünlü halılar havadaki gaz kirleticileri emer ve iç mekan havasını iyileştirir. Halı aynı zamanda ayakkabıyla gelen diğer partikül kirleticilerin yüzeyine inmesine izin vermeden düzenli vakumlama ile giderilene kadar tüylerinde tutar.

10.İngiltere'de halıların imalatı çevre yasaları tarafından kontrol ediliyor ve üreticiler çevreye olan sorumluluklarının farkındalar. Üretimle ilgili tüm emisyonların çevre kurumu tarafından getirilen düzenlemelere uyması gerekmektedir. İngiltere halı endüstrisinin çevre ile ilgili düzenlemeleri yerine getirme konusunda görülmemiş bir hassasiyeti var.

11. Halı gibi bir ürünün üretiminde veya hammaddesinin üretiminde kullanılan kimyasalların izlerini taşıması şaşırtıcı olmasa gerek. Halının evdeki işlevini artırıcı güve kovucu permethrin gibi bazı kimyasallar bilinçli olarak uygulanabilirken diğer kimyasal izleri de artıklar, yan ürünler veya hammaddenin işlenmesi sırasında oluşan kirleticilerden kaynaklanabilir. Her iki durumda da, kimyasalların izleri çok küçüktür ve tüketici için bir tehlike doğurmamaktadır. Ancak, halı sektörü de bu arada boş durmuyor ve sürekli olarak bu önemsiz izleri bile ortadan kaldırabilecek işlemler ve malzemeler bulmak için çalışıyor.

Esenler Halı Yıkama: Koltuk Yıkama

Esenler Halı Yıkama, halı yıkama hizmetlerinin dışında Esenler koltuk yıkama hizmeti ile de Esenlerli ev hanımlarının günlük ya da aylık temizlik ihtiyaçlarına ekonomik çözümler sunuyor. Esenler koltuk yıkama servisi Esenler Halı Yıkama güvencesi ile sunulmaktadır.

Esenler Halı Yıkama: Stor perde yıkama

Ayrıca firmadan stor perde ve zebra perde yıkama gereksinimlerinizde de Esenler Halı Yıkama garantisi ile her türlü stor ve zebra perde yıkama hizmeti de alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Esenler Halı Yıkama müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz.

Bağcılar halı yıkama ve Esenler halı yıkama telefon:

  • 0 212 569 09 39
  • 0 538 871 09 39
  • 0 555 046 09 39

Esenler halı yıkama ve Bağcılar halı yıkama detaylar: http://www.hamidiyehaliyikama.com

Bağcılar Halı Yıkama Fiyatları Halı Yıkama Bağcılar Halı Yıkama Güneşli Bağcılarda En İyi Halı Yıkama Bağcılar Çiftlik Halı Yıkama Güngören Halı Yıkama Halı Yıkama Esenler Atışalanı Halı Yıkama
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehir Halı Yıkama 2021 Kış Kampanyası
Başakşehir Halı Yıkama 2021 Kış Kampanyası
BİM Aktüel Ürünler 27 Ekim 2020 Salı
BİM Aktüel Ürünler 27 Ekim 2020 Salı