En Son Dakika Deprem Oldu Mu 2017 Bodrum Denizli de Bodrum Muğla Erciş

Ege Denizi'nde dün gece 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin merkez üssü Gökova Körfezi olarak açıklandı. Vatandaşlar ''son depremler'' nerede sorusuna cevap arama başladı.

En Son Dakika Deprem Oldu Mu 2017 Bodrum Denizli de Bodrum Muğla Erciş

Son dakika depremler: Ege denizinde deprem, Muğla, Bodrum, Aydın, İzmir hissetti! Edinilen bilgiye göre; Ege Denizi'nde dün gece 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin merkez üssü Gökova Körfezi olarak açıklandı. Depremin merkez üssünün neresi olduğunu ve büyüklüğünü merak eden vatandaşlar arama motorlarında "son depremler" aramaları yapmaya başladı. İşte depremin ayrıntıları...

Ege dün gece sallandı, depremi hisseden vatandaşlar depremin büyüklüğü konusunda Google üzerinde aramalar yapmaya başladı. Merkez üssü Gökova Körfezi olan deprem 22:59’da gerçekleşti ve büyüklüğü 4.1 olarak ölçüldü. Deprem, Muğla, Bodrum, İzmir ve Aydın’da da hissedildi.

İŞTE SON DAKİKA DEPREMLER

Son dakika depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

SON DAKİKA DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DAKİKA DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

son deprem son dakika deprem bodrum deprem cizrede deprem izmirde deprem son dakika akhisar haber adana son dakika haberleri deprem
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİM Aktüel Ürünler 27 Ekim 2020 Salı
BİM Aktüel Ürünler 27 Ekim 2020 Salı
Evde Stor Perde Nasıl Yıkanır?
Evde Stor Perde Nasıl Yıkanır?