deneme bonusu

Şarkıcı Mustafa Ceceli eşi Sinem Ceceli'den boşandı

Şarkıları dillere pelesenk olan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, eşi Sinem Ceceli ile anlaşmalı olarak boşandı. Ve bu duyuruyu da instagram'dan yaptı.

Şarkıcı Mustafa Ceceli eşi Sinem Ceceli'den boşandı

Ünlü şarkıcı, besteci ve müzisyen Mustafa Ceceli Eşi Sinem'den boşandı mı? instagram twitter sallandı! Boşandımı, peki neden boşandı?

Şarkıları dillere pelesenk olan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, eşi Sinem Ceceli ile evliliklerini anlaşmalı olarak sonlandırdıklarını ifade etti.

Mustafa Ceceli, İnstagram'dan şu açıklamayı yaptı:

"Üzülerek belirtiriz ki evlilik birliğimizi aldığımız ortak karar sonucu anlaşmalı olarak sonlandırmış bulunuyoruz. Bundan sonraki süreçte özellikle çocuğumuzun her türlü gelişimi için irtibatımız sevgi ve saygı çerçevesinde devam edecektir.

Kutsal bildiğimiz ve gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiğimiz aile yaşantımıza dair böyle üzücü bir olayla gündemi meşgul etmek istemezdik. Aile mahremiyetimize bugüne kadar ve bundan sonraki süreçte saygı gösteren herkese teşekkür ederiz."

Mustafa Ceceli Kimdir?

2 Kasım 1980, Ankara'da dünyaya gelen şarkıcı, aranjör, albüm yapımcısı Mustafa Ceceli, müzik hayatına 2003 yılında başlamasının ardından yapmış olduğu müzik düzenlemeleri büyük beğeni toplamıştır. 2007 yılında Enbe Orkestrası'nın albümünde konuk sanatçı olarak Sezen Aksu'nun Unutamam şarkısını seslendirdi. 2008 yılında Ceceli "Limon Çiçekleri" isimli ilk single çalışmasıyla dinleyiciyle buluştu. Kasım 2009'da kendi adını taşıyan "Mustafa Ceceli" albümünü yayımladı ve albüm MÜ-YAP'tan altın plak ödülü aldı. Bununla birlikte birçok müzik platformlarda ödüllerle dönmüştür. Sanatçı kendi albüm çalışmalarının yanı sıra aranjörlük işine de devam etmektedir. İkinci stüdyo albümü "Es"i ilk olarak dijital müzik platformlarda yayınladı. Albümün ismini taşıyan şarkısı dijital platformlarda tüm zamanların özellikle TTNet Müzik'te 9 milyonluk rakam ile en çok dinlenen ikinci, albümde bulunan "Sevgilim" şarkısı 7 milyon dinlenme oranıyla sekizinci sırada yer almaktadır. Ceceli'nin diskografisinde ayrıca bir derleme ve iki remix albüm bulunmaktadır. Aralık 2014'te üçüncü stüdyo albümü "Kalpten"i diskografisine eklemiştir. Sanatçı Lara Fabian ile Ağustos ayında proje single olarak yayınladıkları "Al Götür Beni" şarkısını Mustafa Ceceli yeni albümüne yer vermesi ile Kalpten albümünden çıkan tekli single niteliğini de taşımaktadır.

mustafa ceceli boşandı mustafa ceceli eşi mustafa ceceli instagram mustafa ceceli boşandımı sinem ceceli mustafa ceceli boşandı mı mustafa ceceli neden boşandı mustafa ceceli şarkıları mustafa ceceli iyi ki hayatımdasın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!