deneme bonusu

Son Dakika: Güzergahı Saklanan Kanal İstanbul Projesi TBMM'de (2017)

Türkiye ile Panama arasında 'Kanal İstanbul' için yapılan anlaşma, geçtiğimiz gün Meclis'in onayından geçti.

Son Dakika: Güzergahı Saklanan Kanal İstanbul Projesi TBMM'de (2017)

İstanbul'da inşa edilmesi planlanan su yolu projesi Kanal İstanbul'un detayları netleşmeye başladı. Sabah'ın haberine göre, 2011 yılında Recep Tayyip Erdoğan'ın "çılgın proje"si olarak lanse edilen proje için Türkiye ile Orta Amerika ülkesi olan Panama arasında anlaşma imzalandı.

ANLAŞMA TBMM'YE SUNULDU
Karadeniz ve Marmara Bölgesini ikinci kez birleştirecek Kanal İstabul'un Panama arasında imzalanan anlaşma Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne sunuldu. Anlaşmaya göre Panamalı ekip, idari ve teknik uzman desteği sağlayacak.

İSTANBUL BOĞAZI TANKER TRAFİĞİNE KAPATILACAK
İstanbul Boğazı'na alteratif olacak Kanal İstanbul projesi tamamlandığında İstanbul Boğazı tanker trafiğine kapatılacak. Kanal İstanbul projesinin tüm riskleri ortadan kaldırması bekleniyor.

KANAL İSTANBUL GÜZERGAHI KÜÇÜKÇEKMECE'DEN ARNAVUTKÖY'E
Küçükçekmece'den başlayacak kanal projesi Arnavutköy'e kadar uzanacak ve Karadeniz'le birleşecek. Projenin uzunluğu 43 kilometre, genişliği 500 metre ve derinliği 25 metre olacak.

İlgili Aramalarkanal istanbul projesi, kanal istanbul güzergahı 2017, kanal istanbul son dakika, kanal istanbul 2017, kanal istanbul son durum, kanal istanbul güzergahı, kanal istanbul projesi son durum, kanal istanbul nereden geçecek, kanal istanbul son durum 2017, kanal istanbul son 24 saat, kanal istanbul son haber, kanal istanbul ne zaman başlayacak, kanal istanbul nedir, 3. havalimanı, kanal istanbul güzergah, kanal istanbul haberleri, kanal istanbul projesi 2017, panama kanalı, kanal istanbul video, 3 havalimanı, kanal istanbul ne zaman bitecek

kanal istanbul projesi 2017 kanal istanbul haberleri kanal istanbul güzergahı 2017 kanal istanbul ne zaman bitecek kanal istanbul projesi kanal istanbul son dakika kanal istanbul 2017 kanal istanbul son durum kanal istanbul
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!