iPhone 8 ne zaman çıkacak? İşte fiyat ve özellikleri (iPhone 6s Apple)

Piyasaya sızdırılan bir iPhone 8 ana gövde fotoğrafı, yakında çıkacak olan Apple'ın son bombası iPhone 8'in tasarımıyla ilgili çok önemli ipucları verdi

iPhone 8 ne zaman çıkacak? İşte fiyat ve özellikleri (iPhone 6s Apple)

Piyasaya sızdırılan bir iPhone 8 ana gövde fotoğrafı, yakında çıkacak olan Apple'ın son bombası iPhone 8'in tasarımıyla ilgili çok önemli ipucları verdi. iPhone 8'in ana gövde tasarımında kulaklık ve ön kamera sensörlerini barındıracak şekilde cihazın üst kısmında yer bırakan daha küçük bir çerçeve "çentik" ekran dizayn ettiği tahmin ediliyor.

Bu noktada sızan iPhone 8 tasarımının özgünlüğünü doğrulamak zor olsa da, Apple'ın tedarik zincirinden alınan daha önceki tasarım raporlarıyla şimdiki iPhone 8 tasarımı bire bir eşleşiyor. Apple'ın önümüzdeki ay piyasaya çıkaracağı iPhone 8, her zaman en çok beklenen iPhone sürümlerinden biri olmaya aday. Teknoloji devi Apple, Eylül ayında iki iPhone modelini, bir iPhone 7s ve iPhone 7s Plus'u piyasaya sürmüştü; ayrıca Apple'ın mevcut iPhone 7'nin işletim sisteminde de küçük güncellemelerin olacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Son olarak; Economical Daily News'de yer alan haber de, iPhone 8'in üretiminin önümüzdeki ay başlayacağını ve fiyatının TL bazına çevirdiğimizde 5.500 Lira civarında olacağını doğruluyor.

İşte iPhone 8'in tasarımı;

iphone 8 ne zaman çıkacak iphone 8 fiyat iphone 8 özellikleri iphone 6s apple
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Havalimanı Transferi Nedir?
Havalimanı Transferi Nedir?