deneme bonusu

Orbis Bisiklet 2018 Sonbahar’ının ilk ihracatını yaptı

Fiyatları ve kalitesi ile Türkiye'nin söz sahibi bisiklet markalarından Orbis Bisiklet, 2018 yılı 3. Çeyreğinin ilk ihracatını Almanya’ya gerçekleştirdi.

Orbis Bisiklet 2018 Sonbahar’ının ilk ihracatını yaptı

25 yıldır Türk bisiklet sektörünün lider markası olan Orbis Bisiklet, 2018 yılı üçüncü çeyreğinin ilk ihracatını Almanya’ya gerçekleştirdi.

Orbis Bisiklet, Asya ve Avrupa’da 10’un üzerinde ülkeye ihracat yapıyor.

Türkiye’nin lider bisiklet üreticisi Orbis Bisiklet 10’un üzerinde ülkeye ihracat yapıyor. Avrupa ve Asya pazarında kendine yer edinen Orbis Bisiklet ihracat yapılan ülke sayısını artırmaya devam ediyor. Kurulduğu yıllardan beri ihracat odaklı üretime önem veren Orbis Bisiklet 2018 yılında Avrupa ve Asya ülkelerine ihracatta hız kesmiyor.

Orbis Bisiklet Hakkında
Orbis Bisiklet, 1993 yılından beri bisiklet üretimi yapan lider kuruluşlarından biridir. 25. yılını tamamlayan Orbis Bisiklet, çocuk, şehir, MTB ve yol bisikleti olarak ürettiği bisiklet modellerini iç piyasaya ve yurtdışına ihraç etmektedir. Firmanın 2005 yılı itibariye senelik 100.000 bisiklet üretim kapasitesine sahip 8.500 m2'lik bisiklet üretim fabrikası ise İstanbul Başakşehir Kayabaşı Mahallesi'nde yer almaktadır. Bünyesinde 45 farklı bisiklet çeşidi barındıran Orbis Bisiklet, yerel ve yabancı piyasada 500 farklı müşteriye hizmet vermektedir. Aynı zamanda Orbis bisiklet fabrika satış mağazası ile de bisiklet tutkunlarının ihtiyaçlarına cevap veren firma, cazip bisiklet fiyatları ile her bütçeye uygun ürün seçeneği sunmaktadır.

orbis bisiklet fiyatları orbis voltage 26 orbis bisiklet ne malı orbis bisiklet iletişim orbis bisiklet yorum orbis bisiklet 24 jant orbis bisiklet 20 jant orbis bisiklet 16 jant orbis bisiklet sefaköy orbis bisiklet fabrika
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!