deneme bonusu

Söz 12. bölüm fragmanı ve özeti 11. Bölüm sansürsüz full izle!

Star Tv'nin fırtınalar koparan dizisi Söz dizisi ekrana gelen 11. bölümü ile yine izleyicisine heyecan dolu dakikalar yaşattı. Söz 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Söz dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça nefes kesen dakikalar yaşattı.

Söz 12. bölüm fragmanı ve özeti 11. Bölüm sansürsüz full izle!

Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren diziseverlerin fenomen dizisi haline gelen Söz dizisinde adeta nefes kesen anlar yer aldı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Kurtdereli’nin şehit olmasından sonra bütün Türk Silahlı Kuvvetleri unsurları büyük bir temizlik harekatına başladılar. Yavuz ve timi köşe bucak Çolak’ı kovalamaya başladı. Peki, son bölümün bitmesinin ardından Söz dizisi 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Söz bu hafta ekranlara gelen 11. bölümüyle izleyicilerine adeta aksiyon dolu dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde soluk soluğa süren Çolak takibi sırasında Geveze ağır yaralandı ve acilen hastaneye kaldırılması gerekmekteydi. Bu arada Yavuz Çolak’ı takip etmekten vazgeçmedi. Peki, son bölümün bitmesinin ardından Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümden detaylar.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Kurtdereli’nin şehit olmasından sonra bütün Türk Silahlı Kuvvetleri unsurları büyük bir temizlik harekatına başlarlar. Yavuz ve timi köşe bucak Çolak’ı kovalamaya başlar. Soluk soluğa süren bu manasız takip sırasında Geveze ağır yaralanır ve acilen hastaneye kaldırılması gerekmektedir. Bu arada Yavuz Çolak’ı takip etmekten vazgeçmez. Bahar kendisi hakkında açılan soruşturma sonucu şok olacağı bir haber alır. Aynı anda Yavuz ve timi ise Çolak’ı yakalamak üzeredir ama bu Çolak dahil herkesin hayatına mal olmak üzeredir.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tim, bir askerini şehit veriyor Erdem, Yavuz'un son isteğini yerine getirir. İnsansız Hava Aracı'nı, Yavuz'un bulunduğu yeri patlatması için yönlendirir. Ancak Çolak'ın hiç umulmadık başka bir planı vardır. Bu plan herkes için işleri daha da zorlaştırır. Çolak planını uygulamaya çalışırken, adamlarından birisi büyük bir hata yapar. Çolak’ın adamına verdiği ceza kendisi için kötü sonuçlar doğuracaktır. Avcı’nın vurduğu Eylem'in durumu ise çok ağırdır. Hayati tehlikesi vardır. Avcı kendini suçlar. Derin bir üzüntü ve gergin bir bekleyiş içindedir. Aldığı haber onu şok eder. Eylem, doktorların tüm çabasına rağmen ölmüştür. Aldığı iki önemli istihbaratla harekete geçen tim, iki büyük operasyona çıkar. Çolak'ı gitgide köşeye sıkıştırırlar. Ancak Çolak'ın canımızı yakacak son bir hamlesi daha vardır ve Yavuz’un timi ilk defa bir askerini şehit verir.

İlgili Aramalarsöz son bölüm söz 11 bölüm söz 11 bölüm izle söz 12 bölüm fragmanı söz son bölüm izle söz dizisi söz 11 söz izle söz son bölüm izle youtube söz dizisi oyuncuları söz son bölüm full izle söz 11. bölüm söz 10 bölüm izle söz oyuncuları söz dizisi son bölüm söz 11.bölüm söz fragman söz 12 bölüm söz dizisi 11 bölüm izle söz 13 bölüm fragmanı söz son bölüm 11 söz 1. bölüm söz 12 söz 11 bölüm tek parça söz dizisi son bölüm izle söz 6. bölüm söz 11 bölüm izle söz dizisi rap indir söz oyunu söz mühendisi söz sebo söz 4. bölüm izle söz dizisi rap söz son bölüm 11 tolga sarıtaş söz söz keşanlı söz dizisi rap sözleri söz 9. bölüm söz 10 söz izle 2 bölüm söz 12 haziran söz 8 bölüm izle söz en son bölüm söz 11 bölüm izle youtube söz avcı söz ateş söz 9 bölüm izle

söz son bölüm söz 11 bölüm söz 11 bölüm izle söz 12 bölüm fragmanı söz son bölüm izle söz dizisi söz 11 söz izle söz son bölüm izle youtube söz dizisi oyuncuları söz son bölüm full izle söz 11. bölüm söz 10 bölüm izle söz oyu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!