Aleyna Tilki Yeni Şarkısı Sen Olsan Bari İndir Dinle Sözleri (Kimdir Boy Yaşı Kilo) Youtube MP3

​Emrah Karaduman'la beraber piyasaya çıkardığı şarkısı 'Cevapsız Çınlama' ile tanınan Aleyna Tilki'nin yeni şarkısı 'Sen Olsan Bari' hayranlarıyla buluştu.

Aleyna Tilki Yeni Şarkısı Sen Olsan Bari İndir Dinle Sözleri (Kimdir Boy Yaşı Kilo) Youtube MP3

Okuldaki başarısının ardından tatil döneminde tüm enerjisini müziğe ayıran Aleyna Tilki, 'Sen Olsan Bari' adlı şarkısını görücüye çıkardı. Henüz 17 yaşında olmasına rağmen güzel sesi ile ilgilerin odağı olan genç popçunun yeni şarkısının sözleri merak ediliyor. İşte Aleyna Tilki'nin 'Sen Olsan Bari' şarkısının sözleri...

Aleyna Tilki'nin Sen Olsan Bari adlı şarkısının teaser'ı 24 Temmuz'da yayınlandı ve 819 bin 863 görüntüleme aldı. Şarkısını 26 Temmuz'da müzikseverlerle buluşturan Tilki'nin yeni şarkısı hayranları tarafından beğeniyle karşılandı.

ALEYNA TİLKİ SEN OLSAN BARİ KLİBİ İZLE

ALEYNA TİLKİ SEN OLSAN BARİ (SÖZLERİ)
Çaldığın o kalbi yerine koy lütfen
Eğer hislerinden pek emin değilsen
Aradığın aşksa en güzelinden
O zaman başka açarım kapıları hazırım dünden

O sen olsan bari sen olsan bari
O sen olsan bari sen olsan bari
Hazırım diyorum dünden düşmüyorsun dilimden
Olan olmuş zaten o sen olsan bari

Bendeki bu sihri keşke görebilsen
İnan oynatırdın aklını yerinden
Aradığın aşksa en özelinden
O zaman başka açılır kapılar buyurun önden

Aleyna Tilki Kimdir?

28 Mart 2000 doğumlu olan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Oflu bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak Konya'da dünyaya geldi. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla tanındı. Ağustos 2016'da Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman'ın "Cevapsız Çınlama" adlı single'ında vokal olarak yer aldı. Single'ın YouTube'da yayınlanan klibi 2 ay içerisinde 150 milyon'un üzerinde izlendi. Şarkı, MusicTopTR Resmî Listesi'nda 2 numaraya kadar yükseldi.

Reşit olmadığı gerekçesiyle içkili mekânlarda sahne alması, 65. Türkiye Hükûmetinin tepkisini çekti. 19 Kasım 2016'daki bir konseri sırasında mekâna iki el yapımı ses bombası atıldı.

aleyna tilki sen olsan aleyna tilki sen olsan bari sen olsan bari aleyna tilki indir aleyna tilki yeni şarkısı aleyna tilki boy aleyna tilki yaşı oyun aleyna tilki boy kilo
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Havalimanı Transferi Nedir?
Havalimanı Transferi Nedir?