deneme bonusu

Söz Dizisi 6. Son Bölüm Sansürsüz Tek Parça Full İzle 7. Bölüm Fragmanı Youtube

Star TV'nin izlenme rekortmeni yapımlarından olan Söz dizisi, 8 Mayıs Pazartesi akşamı 6. bölümüyle ekranlara geldi. Star TV'nin yayınlandığı ilk günden beri ortalığı kasıp kavuran dizisi Söz, 8 Mayıs Pazartesi akşamı 6. bölümüyle ekranlara geldi.

Söz Dizisi 6. Son Bölüm Sansürsüz Tek Parça Full İzle 7. Bölüm Fragmanı Youtube

Türkiye'deki terör olaylarına değinen konusuyla kısa sürede büyük bir hayran kitlesi yakalayan Söz dizisinin her bölümü milyonlarca kişi tarafından izlenmeye devam ediyor. Söz'ün son bölümünü sansürsüz izlemek için verdiğimiz linki kullanabilirsiniz. Söz dizisinin 7. bölüm fragmanı da yayınlandı.

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

Söz 7. bölüm fragmanı

Söz 6. bölüm özeti
Tim, Çolak’ı nihayet ele geçirmiştir ancak ortada büyük bir kriz vardır. Aynı anda altı tane özel kuvvet askeri de Çolak’ın adamları tarafından alıkonmuştur. Yavuz kritik bir kararın eşiğindedir. Ya Çolak’ı adalete teslim edecek, ya da arkadaşlarını kurtarmak için Çolak’ı serbest bırakacaktır. Çolak ve Yavuz arasında büyük bir psikolojik savaş yaşanmaya başlar. Öte yandan teröristlerin elindeki Hafız ağır yaralıdır. Onun hayatına karşılık Yavuz ve tim de yaralı bir teröristi yaşatmak zorundadır. Bu konuda doktor Bahar, Tim’e yardımcı olur. Yavuz, hem Hafız’ı kurtarmak hem de Çolak’ı elinde tutmak için cesur bir karar verir. Ancak Çolak’ın da aklında büyük bir infial yaratacak sinsi bir plan vardır.

Söz 5. bölüm özeti
Çolak’ı köşeye sıkıştıran Yavuz ve ekibi, beklemedikleri bir engelle karşılaşırlar. Aşmaları gereken engel, hem masum bir çocuğun hem de Keşanlı’nın hayatına mal olabilecek derecede ciddidir. Bu arada Eylem, Çolak’ın elindedir ve orda Çolak’ın kan donduran planlarından birine tanık olmak üzeredir. Bu durum Eylem’in hayatını iyice riske atarken Bahar da hastanede hayati bir tehlike ile karşı karşıya gelir. Bu tehlike, Yavuz ile Bahar arasında gerginliğe neden olurken Çolak da büyük planı için üst düzey militanlarla bir toplantı yapmak üzeredir. Toplantıyı haber alan Tim’in iki görevi vardır: Aynı anda hem Eylem’i kurtarmak hem de toplantıyı basmak için plan yaparlar. Ancak işleri hiç de kolay olmayacaktır. Bu arada Fatma, Hafız’dan boşanmak için avukata giderken onu temelli kaybetmek üzere olduğundan habersizdir.

Söz Dizisi Oyuncuları İsimleri

Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu
Tolga Sarıtaş

Çolak
Serhat Kılıç

Bahar Kutlu
Aybüke Pusat

Eylem Mercier
Meriç Aral

Yarbay Erdem Korkmaz
Nihat Altınkaya

Üsteğmen Zafer Yaman
Atakan Arslan

Üstçavuş Fethi Kulaksız
Burak Sevinç

Üstçavuş Mücahit Serdengeçti
Görkem Sevindik

Başçavuş Ali Haydar Bozdağ
Mustafa Yıldıran

Başçavuş Ateş Acar
Eren Vurdem

Uzman Çavuş Feyzullah Altıparmak
Aytaç Şaşmaz

Güler Korkmaz
Nil Günal

Funda Kutlu
Ece Okay

Fatma Bozdağ
Melissa Yıldırımer

Nazlı Korkmaz
İlayda Ildır

 

söz 6. bölüm fragmanı söz oyuncuları isimleri söz şarkısı alay marşı sözleri söz 6.bölüm youtube ilayda ıldır söz 6 bölüm izle söz son bölüm söz dizisi söz son bölüm izle söz dizisi oyuncuları söz izle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!