Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu öldü

Motor camiasının acı günü. Bir döneme motosikleti sevdiren adam olarak tanınan Altın Elbiseli Adam lakaplı Barkın Bayoğlu, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde kaza yaptı. Peki Barkın Bayoğlu kimdir, kaç yaşında, öldü mü?

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu öldü

Barkın Bayoğlu trafik kazası geçirdi. YouTube’ta yayınladığı motosiklet videolarıyla tanınan ve hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde yola atlayan bir yayaya çarptı.

15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜNDE KAZA YAPTI
42 yaşındaki motosiklet tutkunu Barkın Bayoğlu, dün gece yarısı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde kaza yaptı.
Kaza sırasında bir kişiyle kafa kafaya çarpıştığı öğrenilen Altın Elbiseli adam lakaplı Barkın Bayoğlu, ne yazık ki öldü.

BARKIN BAYOĞLU KİMDİR?
1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Barkın Bayoğlu, ilkokula başladıktan kısa bir süre sonra ailesiyle İngiltere’ye göç etti. Türkiye’ye döndükten sonra Bilgi Üniversitesi’nde öğrenim gördü ve dereceyle mezun oldu.
İngiltere’de okuduğu sırada motosiklet tutkusu başlayan Bayoğlu, lisede ilk motosikletine sahip oldu. 2000’li yıllarda Telsim’de eğitmen olarak, bir sürede Kazakistan’da bazı işlerle uğraşan Altın Elbiseli Adam, Türkiye’ye döndükten sonra kendisine bir atölye satın aldı. Bayoğlu son zamanlarda motosikletlerle iglili YouTube’ta çektiği videolarla hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşmıştı.

2016'DA DA KAZA GEÇİRMİŞ UCUZ ATLATMIŞTI
Barkın Bayoğu, 31 Ağustos 2016 tarihinde de Şile yolunda arkadaşı Fuat Domaniç ile birlikte kaza geçirmişti. Bir anlık dalgınlıkla birlikte saatte yaklaşık 160 kilometre hızla ilerlerken çarpışan ikili, yere düştükten sonra metrelerce sürünerek taklalar atmışlardı. Barkın Bayoğlu kazaya ilişkin görüntüleri ve açıklamalarını da esprili diliyle anlatmıştı.

barkın bayoğlu öldü altın altın adam altın elbiseli adam altın elbiseli adam barkın bayoğlu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İbrahim Sadri, şiirleri ile Başakşehir'i büyüledi
İbrahim Sadri, şiirleri ile Başakşehir'i büyüledi
Kayaşehir Çiçekçi: NAZ ÇİÇEKÇİLİK
Kayaşehir Çiçekçi: NAZ ÇİÇEKÇİLİK