deneme bonusu

2017 Bayan Çanta Modelleri ve Trendleri Nelerdir?

Kadınların her daim yanlarında taşıdıkları en önemli aksesuar nedir diye sorulduğunda çoğu kadının cevabı tabi ki çanta olmaktadır. Biz de bayanlar için böylesine önemli bir aksesuar olan çanta modellerini, 2017 trendlerini ve çanta seçerken dikkat edilecek hususları sizin için hazırladık.

2017 Bayan Çanta Modelleri ve Trendleri Nelerdir?

Kadınların En Önemli Aksesuarı Çantalar 
Kadınların her daim yanlarında taşıdıkları en önemli aksesuar nedir diye sorulduğunda çoğu kadının cevabı tabi ki çanta olmaktadır. Kadınlar cüzdanlarını, anahtarlarını, telefonlarını, makyaj malzemelerini ve bunun benzeri çoğu eşyalarını çantalarında taşırlar. Dolayısıyla bir kadın için çantası oldukça önemlidir. Hatta artık çanta öyle bir aksesuar haline gelmiştir ki günümüzde kadınlar giydikleri kıyafete göre çanta kullanmaktadırlar. Haliyle bu da çantanın önemini artırmıştır ve çanta normal kullanım işlevinin yanı sıra tarz tamamlayıcı bir parça olarak kadınların hayatında yeni bir yer edinmiştir.

2017 Trend Çanta Modelleri Nelerdir?

Bu yılın çanta modasına göz atmak gerekirse kadınların stilini tamamlayacak hatta kıyafetlerin önüne geçecek çanta modelleri bulmak bile mümkün. Tabi sade modeller ya da spor şıklığı tercih edenler de unutulmuş değiller. Yani her kadının zevkine hitap edecek tarzda bir çanta bulması kesinlikle mümkün.

Gece gezmelerine çıkanlar ya da düğün, davet tarzı organizasyonlara katılanlar küçük çantalar kullanmayı tercih edebilirler. Genelde bu ufak tefek çantalarda zincirler ve süslü askılar bu sezon oldukça moda. Bu sezonun metal renk etkisinden nasiplenen çantalar da trend çantalar arasında yerlerini aldılar. Kıyafetten daha çok çantasıyla dikkat çekmek isteyen kadınların tercihi metal renkli çantalar olabilir. Ayrıca çantaların üzerinde süsler, ışıltılı parçalar ve püsküller de oldukça moda. Sadelikten yana olmayan kadınların şıkır şıkır çantalar bulması bu sezon gayet kolay. Şıkır şıkır demişken baskıları da atlamamak gerekir. Bu sene çantaların üzerinde çiçek baskıları fazlasıyla mevcut. Çiçekli bir elbiseyle tamamlanabilir tabi neden olmasın. Sade ya da spor tarzdan yana olan kadınlar için ise bu sene torba gibi olan ağzı büzgülü çantalar ve büyük sırt çantaları 2017'de öne çıkan modellerden. Ayrıca bu tip çantalar sadelikleri sebebiyle oldukça kullanışlı ve her kıyafetle de kullanılabilme açısından avantajlılar.

Çanta Askılarında da Değişim Var

Çanta sapları ve askılarında da yuvarlak saplar, zincir askılar ya da renkli askılar 2017'de öne çıkan parçalar olarak yerlerini aldılar. Ayrıca birçok ünlü markanın askıları sabit değil yani takılıp çıkarılabilme özelliğine sahip. Bu sayede çantaları farklı askılar takarak kullanmak da mümkün oluyor. Değişiklik arayan kadınlar için oldukça kullanışlı bir özellik olduğunu söylemek mümkün.

Bayan çanta modellerinde 2017 trendleri genellikle bu şekilde. Özetle, her çanta sevdalısı kadının kendi tarzına uygun bir çantayı alıp kullanması moda açısından da oldukça mümkün gözüküyor. 

2017 Trend Çanta Modelleri çanta modelleri bayan çanta modelleri sırt çantası bayan bayan çanta modelleri fiyatları bayan çanta modelleri 2017 çanta modelleri 2017 bayan çanta modelleri ve fiyatları bayan çapraz çanta
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!