deneme bonusu

Meteoroloji istanbul uyarısı: Istanbul 5 günlük hava durumu

Meteoroloji, İstanbul için saatlik son dakika hava durumu uyarısında bulundu. Meteoroloji'den yapılan son hava durumu değerlendirmesine göre yağış Türkiye'yi etkisine altına alıyor. Bugün Marmara ve Ege bölgesindeki yağışlar gök gürültülü ve sağanak olacak. İstanbul'da bugün yağmur yağacak. Gök gürültülü sağanak yağışlar cuma gününe kadar sürecek. İstanbul'da yağmurla beraber hava sıcaklığı düşecek. İstanbul 5 günlük hava durumu tahmini şu şekilde:

Meteoroloji istanbul uyarısı: Istanbul 5 günlük hava durumu

İstanbul saatlik hava durumu son dakika uyarısı Meteoroloji'den geldi. Meteorolojinin yaptığı son hava durumu değerlendirmesine göre Türkiye yeni bir yağışlı havanın etkisine giriyor. Bugün Marmara ve Ege bölgesinde başlayacak olan yağışlar gök gürültülü ve sağanak şeklinde olacak. Meteorolojinin yayınladığı son tahminlere göre İstanbul bugün yağmur altında olacak. Gök gürültülü sağanak yağışlar cuma günü de devam edecek. İstanbul'da yağmurla birlikte hava sıcaklığı az da olsa düşecek. İstanbul'un 5 günlük hava durumu tahmini şöyle:

İstanbul saatlik hava durumu son dakika uyarısı Meteoroloji'den geldi. İstanbul için meteorolojiden gelen son hava durumu raporu yağmur alarmı verdi. İstanbul saatlik hava durumu tahminine göre yağışlar öğleden sonra başlayacak. İşte meteorolojinin 5 günlük İstanbul hava durumu. Cuma günü yağışlar Marmara ve Ege'ye ek olarak İç Anadolu bölgesini de kapsayacak. Cumartesi günü Karadeniz bölgesine yayılacak olan yağışlar Samsun, Trabzon, Ordu kesiminde etkili olacak. Yağışlar önümüzdeki hafta da sürecek görünüyor. İstanbul'un saatlik hava durumu tahminine göre yağmur öğleden sonra akşam üstü bastıracak. Cuma günü de İstanbul'da yağmur var. İşte bugünkü saatlik İstanbul hava durumu: Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son tahminlere göre, dün akşam saatlerinde İstanbul'da gök gürültülü sağanak yağış başladı. Yağışın saat 18.00'den itibaren etkili oldu. Öte yandan İstanbul Boğazı'nda kısıtlı görüş nedeniyle gemi geçişleri geçici olarak durduruldu.

İSTANBUL 5 günlük hava durumu : Meteorolojinin yayınladığı son tahminlere göre İstanbul bugün yağmur altında olacak. Gök gürültülü sağanak yağışlar cuma günü de devam edecek. İstanbul'da yağmurla birlikte hava sıcaklığı az da olsa düşecek. İstanbul'un 5 günlük hava durumu tahmini şöyle:

BU 24 İL DİKKAT

Bugün için gök gürültülü sağanak yağış için uyarı verilen 24 il şöyle: İstanbul, Ankara, İzmir, Edirne, Kırklareli, Kocaeli, Yalova, Sakarya, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Bilecik, Kütahya, Eskişehir, Manisa, Aydın, Muğla, Uşak, Afyonkarahisar, Isparta, Burdur, Düzce, Bolu, Karabük.

İSTANBUL 5 günlük hava durumu : Meteorolojinin yayınladığı son tahminlere göre İstanbul bugün yağmur altında olacak. Gök gürültülü sağanak yağışlar cuma günü de devam edecek. 

ANKARA 5 günlük hava durumu tahmini : Ankara için yapılan son hava durumu tahmini bugün için uyarı veriyor. Gök gürültülü sağanak yağışlar yarın başlayacak ve cuma günü de Ankara'da etkili olmaya devam edecek.

İZMİR 5 günlük hava durumu tahmini : İzmir için meteorolojinin yaptığı hava durumu tahminine göre yağışlar bugün öğle saatlerinde başlayacak. Saat 13.00'dan sonra İzmir'de etkisini artıracak olan gök gürültülü sağanak yağışlar gece yarısına kadar devam edecek.

Meteoroloji İstanbul için saat verdi! Sağanak yağış geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son tahminlere göre, dün akşam saatlerinde İstanbul'da gök gürültülü sağanak yağış başladı. Yağışın saat 18.00'den itibaren etkili oldu. Öte yandan İstanbul Boğazı'nda kısıtlı görüş nedeniyle gemi geçişleri geçici olarak durduruldu.

İstanbul Liman Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, boğazda saat 07.00'den itibaren gemi geçişleri çift yönlü olarak askıya alındı. Boğazda, Yerel Deniz Trafik Rehberi'nin 21. maddesinde belirtilen fiziki imkanlara sahip olunamadığı için sadece genel anonslar yapılabiliyor.

İlgili Aramalar: istanbul hava durumu ankara hava durumu bursa hava durumu samsun hava durumu izmir hava durumu kayseri hava durumu eskişehir hava durumu konya hava durumu sakarya hava durumu kocaeli hava durumu adana hava durumu antalya hava durumu hava durumu bursa gaziantep hava durumu tekirdağ hava durumu sivas hava durumu ordu hava durumu edirne hava durumu denizli hava durumu tokat hava durumu manisa hava durumu zonguldak hava durumu amasya hava durumu düzce hava durumu afyon hava durumu ünye hava durumu cerkezkoy hava durumu çerkezköy hava durumu zile hava durumu terme hava durumu fatsa hava durumu erbaa hava durumu sivas hava durumu ordu hava durumu samsun hava durumu turhal hava durumu amasya hava durumu bafra hava durumu samsun çarşamba hava durumu kapaklı hava durumu kayseri hava durumu giresun hava durumu tokat hava durumu pazar hava durumu çorlu hava durumu bingöl hava durumu kilis hava durumu malkara hava durumu batman hava durumu corlu hava durumu

istanbul hava durumu ankara hava durumu bursa hava durumu samsun hava durumu izmir hava durumu kayseri hava durumu eskişehir hava durumu konya hava durumu sakarya hava durumu kocaeli hava durumu adana hava durumu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!